Тлумачення сну «Лайки»

Сонник Жовтого Імператора

Стихіївітер, вогонь, холод. Емоції - гнів і страх, радість і непевність. Органи - жовчний міхур, сечовий міхур, нирки, серце, тонка кишка. Планети - Юпітер, Меркурій, Марс. Пояснення і тлумачення лайкою, лаятися з будь-ким у сні:

Ян-вираз інь внутрішньої. Лайка і бажання лаятися - наслідок внутрішнього гніву, причиною якого є страх перед чимось або кимось;

В свою чергу, страх породжується невпевненістю у власній силі і почуттям залежності від ситуації (ситуація, а не сновидець - панує). Гнів приносить звільнення від страху, і виникає радість - звільнення. Звільнення від старого, щоб дати місце для росту новому, - основне завдання весняного сезону. Але лайка і лайка - чисто людські перетворення емоції весни - гніву. Тлумачення сну залежить від поведінки сновидца. Лаятися уві сні - відчувати залежність і страх перед людиною. Неможливість ні підпорядкувати собі людину, ні прийти до взаєморозуміння викликає бажання хоча б відштовхнути його від себе - освоєння-бодіться від непотрібних зв'язків, самоізолюватися і проявити свою силу.

Сон можна тлумачити як хороший шанс проявити силу і звільнитися від залежності наяву. Лаятися невідомо з ким:

Якщо не видно того, з ким лаєшся - сон є прояв суто внутрішнього напруження і переживань, тобто лаєшся з самим собою. Це означає хворобливе загострення внутрішньої проблеми, лякаючою сновидця, і спроба виштовхнути цю проблему з себе, стати сильніше її:

Проявлений у сні гаев принесе і наяву тимчасове відчуття радості і розслаблення, ослаблення зовнішньої напруги і залежно від проблеми.

Сон можна тлумачити як шанс позбавитися від заважають внутрішніх блоків, але все залежить від подальшої поведінки наяву. Лаятися з кимось невідомим, з виразним відчуттям своєї поразки і депресією - неможливість-брак сил запанувати над ситуацією і собою.

Сон тлумачиться несприятливо. Можливі розлади травлення, жовчного і сечового міхурів, серця, так як не наступило звільнення від шкідливої енергії:

Бажання організму звільнитися від неї не змогло переважити нерішучість розуму.

Загальний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви лаєтесь, то наяву остерігайтеся вибуху злих почуттів, через якого від Вас можуть відвернутися Ваші друзі. Чути, як лаються інші - пророкує, що вороги наближаються до Вас, щоб завдати Вам шкоди або обдурити Вас.