Тлумачення сну «Кущі»

Сучасний сонник

Якщо снився кущ, значить, незабаром вас накриє хвиля успіху і удача сама попливе до вас в руки.

Квітучий кущ сниться до того, що в реальності настає ваш час, тому можете ризикувати як вам заманеться - і ви виграєте. Навіть якщо вам зараз здається, що ви отримали негативний результат, незабаром він поміняється на плюс.

Якщо вам приснилося, що ви проривається крізь чагарники, то в реальності ви зможете подолати будь-які бар'єри і підніметеся на вершину успіху.

Сновидіння, в яких вам примарилося кущ без листя, повідомляють про те, що в найближчий період фінансові вливання не передбачаються.

Якщо уві сні ви або хтось інший вириваєте кущ, сон вказує на ваші непомірні вимоги.

Якщо сниться, що на кущах лежить сніг, то вас чекають травлення, після яких знадобиться відпочинок.

Якщо сниться, що ви підстригаєте кущі або обламують гілки, це свідчить про ваше повільному, але впевненому поступальному русі вперед.

Якщо жінці наснилося, що вона всіма силами намагається вибратися з чагарнику, то в майбутньому її чекають серйозні випробування:

«доброзичливі» знайомі почнуть плести мережі інтриг, наговорювати на неї.

Якщо вона буде тримати себе в руках і не опуститься до їх рівня, то їй вдасться піти з поля бою переможницею і заслужити повагу оточуючих її чесних людей.

Якщо уві сні колючки не завадили вам вибратися з чагарнику, то сон пророкує, що в скрутну хвилину своє плече вам підставлять ваші гарні друзі або близькі родичі.

Сонник Міс Хассе

Зелені та квітучі - твоя симпатія буде взаємна.

Сонник від А до Я

Бачити у сні зелені кущі означає, що ваша симпатія зустріне взаємність.

Якщо ви потрапили в кущі терну і не можете вибратися звідти - значить, ваші недоброзичливці хочуть заманити вас у пастку, для чого підносять помилкову інформацію;

Наяву ви повинні бути більш пильними та обережними.

Викорчовувати кущізнак доброї допомоги, яку своєчасно отримаєте від друзів.

Бачити кущі, вирвані з корінням, - передвістя біди, бо як службові справи, так і особисті обставини зазнають змін в негативну сторону. Рубати сухий чагарник передвіщає наступ хвороби і смуток на душі і в серці.

Побачити в сні кущі багна означає, що незабаром вам має бути зустріч зі старим другом, якого ви не бачили вже цілу вічність. Побачені уві сні зарості базиліка віщують вам нещастя, заподіяні таємними ворогами.

Кущі барбарису пророкують зміну в справах і нові враження.

Якщо уві сні ви опинилися в ежевічніке в саму ягідну пору - наяву піддастеся спокусі, за яким можуть наслідувати самі серйозні ускладнення.

Побачений у сні мирт віщує любов і сімейне благополуччя. Ялівець уві сні - до небіжчика, палаючий в багатті сухий ялівцевий кущ - отримаєте перемогу над ворогами, поваливши їх на порох.

Побачити в сні кущі шипшини означає, що в реальному житті обдурить в своїх найкращих почуттях.

Кущі з рожевими квітами означають щастя в шлюбі, з білими - душевні страждання по коханій людині.

Бачити у сні кущі з плодами віщує, що вийдете заміж за забезпеченого і самостійної людини.