Тлумачення сну «Лайно»

Сонник Фрейда

Якщо снилися людські випорожнення, це говорить про те, що вам заподіює душевні страждання якась проблема в особистому житті. Але залучати до її обговорення і розв'язання винуватця скрутній ситуації ви не відчуваєте ні найменшого бажання.

Спроби витерти зі свого тіла екскременти віщують вам незручне становище, в якому ви опинитеся, коли про вас комусь стане відомо більше, ніж вам би того хотілося.

Якщо вимазаний в чиїхось екскрементах, то вам належить дізнатися секрет, що стосується особистого життя колеги, при цьому йому не буде відомо про вашу обізнаності.

Російський сонник

Лайно — д. воно і є д. , Повна адекватність з життям.

Якщо уві сні ви бачите д. або потрапили в нього, то це не до грошей, а просто в житті у вас зараз не найкраща смуга.

Загальний сонник

Багато хто вважає, що фекалії пророкують добробут і багатство. Але треба відзначити, що тут може матися на увазі як само багатство, так і ваше бажання обзавестися їм. У будь-якому випадку це тлумачення грунтується на теорії Фрейда про те, що фекалії сприймаються дитиною як щось, зроблене ним самим, а значить, як щось цінне. Було б дивно, якби доросла людина прокинувся, бо йому наснилися фекалії, і відчув би себе від цього легко і вільно.

Для тлумачення сну важливо знати джерело походження фекалій і як ви їх виявили. Наприклад, якщо у сні фекалії з'являються природним біологічним способом, то визначте, чиї це фекалії і що ви з ними робите (ви просто їх бачили, прибирали і т. ) - Це багато що скаже про ваших взаєминах з персонажами сновидіння.

Якщо ви виявляєте фекалії або не бачите їх, але знаєте про їх присутність, значить, ви стурбовані спробами навколишніх втрутитися у ваше життя. Тут також може порушуватися питання грошей, якщо чиєсь вплив заходить занадто далеко або навколишні втручаються у ваше життя дуже нав'язливо.