Сонник «Ковзанка»

Сучасний сонник

Льодовий каток сниться до спільної справи з не дуже приємною людиною, що має репутацію вітрогон і підлабузника.

Якщо у вашому сновидінні з'явився каток з яскравим освітленням, приємною музикою, задоволеними відвідувачами, значить, ви скучили за святу, радісним відчуттям.

Снилася заливка льодового катка - значить, ви дасте обіцянку, забудете його виконати і тим самим наживете собі недруга. Дівчат подібне сновидіння попереджає про можливе безсовісний обман.

Побачили уві сні, що прийшли на каток, а покататися на ковзанах чомусь у вас немає можливості, - значить, не варто приймати близько до серця обіцянки, дані вам представниками протилежної статі.

Якщо приснилося, що ви на ковзанці то й справа падаєте, то наяву ваші інтереси можуть виявитися повністю проігнорованими близькими людьми.

Асфальтний каток сниться до того, що найближчим часом ви будете більш рішучими, цілеспрямованими та вольовими, ніж зазвичай. А якщо ви ще їм уві сні і управляли, то перед вашим напором не встоїть не одна перепона на шляху до мети.

Малий сонник

Якщо у сні Ви бачите яскраво освітлений каток, по якому під музику катаються радісні люди, то в реальному житті Ваша душа вимагає свята.

Сон, в якому Ви не можете встояти на ковзанах і постійно падаєте, є застереженням. Будьте обережні, оскільки Ваші інтереси можуть бути зраджені тими, кого Ви вважали своїми друзями.

Якщо Вам приснилося, що Ви прийшли на каток, але з якоїсь причини не можете покататися на ковзанах, то в реальному житті Вам не варто надавати великого значення обіцянкам, даним Вам представниками протилежної статі.