Тлумачення сну «Крокодил»

Сонник Міллера

Якщо приснився крокодил, таке сновидіння попереджає, що друзі, яких ви вважали найбільш близькими, вас в чомусь обдурять, причому чекати цього залишилося недовго. Додатково до цього вороги стануть переводити причіпками більше, ніж раніше. Йшли по спині крокодила - значить, вас чекають неприємності, з якими ви будете справлятися самостійно і наполегливо, і у вас це вийде. Сприймайте дане сновидіння як застереження проти прояву в бесідах з людьми надмірну відвертість.

Сонник Цветкова

У вас буде багатий жених.

Сонник Міс Хассе

Ви знаходитесь серед недобрих людей.

Сонник Симона Кананіта

Крокодил — Вас оточують недобрі люди.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Нечесність, помилкові відчуття, "крокодилячі сльози". Лицемірство. Проблеми в глибині.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

У стародавньому Єгипті крокодил символізував два різних поняття. З одного боку, він був втіленням злості і підступності. Однак крокодили завжди з'являлися на ієрогліфах, які говорили, що померлі перетворюються в цих тварин, таким чином, вони також символізували силу і мудрість.

Крокодил може передвіщати небезпека або занепокоєння, що криються під поверхнею. Ця небезпека може виходити як від вас самих, так і від когось стороннього. Не задовольняйтеся поверхневої стороною речей, дивіться вглиб.

Крокодил ячі сльози - метафора нещирих почуттів і лицемірства.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви полюєте на крокодила, дуже скоро ви розбагатієте. З'їжте перед сном пару шматочків сирого м'яса - так ви наблизити цю подію. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви знімаєте з крокодила шкіру, то приготуйтеся до того, що про вас дізнаються те, що ви хочете зберегти в таємниці. Щоб цього не сталося напишіть свою головну таємницю на фользі і закопайте біля могили невідомого солдата.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Крокодилнебезпека для життя / необхідність терпіти ворога і підкорятися йому.

Новий сімейний сонник

Побачений у сні крокодил передвіщає, що незабаром ви будете обмануті вашими найближчими друзями. Та, власне, і вороги можуть активізуватися в найнесподіваніший момент.

Приснилося , що ви йдете по спині крокодила, - вам загрожують неприємності, з якими ви будете наполегливо боротися, прагнучи виплутатися з них самостійно. Вам це вдасться, якщо ви постараєтеся уникати зайвої відвертості в спілкуванні з людьми.

Циганський сонник

З вами станеться нещасний випадок, постарайтеся уникнути ворогів.

Сонник Езопа

Крокодил у сновидінні - є символом людини з вашого оточення.

За відомим висловом «крокодилячі сльози» - удаване розкаяння, лицемірство, нещирість, можна скласти думку про те, з якою людиною ви спілкуєтеся. Деталі сну можуть передбачати нові повороти у ваших відносинах.

Годувати крокодила з рук, приручати його уві сні - вам вдасться порозумітися з неприємним для вас людиною, але це ненадовго, тому що ви не зможете пробачити йому його чергову підлість.

Якщо крокодил напав на вас - то чекайте сутички зі своїм уявним другом, нарешті ви побачите його справжнє обличчя, після чого ви станете недовірливо і насторожено ставитися до всіх, ніж скривдите своїх справжніх і вірних друзів.

Бачити крокодила, що терзає здобич - наяву стати свідком безчесного вчинку, але не мати можливості змінити ситуацію.

Б'ються крокодили — страшний символ, передрікає боротьбу двох жорстоких людей у вашому оточенні, постарайтеся не втручатися, інакше серйозно постраждаєте.

Бачити зображення крокодила на який-небудь вивісці, етикетці - передвістя того, що вам загрожує небезпека від вашого уявного друга, який спробує втягнути вас у брудну справу, не піддавайтеся на доводи почуттів, тільки розум підкаже вам правильне рішення.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

У ваших снах крокодил - це завжди символ ворога або недоброзичливця, а сила або слабість вашого ворога буде знаходитися в суворій відповідності з тим, наскільки великий і могутній побачений у сні крокодил.

Сучасний сонник

Крокодил — це сон-попередження, він віщує нещастя будь-якій людині, його побачив, крім тих випадків, коли сновидець вбиває крокодила уві сні.

Побачити в сні це мерзенне тварина - знак того, що Ви буде ті обдурені кращими друзями, а вороги накинуться на Вас з усіх боків.

Якщо Вам сниться, що Ви наступили на спину крокодилу - наяву Ви незабаром можете потрапити в біду, щоб вибратися з цієї ситуації вам доведеться використовувати всі свої сили і можливе. Будьте вкрай обережні, побачивши цей сон. Не довіряйте навіть кращим друзям.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні поглинаючим плоть крокодила, - добре, це значить отримання того, що має вельможа.

Сонник Здоров'я

Крокодилзнак конфліктної, стресовій ситуації і небезпеки, яка походить від оточуючих вас людей.

Азбука тлумачення снів

Крокодил — символізує підвищений упертість сновидця, його незговірливість, особисту безвідповідальність.

Якщо ви бачите крокодила уві сні - вам доведеться підкоритися ворогові. Інакше для вашого життя існує загроза.

Американський сонник

Крокодил — нечесність, помилкові відчуття. Лицемірство.

Дитячий сонник

Крокодил — не вір тому, хто буде шукати твоєї дружби і просити твоєї допомоги і підтримки найближчим часом, якщо ця людина ніколи не вселяв тобі довіри. Тебе незабаром спробують заманити в пастку, будь обережніше.

Новітній сонник

Крокодил — вас обдурять;

Сльози і прощення.

