Тлумачення сну «Лабіринт»

Сонник Міллера

Якщо приснився лабіринт, такий сон передвіщає вам заплутані, складні ситуації і в житті, зокрема у справах, пов'язаних з бізнесом. Сімейне життя стане просто неможливою;

Діти будуть засмучувати непослухом, а кохана людина здивує невірністю і паскудним характером. Блукали в пітьмі по лабіринту - захворієте або переживете іншу неприємність, але вона швидко мине.

Якщо в сновидінні переплітаються гілки утворили лабіринт, ви можете потрапити в біду або захворіти через те, що у вашому житті щось раптово станеться.

Лабіринт , створений залізницями, віщує подорожі, які будуть тривалими, нудними і абсолютно неприбутковими. Вас порадують хіба що тільки зустрічі з цікавими людьми.

Сонник Ванги

Блукання по заплутаних ходах лабіринту - негативний знак. Він свідчить про вашу незадоволеності життям. Ви думаєте, що зайняті змінами на краще, в той час як в дійсності тупцюєте на одному місці.

Сон закликає до більшої активності, бо так все життя і пройде непомітно повз вас.

Гряде особлива пора у вашому житті, якщо у сні про лабіринті ви не змогли знайти вихід з нього. Доведеться пережити велике горе, від якого ви не зможете оправитися швидко. Ви будете вважати життя закінченою, і все ж не зневіряйтеся, адже всі пережиті страждання ви будете винагороджені по заслугах.

Знайдений вихід лабіринту є передвісником вашого прийдешнього благополуччя, яке чекає вас вже в самому найближчому майбутньому.

Для вас головне - не перестаючи, крокувати до заповітної мети, пам'ятаючи про Господа Бога - своєму вічному попутнику.

Пошуки кого-небудь у лабіринті говорять про те, що вже скоро ви будете гостро потребувати допомоги людини, якого свого часу досить сильно образили. Щоб знову завоювати його добре до себе розташування, ви будете шукати різноманітні способи помиритися, ось тільки витівка ця виявиться вельми непростою. У ряді випадків такий сон говорить про занадто важкому шляху до ваших найбажанішим цілям. Плануючи щось, ви навіть не замислювалися про те, скільки ресурсів вам знадобиться для того, щоб все реалізувати.

Ховатися в лабіринті - пізніше ваші справи прийдуть в таке занедбаний стан, що ви самі в них заплутаєтеся, причому дуже серйозно. Є ймовірність, що ви навіть підете на що-небудь злочинне, щоб досягти своїх цілей, і, щоб уникнути заслуженої кари, будете ховатися довгий час. У ряді випадків сон видає самотність сновидця, винне в якому тільки одне:

Він сам уникає спілкування з оточуючими.

Ви тікали в приснився лабіринті від страшного чудовиська - такого ж страхітливого вигляду чудовисько, схоже своїм виглядом на динозаврів, вже в недалекому майбутньому з'явиться на нашій планеті. Будучи надзвичайно агресивним, воно стане джерелом безлічі неприємностей для людей, оскільки буде послано на Землю силами темряви з метою покарання людства.

Сонник Міс Хассе

Приснившийся лабіринт свідчить про те, що ви ніяк не можете скинути з себе тягар турбот;

Вдалося виявити вихід - всі перешкоди будуть переборні.

Сонник Менегетті

Являє собою символ монітора відхилення.

Французький сонник

Тривале ходіння по лабіринту в марних спробах знайти вихід сниться до того, що вже в недалекому майбутньому буде зірваний покрив таємниці, яка доставляла вам занепокоєння. Блукання по лабіринту в компанії з молодою і прекрасною жінкою - це до удачі.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви блукаєте в лабіринті і шукаєте вихід, то ваш сон передвіщає багато приємного у вашому житті. По-перше, ви, нарешті, знайдете рішення важкої проблеми. По-друге, майбутня романтична зустріч обіцяє масу приємний емоцій, і про цю подію ви будете згодом згадувати з теплотою і любов'ю.

Якщо уві сні ви побачили, як хтось з ваших близьких блукає по лабіринту, то цей сон є попередженням. Ви занадто мало часу проводите зі своєю другою половиною. Партнеру явно не вистачає уваги і ласки. Може бути, це відбувається тому, що ви дуже зайняті, але ви ризикуєте втратити суспільства по-справжньому близької вам людини. Спостерігати за тим, як безліч людей, знайомих і не знайомих вам, блукають в лабіринті в пошуках виходу - ви намагаєтеся знайти правильне рішення якоїсь проблеми, але при цьому рухаєтеся абсолютно в інший бік. Можливо, вдалим рішенням стало б нетривалий самотність, адже ви ж буквально в кожному зустрічному людині бачите свого майбутнього партнера. Постарайтеся тверезо проаналізувати ситуацію, що склалася, і тоді вихід з неї буде знайти набагато простіше.

Сонник Симона Кананіта

Лабіринт — не можете позбудеться клопоту - знайти вихід - подолати перешкоди.

Сонник Азара

До плутати судовій справі з неприємним кінцем для Вас.

Якщо у сні Ви довго блукаєте в лабіринті, не знаходячи виходу, - це означає, що якась тривожна Вас таємниця незабаром буде розкрита.

Якщо Ви ходите по лабіринту разом з молодою і прекрасною жінкою, - Ваш сон обіцяє Вам удачу.

Не можеш позбутися клопоту знайти вихід - подолати перешкоди.

Відкриття таємного.

Являє собою символ монітора відхилення.

Якщо Вам приснилося, що Ви в лабіринті, - це означає, що Ви опинитеся в пастці через складний і вельми заплутаного стану Ваших фінансових справ. Ваша дружина створить в будинку нестерпну обстановку, а діти в повній мірі виявлять всю непривабливість кепського характеру.

Якщо Ви перебуваєте в лабіринті вночі або в темряві - це передвіщає Вам скороминущі хвороби і неприємності.

Лабіринт з виноградних ліз і дерев - знак того, що непередбачувану подію, мабуть, стане причиною великих втрат і відчаю. У мережах і лабіринті залізниць Вам гарантовано довгий і стомлююче подорож. Цікаві люди, зустрінуті в шляху, допоможуть Вам скрасити його тяготи.

Пастки і заплутані ситуації у комерційних справах, Ваше сімейне життя стане нестерпним, діти будуть неслухняні, а кохана здивує Вас невірністю й поганим характером;

Блукати по лабіринту в темряві - хвороба, неприємність, яка скоро пройде;

Лабіринт з переплітаються гілок - несподіване подія, яка стане причиною хвороби або біди;

Лабіринт залізниць — тривалі і виснажливі подорожі, які не принесуть Вам фінансового прибутку, але зустрічі з цікавими людьми.

Також Див. Залізниця.

Бачити у сні лабіринт, символізує пастки і заплутані ситуації.

Якщо Вам сниться, що Ви блудити по темному лабіринту в пошуках виходу, то наяву Вас підстерігає хвороба чи інша неприємність, яка, втім, швидко пройде.

Лабіринт з переплітаються гілок символізує якесь несподіване подія, яка може спричинити за собою хвороби або біди.

Лабіринт залізниць віщує тривалі і виснажливі відрядження, які не принесуть Вам фінансового прибутку. Проте можливі зустрічі з цікавими людьми.

Блукати уві сні по заплутаних ходах лабіринту - погана прикмета. Такий сон говорить про те, що наяву ви не задоволені своїм життям, вам здається, що ви постійно вживаєте щось нове, намагаючись налагодити своє життя, а насправді тупцюєте на одному місці. Будьте активніше, бо життя мине непомітно повз вас.

Якщо вам приснилося, що ви не можете знайти вихід з лабіринту, то в реальному житті вас очікує дуже складний період. Вам належить випробувати велике горе, від якого ви оправи не скоро. Можливо, вас навіть не буде залишати думка про те, що ваше життя вже скінчилася, але не впадайте у відчай, бо за всі страждання ви будете винагороджені.

Якщо ж уві сні ви знайшли вихід з лабіринту, то такий сон говорить про те, що незабаром ваше життя налагодиться. Найголовніше - йдіть завжди до заповітної мети, не забуваючи про вічне попутнику своєму - Господі Бозі. Шукати у сні кого-небудь у лабіринті - свідчення того, що зовсім скоро вам буде потрібна допомога людини, якого ви одного разу дуже сильно образили. Ви постараєтеся встановити з ним колишні відносини, шукаючи способи примирення, але, по всій видимості, це буде зробити дуже складно. Іноді такий сон пророкує занадто важкий шлях до заповітних цілям. Будуючи свої плани, ви навіть не замислювалися про те, скільки часу і сил вам знадобиться для їх здійснення.

Якщо уві сні ви ховаєтеся в лабіринті, то такий сон означає, що в майбутньому ви дуже сильно заплутаєтеся у своїх справах. Можливо, для досягнення своїх цілей ви навіть зробите що-небудь злочинне, а тому будете змушені довгий час ховатися, щоб уникнути правосуддя. Часом подібний сон свідчить про самотність сновидця з однієї простої причини:

Він уникає спілкування з оточуючими.

Якщо за вами по лабіринту женеться чудовисько, то незабаром всьому світу стане відомо про появу на Землі страшного чудовиська, яке своїм зовнішнім виглядом буде нагадувати давно вимерлих динозаврів. Це чудовисько буде дуже агресивним і доставить багато неприємностей землянам, бо пошлють його на нашу планету сили темряви, бажаючи покарати людство.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Блукання по заплутаних переходах може привести вас до думки, що виходу немає. Зупиніться і заспокойте розум. Прислухайтеся до своєї інтуїції, і шлях до виходу ясно постане перед вашим уявним поглядом.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Блукання по заплутаних переходах може привести вас до думки, що виходу немає. Опинившись в лабіринті, ви повинні зупинитися і заспокоїти розум. Прислухайтеся до своєї інтуїції, і шлях на свободу ясно постане перед вашим уявним поглядом.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви йдете по лабіринту, ви робите все правильно. Щоб і далі не робити помилок, пригощайте протягом тижня вранці першого зустрічного цукеркою. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви будуєте лабіринт, намагаєтеся втекти від якихось проблем, сховатися від навколишнього вас світу. Щоб більше не доводилося цього робити, заваріть вранці каву, додайте в нього пелюстки вашого улюбленого квітки і почастуєте напоєм кого-небудь з родичів.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Лабіринт, якусь будівлю з безліччю кімнат і переходів;

По коридору безуспішно блудити і не можеш знайти вихід - складна життєва ситуація, заплутані стосунки з людьми / душевна несправедливість, зайва складність життя душі, якась невирішена проблема / любов і її розвиток.

Лабіринт з похмурих сірих комірчин, щось на зразок підземної клоаки - сновідческіе образ твого життя і її обставин, прагнення вийти в люди. Блукати в шахтах або катакомбах - відчуття, що твоє становище в житті не відповідає твоїм можливостям / заплутатися в спробах пробитися в люди. У них ліхтар гасне - небезпека для життя, відчай, викликане тимчасовими життєвими обставинами.

Лабіринт , в'язниця з віконечками, за якими видно живуть там людей - життя взагалі / сума твоїх життєвих обставин / страх перед сірими буднями. Наполовину затоплений лабіринт - перешкоди в життєвій боротьбі від слабкості тіла і здоров'я.

Лабіринт , печери - багаторазова зміна життєвих обставин, життя в змінах. У печерному лабіринті в казковий грот потрапити - незвичайне, казкове, але недовгий щастя. У лабіринті знайти зал, а в ньому маленький будиночок - жити спогадами дитинства / втомитися від життєвої боротьби / щастя в родині знайти. Зі зміями в лабіринті боротися - горе від розуму / злопам'ятство людей. У ньому птахів чи летючих мишеі сполохати - повернутися до того, що тобою давно закинуто і забуто. Звірі в лабіринті - уособлюють твої пристрасті в клубку життєвих дрібних справ. Звіра в лабіринті бачити - уособлення твоєї пристрасті серед життєвих дрібних справ. Ліс в лабіринті - несвоєчасне копання в собі заважає тобі правильно діяти.

Лабіринт з виходом в прірву - небезпека від нетерпіння. Вихід з лабіринту знайти - здоровому - тривала хвороба і пов'язаний з нею спокій;

Хворомуодужання. Вихід у вигляді вузького отвору - шукати і знайти забуття у коханні / хтивість. В судовому лабіринті блукати - оманливі зваблювання, мрії наяву. Ходити по накресленому на землі лабіринту - мана, бути під сильним навіюванням, сліпо виконувати чужу волю.

Лабіринт —палац - твоє життя замкнута в світі чуттєвих переживань, у світі мистецтва, релігії і т. Зображення статуй і речей в лабіринті - символ життєвих обставин.

Лабіринт у вигляді сходів, спусків, розгорнутий по вертикалі - невдачі в кар'єрі / повільний соціальне піднесення / пробудження в тобі невгамовної спраги знань. Вороги, переслідувачі в лабіринті, від них ховатися, тікати - страх перед незрозумілим / випробувати відчуття неусвідомленої до кінця провини. Провідник в лабіринті - твоя совість, твій розум. Він заводить і пропадає - небезпечне захоплення. Дитя в ньому знайти - себе жаліти.

Якщо це дитя негайно починає рости - зустріч з сатанинським злом. У лабіринті жінку зустріти, з нею в чуттєву зв'язок вступити - повний успіх, тривале везіння.

Лабіринт , руїни - минуле заважає жити. Інших заблукали в ньому зустріти - оманлива допомогу. Стражі і чудовиська в ньому - різні життєві перешкоди. Дзеркальний лабіринт - омани. Скляний лабіринт - ти даремно стараєшся втілити в життя свої абсолютно фантастичні мрії.

Лабіринт , утворений безліччю скоплених речей - ти переоцінюєш життєві дрібниці і страждаєш від цього. Гавань-лабіринт - твоє нікчемність в світі духів.

Лабіринт з людських тіл, кісток - небезпека безумства / твоя совість переоцінює твою провину / жах життя.

Новий сімейний сонник

Якщо вам приснилося, що ви заплуталися в лабіринті, то опинитеся в пастці через складний і вельми заплутаного стану ваших фінансових справ. Дружина створить в будинку нестерпну обстановку, а діти проявлять поганий характер. Знаходження в лабіринті вночі або в темряві віщує хвороби і неприємності.

Лабіринт з виноградних ліз і дерев сниться до непередбачуваного події, яка може стати причиною великих втрат і відчаю.

Лабіринт и залізниць пророкують довгий і стомлююче подорож, скрасити яке можуть лише цікаві попутники.

Східний жіночий сонник

Символізує пастки і заплутані ситуації. Присниться, що блудити по темному лабіринту в пошуках виходу, - значить, тебе підстерігає хвороба чи інша неприємність, яка, втім, швидко пройде.

Лабіринт залізниць віщує тривалі і виснажливі відрядження.

Сучасний сонник

Бачити у сні лабіринт, символізує пастки і заплутані ситуації.

Якщо Вам сниться, що Ви блудити по темному лабіринту в пошуках виходу, то наяву Вас підстерігає хвороба чи інша неприємність, яка, втім, швидко пройде.

Лабіринт з переплітаються гілок символізує якесь несподіване подія, яка може спричинити за собою хвороби або біди.

Лабіринт залізниць віщує тривалі і виснажливі відрядження, які не принесуть Вам фінансового прибутку. Проте можливі зустрічі з цікавими людьми.

Сонник Данилової

Ходити у сні по лабіринту - в реальному житті шукати відповіді на питання, які вам здаються дуже важливими, в той час як істина лежить на поверхні. Перестаньте думати і споглядати, прийшов час діяти. Влаштуйте собі грандіозне свято, поринете у вир пристрасті, і тоді життя не тільки перестане бути для вас суцільний головоломкою, але здасться по-справжньому прекрасною.

Азбука тлумачення снів

Лабіринт — символізує вашу долю, тупики та просування по життю.

Знайти вихід з лабіринту - дозволити заплутану ситуацію. Простеживши послідовність подій (від останнього до першого) знайти причину невдачі.

У вигляді лабіринту часто сниться будівля з безлічі кімнат і переходів, коли неможливо знайти вихід. Такий сон - вказує на складну життєву проблему, нерозв'язну ситуацію.

Нагромадження речей, що утрудняють прохід - цей лабіринт пророкує, що ви зав'язнете в повсякденних турботах.

Американський сонник

Блукання по заплутаних лабіринтах може привести вас до думки, що виходу немає. Зупиніться і заспокойте розум. Прислухайтеся до своєї інтуїції, і шлях до виходу ясно постане перед вашим уявним поглядом.

Східний сонник

Лабіринт — символізує пастки і заплутані ситуації.

Присниться, що блудити по темному лабіринту у пошуках виходу - значить, тебе підстерігає хвороба чи інша неприємність, яка, втім, швидко пройде.

Лабіринт залізниць — передвіщає тривалі і виснажливі відрядження.

Новітній сонник

Якщо не можете ніяк вийти з лабіринту - до затяжної хвороби;

Якщо вибираєтеся успішно - до швидкого одужання.

В інших випадках - непередбачуване подія;

Заплутана ситуація, пов'язана з особистим життям.

Снотолкователь

Якщо Вам приснилося, що Ви в лабіринті - це означає, що Ви опинитеся в пастці через складний і вельми заплутаного стану Ваших фінансових справ. Ваша дружина створить в будинку нестерпну обстановку, а діти в повній мірі виявлять всю непривабливість кепського характеру.

Якщо Ви перебуваєте в лабіринті вночі або в темряві - це передвіщає Вам скороминущі хвороби і неприємності.

Лабіринт із виноградних ліз і дерев - знак того, що непередбачувану подію, мабуть, стане причиною великих втрат і відчаю.

У мережах і лабіринті залізниць Вам гарантовано довгий і стомлююче подорож. Цікаві люди, зустрінуті в шляху, допоможуть Вам скрасити його тяготи.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви блукаєте в шахтах або катакомбах - значить, вас переслідує відчуття, що ви переоцінюєте своє положення в життя, і вам не вдасться легко отримати бажане.

Якщо вам наснився лабіринт з виходом в прірву - вас чекає небезпека від нестачі терпіння;

Якщо ви бачите вихід із нього у вигляді вузького отвору - це означає шукати і знайти забуття у коханні, хтивості.

Лабіринт у вигляді сходів, спусків - сниться до невдач в бізнесі, повільного кар'єрного росту.

Вороги, переслідувачі в лабіринті і спроби від них сховатися, втекти - сон про те, що ви відчуваєте страх перед тим, чого не розумієте.

У лабіринті жінку зустріти, вступити з нею в інтимний зв'язок - до повного успіху, тривалого везінню.

Якщо ви не знаходите вихід з лабіринту - значить, можлива неприємна ситуація, складні сімейні відносини, поліпшити які ви будете безсилі.

У печерному лабіринті потрапити в казково красивий грот - до незвичайної, казковому, але недовгого щастя.

Зі зміями в лабіринті боротися - означає горе від розуму, злопам'ятність людей, в ньому птахів або мишей сполохати - повернутися до давно покинутого або забутого.

Сонник майбутнього

Якщо ви бачите себе в лабіринті - ви можете потрапити в пастку через складний і вельми заплутаного стану фінансових справ;

Якщо ви перебуваєте в лабіринті вночі або в темряві - це віщує незначну хворобу і неприємності.

Сонник для стерви

Лабіринт — складна фінансова обстановка в справах.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо уві сні ви бачите лабіринт з боку - це означає, що ви близькі до того, щоб заплутатися і, отже, втратити контроль над ситуацією.

Блукання по лабіринту - символ проблем і питань, які ви ніяк не можете вирішити.

Побачити або знайти вихід із лабіринту - хороший знак.

Якщо наяву вас обтяжували якісь проблеми або складні питання - такий сон підказує, що ви дуже близькі до їх вирішення.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, що ви заблукали в лабіринті - ви знайдете вихід з неприємної ситуації.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Лабіринт — до повороту долі.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити себе в сні заблукали в лабіринті - до великих неприємностей.

Копалінского сонник

Лабіринтвідкриття таємного.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви уявляєте себе в якомусь лабіринті - наяву це віщує складну зупинку будинку і заплутані фінансові справи. Блукати в складному лабіринті в пошуках виходу і не знаходити його означає, що ваші борги будуть зростати в арифметичній прогресії.

Дзеркальний лабіринт, що утруднює пошуки виходу з нього майже до неможливості, говорить про вашому упередженому ставленні до ситуації, в якій ви опинилися:

Все не так погано, як вам здається.

Якщо уві сні ви в кінці кінців знаходите вихід і вибираєтеся з темного лабіринту на світ Божий - стало бути, наяву вам належить довгий і стомлююче подорож, в ході якого ви подолаєте перешкоди завдяки своїм попутникам - добрим і душевним людям.

Сонник Мандрівника

Лабіринт (тунель) — важкі часи, життєві труднощі;

Помилковий, манівці, який ми обрали;

Невірне духовний розвиток, самопізнання.

Універсальний сонник

Якщо уві сні ви потрапили в лабіринт - значить, в реальному житті перед вами є перешкоди. Або ви були приведені в замішання певною ситуацією? Як ви відчуваєте себе в лабіринті і як ви себе там ведете?

Можливо, уві сні ви спостерігаєте за якоюсь людиною, який потрапив у лабіринт - сон, можливо, говорить про те, що, хоча зараз ви відчуваєте, ніби заплуталися в лабіринті, вам просто необхідно почекати і повірити в те, що все буде так , як ви припускали. І ще цей сон може говорити, що коли в реальному житті ви втомитеся від тупикових ситуацій у відносинах або в професійній діяльності, головоломка вирішиться, і ви обов'язково знайдете вихід.

Сонник для закоханих

Чоловікові сон про лабіринті віщує зіпсовані відносини з дружиною через гроші.

Якщо вам сниться лабіринт із залізничних колій, це означає, що вам належить довгий і нудне подорож, яка, однак, скрасять цікаві люди.

Загальний сонник

Лабіринт уві сні - знак того, що в реальному житті Вас очікують пастки і заплутані ситуації у комерційних справах. Ваше сімейне життя стане нестерпним;

Діти будуть неслухняні, а кохана здивує Вас невірністю й поганим характером.

Якщо Вам сниться, що Ви блукаєте по лабіринту в темряві, то це передбачення хвороби або іншої неприємності, яка, проте, скоро пройде.

Лабіринт з переплітаються гілок означає несподіване подія, яка, очевидно, стане причиною хвороби або біди.

Лабіринт залізниць віщує тривалі і виснажливі подорожі, які не принесуть Вам фінансового прибутку. Єдине, що Вас порадує - це зустрічі з цікавими людьми.

 
Відноситься до тем: