Сонник «Критика»

Сонник XXI століття

Сон, в якому ви вислухуєте критичні зауваження або настирливі настанови - означає, що ви зробили помилку, яка незабаром стане причиною пліток і наклепів на вашу адресу.

Якщо ж ви критикуєте поведінку когось - такий сон може передвіщати сварки і конфлікти з людьми, які вас оточують вдома, на роботі, в транспорті.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Чути в сні критику на свою адресу - до того, що вас цінують і люблять.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Вислуховувати уві сні критику на свою адресу - до довготерпінню.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Вислуховувати уві сні критику на зборах чи в якомусь залі - до терпіння за свої переконання.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви чуєте на свою адресу саму зневажливу критику, хоча зовсім не заслужили такого розгромного ставлення до результатів своєї праці, - наяву вам доведеться зібрати всю свою мужність, щоб протистояти посиленому тиску на вас вороже налаштованого начальства.

Критикувати уві сні своє начальство - чекайте неприємностей на роботі. Критикувати колег або домочадців - наслухаєтеся безглуздих чуток і пліток.

Загальний сонник

Сон, в якому ви вислухуєте критичні зауваження або настирливі настанови, - означає, що ви зробили помилку, яка незабаром стане причиною пліток і наклепів на вашу адресу.

Якщо ж ви критикуєте поведінку когось - такий сон може передвіщати сварки і конфлікти з людьми, які вас оточують вдома, на роботі, в транспорті і т.

Теткінскій сонник-2012

Критик — необхідність позбутися від будь-якої критики.