Снотолкователь

Побачити в сні цю тварину означає, що незабаром Ви будете обмануті Вашими найближчими друзями. Крім того, і Ваші вороги стануть чіплятися до Вас більше, ніж раніше.

Йти по спині крокодила - означає, що Вам загрожують неприємності, з якими Ви будете наполегливо боротися, прагнучи виплутатися з них самостійно. І Вам це вдасться. Зверніть увагу на цей застережливий сон! Уникайте зайвої відвертості в спілкуванні з людьми.

Сонник XXI століття

Побачити в сні крокодила - попередження:

Для вас наступають не найсприятливіші часи, ви можете потрапити в залежність від когось.

Якщо він на вас нападає - значить, вас чекають докори та насмішки оточуючих.

Хорошим вважається сон, в якому крокодил або алігатор переслідує вас на суші - особливо якщо вам вдалося втекти або сховатися від нього. Такий сон обіцяє поворот справ в кращу сторону, рішення проблем, які ще недавно здавалися вам нерозв'язними.

Сонник для стерви

Крокодил — тебе засмутить нечесну поведінку друзів і причіпки начальства.

Спіймати уві сні крокодила - тобі вдасться впоратися самостійно з неприємностями, які виникнуть через твою ж зайвої відвертості.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачений у сні крокодил - це знак непередбаченої небезпеки. Бути може, людина, яка принижується перед вами або якого ви самі ні в що не ставите, приготував для вас небезпечну пастку.

Бачити очі крокодила, що визирає з річки - вказівка на те, що наяву ви недооцінили якусь небезпеку. Такий сон закликає вас до обережності.

Мусульманський сонник

Крокодилворог, а сила або слабість ворога буде знаходитися у відповідності з силою баченого крокодила.

Сонник від А до Я

Бачити у сні цього кровожерливого хижака в неволі - знак того, що у вашому оточенні з'явився чоловік, якого слід побоюватися. Опинитися в річці, що кишить крокодилами, означає, що друзі надійдуть безчесно по відношенню до вас і при цьому звинуватять вас у несправедливому до вас відношенні.

Якщо уві сні на ваших очах крокодили роздирають на частини живої людини - наяву вам загрожують неприємності, впоратися з якими в поодинці неможливо;

Вам доведеться побороти свою гординю і звернутися за допомогою до людини, з яким ви свого часу перервали відносини.

Сонник Мандрівника

Крокодилначальник, залицяльник.

Український сонник

Як присниться крокодил - то це якась небезпека на вас чатує.

Універсальний сонник

Якщо уві сні ви бачили крокодила - можливо, ви намагаєтеся продовжити свою молодість.

Можливо, крокодил є для вас - символом терпіння:

Адже, дивлячись на нього, здається, що ці тварини точно нікуди не поспішають.

У сні ви є земноводним? Хтось переслідує вас або полює за вами?

Якщо уві сні на вас нападають або збираються напасти - можливо, в житті, хтось готовий холоднокровно вас зрадити. Одна жінка розповіла мені, що їй постійно снився сон, як з її картотеки на роботі виповзають дитинчата крокодила. Незабаром вона дізналася, що вирішили позбавитися від неї.

Якщо крокодил уві сні плаває в темних водах - у вас може з'явитися погане передчуття. Можливо, настав час стати Шерлоком Холмсом і з'ясувати, хто з оточуючих є причиною цього дискомфорту.

Якщо уві сні ви самі є крокодилом - це означає, що вам треба перестати займатися саморуйнуванням. Можливо, прийшов час самому почати відповідати за свої недоліки і провини.

Давньоруський сонник

Багатий жених.

Оточують тебе недобрі люди.

Побачити в сні цю тварину означає, що незабаром Ви будете обмануті Вашими найближчими друзями. Крім того, і Ваші вороги стануть чіплятися до Вас більше, ніж раніше. Йти по спині крокодила - означає, що Вам загрожують неприємності, з якими Ви будете наполегливо боротися, прагнучи виплутатися з них самостійно. І Вам це вдасться. Зверніть увагу на цей застережливий сон! Уникайте зайвої відвертості в спілкуванні з людьми.

Бачити — Вас обдурять найближчі друзі, а вороги стануть чіплятися до Вас більше, ніж раніше;

Йти по спині крокодила - Вам загрожують неприємності, з якими Ви будете наполегливо боротися, прагнучи виплутатися з них самостійно. І Вам це вдасться. Зверніть увагу на цей застережливий сон! Уникайте зайвої відвертості в спілкуванні з людьми.

Ворог, а сила або слабість ворога буде знаходитися у відповідності з силою баченого крокодила.

Сон, у якому Ви бачите крокодила, є застереженням. Він віщує нещастя, якщо тільки Вам не вдається вбити крокодила уві сні. Будьте готові до того, що Ви будете обмануті кращими друзями, а вороги накинуться на Вас з усіх боків.

Наступити на спину крокодила означає, що доля приготувала Вам важкі випробування. Використовуйте всі свої сили, щоб впоратися з життєвими негараздами. Не довіряйте нікому.

Як присниться крокодил, то це якась небезпека на вас чатує.

Сонник для закоханих

Сон про крокодила означає, що вас зрадить ваш коханий.

Якщо ви йдете по спині крокодила, такий сон застерігає вас від зайвої відвертості з коханим, від якого можна чекати зради.

Сонник для всієї родини

Не вір тому, хто буде шукати твоєї дружби і просити твоєї допомоги і підтримки найближчим часом, якщо ця людина ніколи не вселяв тобі довіри. тебе незабаром спробують заманити в пастку, будь обережніше.

Теткінскій сонник-2012

Крокодил — необхідність звернути увагу на приховану небезпеку.