Сонник «Купання»

Сонник Цветкова

Приснилося купання у ванні чревато розчаруванням.

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні ви купалися у ванні, це говорить про те, що вас залишать тривоги і хвороби;

Бачити купання — буде хороша, багата друга половина;

В річці — до виявлену вами силі і витримці;

В чистій воді - до здоров'я і успіху;

В каламутній воді - до хвороби, невдачі, незначної зміни в положенні;

В теплій воді - до вигоди;

Купання в одязі сниться до того, що у вас з'явиться надія на спадщину;

Мити ногигосподарство буде добре розвиватися.

Англійський сонник

Сон, в якому Вам довелося купатися у чистій і прозорій воді, обіцяє Вам багато хорошого. Успіх в роботі і любовні перемоги Вам забезпечені. Але якщо вода, в якій Ви купаєтеся, брудна і каламутна - значить. Вам нема чого чекати від життя, крім смутку і бід, злиднів і хвороб.

Купатися у ванні - позбавлення від хвороби і тривог бачити в кімнаті - візьмеш хорошу, багату дружину (чоловіка) в річці - сила і витриманість в каламутній воді - невелика зміна в положенні тепла - вигоди купатися в одязі - види на спадщину мити ноги - мати гарне.

Якщо Вам сниться приємне купання в спокійній воді, то Вас неодмінно чекає успіх у всьому, за що б Ви не взялися.

Якщо уві сні Ви купаєтеся у ванні, то будьте готові до розчарувань.

Якщо молодій жінці сниться, що вона купається в озері разом зі своєю подругою, яка плаває краще, то її чарівність буде оцінений по гідності, а на її гріхи оточуючі будуть закривати очі.

Купатися в чистій воді - щастя, холодної - здоров'я, теплою - близька людина видужає;

Купатися у ванні - хвороба, в каламутній воді - клопіт;

Бачити, як хтось купається, - втрата. Купатися в брудній воді - брудні справи.

Якщо сниться, що купаєшся в гарячій воді, - будеш терпіти операцію.

Сонник Симона Кананіта

Купаннякупатися у ванні - позбавлення від хвороб і тривог - бачити в кімнаті - візьмете багату дружину (багатого чоловіка) - в кімнаті - сила і витриманість - в каламутній воді - невелика зміна, хвороба, невдача - в чистій воді-здоров'я - в теплій.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Сон, в якому вам довелося купатися у чистій і прозорій воді, обіцяє вам багато хорошого. успіх у роботі та любовні перемоги вам забезпечені. але якщо вода, в якій ви купаєтеся, брудна і каламутна - значить. Вам нема чого чекати від життя, крім смутку і бід, злиднів і хвороб.

Східний жіночий сонник

Приємне купання в спокійній воді сниться до успіху у всіх починаннях. Брудна вода - до пліток і хвороби. Купатися у ванній - до розчарувань.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться приємне купання в спокійній воді, то Вас неодмінно чекає успіх у всьому, за що б Ви не взялися.

Якщо уві сні Ви купаєтеся у ванні, то будьте готові до розчарувань.

Якщо молодій жінці сниться, що вона купається в озері разом зі своєю подругою, яка плаває краще, то її чарівність буде оцінений по гідності, а на її гріхи оточуючі будуть закривати очі.

Ісламський сонник ібн Сирина

Той, хто побачить у сні, що здійснює купання і одягається в новий одяг, означає, що якщо він був усунений від влади, то знову повернеться на колишній пост.

Якщо був бідний, то стане багатою, був в'язнем - стане вільним, був хворим-вилікується, був торговцем, справи чи ремесло які йшли ні хистко НЕ хитко, - відчує покращення його справ в межах країни проживання, був радісним-вчинить Хадж, відчував тривогу. Відомо, що Аюб (Нов) (мир йому) після купання був одягнений у нове вбрання. Аллах повернув його до свого народу, зробив його прикладом для наслідування. Тривоги його зникли, тіло очистилося, і він знову став здоровим. Якщо, хтось уві сні побачить, що викупався і надів на себе різні одягу, його тривоги зникнуть, але з'явиться якась нужда. Той, хто уві сні здійснював обмивання, але не довів його до кінця, той не зуміє завершити свої справи і не отримає того, що йому хотілося роздобути.

Якщо хтось побачить сон, ніби він здійснює обмивання або купається не один, то знайде ту річ, яка раніше була у нього вкрадена. Вчинила обмивання і приступив до виконання молитви у сні, очікує звільнення від тривог. Він подякує Всевишнього за надану допомогу. Хто побачить сон, що нібито він здійснює обмивання, хоча це йому не дозволено, той, відчуваючи занепокоєння, сподівається на своє визволення від цього почуття. Однак виконання свого бажання йому не домогтися. Якийсь купець побачив сон. Він молився, не зробивши обмивання. Це означає, що згаданий купець займався торговельними операціями, не маючи для цього відповідних капіталів. Такий же сон побачив Емір, якому потім не вдалося з'єднатися зі своїми солдатами. Подібне трапилося і з якимось ремісником. Він так і не зумів поліпшити свої справи. Того, хто побачить у сні, що без обмивання здійснює молитву в такому місці, де намаз читати не можна, очікує подив у тій справі, з якого йому не вдасться знайти вихід. Кажуть, що обмивання у сні-гарантія виконання сну, або кредит, який буде погашений, або свідоцтво, яке отримує відповідну ціну. Розповідали, що Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає "-сказав:

" Я бачив людину з моєї громади. У могилі охопили його страждання. Над ним здійснимо обмивання і врятуємо його від мук ". Той, хто бачить сон, що здійснює обмивання піском, одержить розраду, його охопить спокій, оскільки обмивання у сні піском свідчить про швидкої зустрічі з Всевишнім Аллахом. (Дивіться також Очищення, обмивання, Молитва).

Сонник Здоров'я

Купатися самому — вам необхідно фізичне і духовне очищення;

Бачити купання особи протилежної статі - до сексуальної незадоволеності.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви купаєтеся в басейні - наяву це віщує позбавлення від хвороб і тривог. Купатися в морі - порадієте успіхам чоловіка, а для молодої дівчини такий сон передвіщає заможного нареченого.

Купання в річці - випробуєте сильний тиск з боку начальства, проявивши мужність і витримку, не зміните своїм принципам та інтересам. Купатися в озері віщує незначні зміни в матеріальному становищі та у відносинах з обранцем.

Якщо уві сні ви купаєтеся в крижаній воді взимку - в реальному житті випробуєте ні з чим не порівнянне задоволення, яке буде несподівано перервано в самий піковий момент. Купатися в теплій річної воді обіцяє матеріальні вигоди і сердечне ставлення коханого.

Купатися у сні в молоці означає багатство і успіх, які очікую вас попереду.

Якщо ви в своєму сновидінні купаєтеся оголеною - це означає, що ви з усією пристрастю віддасте людині, набагато перевершує вас за віком.

Бачити голими купаються чоловіків означає, що у вас буде повно шанувальників і залицяльників;

Якщо бачите що купаються голих жінок - недоброзичливці спробують втягнути вас у скандал або якісь непристойні справи.

Бачити уві сні, як купають новонародженого, віщує щасливий вихід їх скрутного становища.

 
Відноситься до тем: