Сонник «Кошмар»

Сонник Міллера

Бачити у сні, що огидні кошмари тиснуть на вас - означає суперечки й невдачі в справах.

Молодій жінці цей сон - пророкує розчарування і незаслужене зневага. Це може бути також попередженням для жінки, що побачила цей сон:

Бути обережною зі своїм здоров'ям і їжею.

Англійський сонник

Якщо Вам сниться важкий кошмар, про яке Ви не можете згадувати без здригання душі, це знак, що Ви перебуваєте під впливом дурного і необережного людини, яка може зіпсувати Вам життя, якщо Ви не захистите себе.

Побачити в сні, що огидні кошмари тиснуть на Вас, означає суперечки й невдачі в справах. Молодій жінці цей сон пророкує розчарування і незаслужене зневага. Це може бути також попередженням для жінки, що побачила цей сон:

Бути обережною зі своїм здоров'ям і їжею.

Огидні кошмари тиснуть на Вас - спори, невдачі в справах;

Для молодої жінки - розчарування, незаслужене зневага, будьте обережною зі своїм здоров'ям і їжею.

Нічні кошмари є відбиттям денних тривог. Дбайливіше поставтеся до свого здоров'я.

Якщо уві сні Вас мучать кошмари, то це такий сон може бути передвісником розбіжностей і невдач у справах.

Для молодої жінки кошмари передвіщають, що суспільна думка про неї буде невиправдано низьким.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Кошмари слід сприймати як позитивний досвід. Вони дозволяють нам працювати з невирішеними проблемами реального життя, які ми намагаємося не допустити у свідомість. Ці проблеми шкодять нам на всіх рівнях життя, включаючи здоров'я і взаємини.

Кошмар и — це спосіб вирішення проблем. Радійте кошмарам! Уявіть, що повертаєтеся в кошмар, і програйте його в уяві кілька разів. Змінюйте сюжет сновидіння, щоб результат був на вашу користь. Це допоможе зцілити ті області вашої душі, які стали джерелом кошмару.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Кошмари повідомляють безліч корисної інформації, і ми повинні бути вдячні їм за ті послання, які вони несуть нам. Вони позволяютнам розбиратися з тими невирішеними проблемами, від яких ми звикли відвертатися під час неспання і намагаємося не допустити у свідомість. Ці невирішені проблеми вражають всі аспекти нашого життя, в тому числі завдають шкоди здоров'ю та взаємовідносинам.

Кошмар и — це спосіб вирішення проблем у нашій підсвідомості. Будьте вдячні кошмарам!

Якщо вам сниться повторюваний кошмар, постарайтеся згадати його днем, повернутися в кошмар, програючи його в уяві по кілька разів, і дізнатися всю інформацію, яку той несе в собі. Намагайтеся змінити його результат і деякі деталі. Це допоможе вам зцілити ті області вашої душі, які викликають цей кошмар і його повернення.

Новий сімейний сонник

Кошмар сниться до суперечок і невдач у справах. Молодій жінці подібне сновидіння пророкує розчарування і незаслужене зневага. Цей сон також може бути попередженням:

Слід проявити обережність відносно здоров'я і харчування.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться важкий кошмар, про який ви не можете згадувати без здригання душі, це знак, що ви перебуваєте під впливом дурного і необережного людини, яка може зіпсувати вам життя, якщо ви не захистите себе.

Ведичний сонник Шивананда

Сон свідчить про маніпуляції Вами дурних людей. Будьте уважні та обережні з ними.

Сучасний сонник

Якщо уві сні Вас мучать кошмари - це віщує розбіжності і невдачі в комерційних справах. Молодій жінці такий сон - пророкує розчарування і незаслужене неповагу.

Також нічні кошмари - можуть попереджати сновидця, щоб він обережніше ставився до свого здоров'я і був більш розбірливий в їжі.

Американський сонник

Кошмарислід сприймати як позитивний досвід. Вони дозволяють нам працювати з невирішеними проблемами реального життя, які ми намагаємося не допустити у свідомість. Ці проблеми шкодять нам на всіх рівнях життя, включаючи здоров'я і взаємини. Уявіть, що повертаєтеся в кошмар, і програйте його в уяві кілька разів. Змінюйте сюжет сновидіння, щоб результат був на вашу користь. Це допоможе зцілити ті області вашої душі, які стали джерелом кошмару.

Новітній сонник

Прокинутися від побаченого кошмару - до захворювання серця, має сенс обстежитися у лікаря. Слід звернути увагу на своє серце. Не спати на спині!

Сонник XXI століття

Кошмари — сняться перед несприятливими подіями, за якими слідують невдачі в справах і розмальовки з близькими. Молодій жінці цей сон пророкує розчарування.

Якщо уві сні її мучили кошмари - значить, їй слід зайнятися зміцненням свого здоров'я і бути розбірливими в їжі.

Сонник для стерви

Кошмарспори з рідними і близькими людьми, невдачі і прикрі промахи на роботі, розчарування в коханій людині через його недбалого ставлення до тебе, а також будь уважнішим до того, що ти їси і п'єш.

Постійно повторюваний кошмар - постарайся додивитися сон до кінця і спробуй уявити щасливий фінал.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Будь кошмар уві сні - завжди є наслідком нервового перенапруження і. відображенням ваших негативних емоцій. Схоже, в якихось питаннях ви дивитеся на життя занадто похмуро, і цей негатив не дає вам спокою уві сні. Спробуйте дивитися на речі зі світлої сторони, і кошмари залишать вас.

Снотолкователь

Побачити в сні, що огидні кошмари тиснуть на Вас, означає суперечки й невдачі в справах.

Молодій жінці цей сон пророкує розчарування і незаслужене зневага. Це може бути також попередженням для жінки, що побачила цей сон:

Бути обережною зі своїм здоров'ям і їжею.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині сняться кошмари, які засмучують її психіку, це означає, що її інтересами знехтує коханий чоловік і вона розчарується в любові.

 
Відноситься до тем: