Сонник «Лаятися»

Сонник Цветкова

Досада;

Сваритися з кимось - досада;

Чути лайку — офіційна церемонія;

З дружиною, чоловіком - Див. Дружина, Чоловік.

Також Див. Сварка.

Досада.

Сваритися з кимось - досада;

Чути лайку — офіційна церемонія;

Із дружиною, чоловіком - Див. "Дружина", "Муж".

Ви Р. нецензурними словами - до хвороби. Вас переповнюють негативні емоції. Вас лають - вам хочуть зла, але воно повернутися до них бумерангом. А вас чекає удача наперекір ворожим підступам.

Сваритися з кимось - досада;

Чути лайку — офіційна церемонія;

Із дружиною (чоловіком) - до хвороби одного з подружжя.

Сонник Міс Хассе

У сні ви лихословили - чекайте неприємностей. Чим брудніше, витонченішими були віддираю вашими устами лайки, тим більші проблеми вас чекають. Чули, як це робили інші, - це до довгоочікуваної радості.

Якщо ви зробили цим людям зауваження, то щаслива подія стосуватиметься безпосередньо вас. Але якщо ви пропустили їх лихослів'я повз вуха, то радість ви щиро розділите з кимось близьким.

Езотеричний сонник

Якщо уві сні ви лаялися, використовуючи нецензурні слова, то захворієте. Схоже, негативні емоції до краю захлиснули вашу душу. Хтось лаяв вас - це означає, що хтось бажає вам зла, але постраждає від нього ж сам, оскільки воно повернеться бумерангом. А ви наперекір ворожим підступам зустрінетеся з удачею.

Сонник Симона Кананіта

Лаятися — Ви Р. нецензурними словами - до хвороби. Вас переповнюють негативні емоції. Вас лають - вам хочуть зла, але воно повернутися до них бумерангом. А вас чекає удача наперекір ворожим підступам.

Імператорський сонник

Лайка і бажання лаятися - наслідок внутрішнього гніву, причиною якого є страх перед чимось або кимось;

В свою чергу, страх породжується невпевненістю у власній силі і почуттям залежності від ситуації (ситуація, а не сновидець панує).

Лаятися уві сні - відчувати залежність і страх перед людиною. Неможливість ні підпорядкувати собі людину, ні прийти до взаєморозуміння викликає бажання хоча б відштовхнути його від себе звільнитися від непотрібних зв'язків, самоізолюватися і проявити свою силу.

Сон можна тлумачити як хороший шанс проявити силу і звільнитися від залежності наяву.

Лаятися невідомо з ким:

Якщо не видно того, з ким лаєшся - сон є прояв суто внутрішнього напруження і переживань, тобто лаєшся з самим собою. Це означає хворобливе загострення внутрішньої проблеми, лякаючою сновидця, і спроба виштовхнути цю проблему з себе, стати сильніше її:

Проявлений у сні гаев принесе і наяву тимчасове відчуття радості і розслаблення, ослаблення зовнішньої напруги і залежно від проблеми.

Сон можна тлумачити як шанс позбавитися від заважають внутрішніх блоків, але все залежить від подальшої поведінки наяву.

Лаятися з кимось невідомим, з виразним відчуттям своєї поразки і депресією - неможливість-брак сил запанувати над ситуацією і собою.

Сон тлумачиться несприятливо. Можливі розлади травлення, жовчного і сечового міхурів, серця, так як не наступило звільнення від шкідливої енергії:

Бажання організму звільнитися від неї не змогло переважити нерішучість розуму.

Новітній сонник

Лаятися — піддастеся пристріту.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви лаєтесь - наяву остерігайтеся вибуху злих почуттів, через якого від Вас можуть відвернутися Ваші друзі.

Чути, як лаються інші - пророкує, що вороги наближаються до Вас, щоб завдати Вам шкоди або обдурити Вас.

Сонник для стерви

Лаятися — тобі належить вести важливі і серйозні переговори.

Сонник Мандрівника

Лаятися самому — розрядка, поліпшення справ;

Нерідко — дослівно (затримка справ);

Тебе лаютьуспіх.

Лаятися — до неприємностей;

Сильнокористь, вигода.

Загальний сонник

Сваритися з кимось - досада;

Чути лайку — офіційна церемонія.