Сонник «Лев»

Сонник Міллера

Якщо вам наснився лев, це говорить про те, що вами правлять величезні сили. Зуміли підкорити лева своїй волі - в будь-якій справі вийдете переможцем.

Лев здолав вас - не зможете протистояти ударам супротивників.

Приснився лев у клітці - такий сон говорить вам, що досягнете ви успіху в чомусь чи ні - це ставиться в залежність від того, чи вмієте ви нейтралізувати зло, що виходить від ваших недругів.

Приснився дресирувальник з левом в клітці або за її межами - до успіху в справах. Ви заслужите прихильну увагу представників обох статей завдяки знанням і прекрасним діловим якостям.

Молодий лев сниться до того, що вас чекає новий вид підприємництва, вельми перспективний, якщо приділяти йому належну увагу. У молодої жінки після такого сну з'явиться новий чудовий коханець.

Якщо довелося пережити сновидіння про перебування святого пророка Даниїла в печері лева, для жінки воно говорить, що завдяки інтелекту та природному чарівності вона заслужить прихильність і долі, і коханця, про відносини з яким вона мріяла.

Левиний рик є передвісником непередбачених досягнень у справах, а також величезного успіху у жінок.

Голова лева, з гарчанням оголюючи зуби прямо над вами, пророкує, що ваше прагнення до влади зазнає поразки.

Якщо наснилася левова шкура, вас чекають щастя і величезний достаток.

Приснилася захист гострим ножем своїх дітей від лева - піддавшись на хитрість недругів і ухилившись хоч на мить від боргу і ділових зобов'язань, ви тим самим допоможете їм досягти мети.

Сонник Нострадамуса

Лев уособлює собою царствених осіб, владу, тиранію.

Якщо приснився лев у клітці, це свідчить про те, що якийсь могутню державу розлучиться зі своїм колишнім престижем по причині того, що воєначальникам у вирішальний момент не вистачить наполегливості і хоробрості.

Побачити що грає з маленькою собачкою лева - у вас буде справжня дружба в буквальному сенсі до труни - смерті одного з друзів.

Поранений у серце лев - це провісник нанесення коронованої персони особистої образи, за яке кривдник розплатиться життям.

Якщо у вашому сновидінні лев і ведмідь гризли разом одну тушу, воно передрікає союз Німеччини та Великобританії, висновком якого не зможе перешкодити навіть давнє історичне протистояння.

Лев обліз, голодний, худий, виснажений - цей образ означає, що після голодного серпня доведеться пора переоцінки цінностей.

Зграя левів, які оточують здобич, сниться до того, що право на незалежність Ірландія стане захищати дуже наполегливо.

Лев, який занурився в сон на величезній ліжка, - такий образ означає, що європейські держави зміцнять своє становище, а гроші цих країн будуть домінувати в світі.

Сонник Цветкова

Багатство, забезпеченість;

Марнославство, претензія;

Влада;

Злякатисягнів начальства;

Знайти труп лева - скарб, багатство, перемога;

Їхати на леві - високе заступництво.

Сонник Міс Хассе

Пестити — будеш мати прихильність;

Чути рикаючого — тобі загрожує небезпека;

Бути терзати — втратиш майно;

Убити йогоміць і значення;

Зі левенятами — сам себе обдуриш. мати неспокій;

Багато левівпобачення з важливою персоною.

Езотеричний сонник

Якщо приснився агресивний лев, це видає наявність у вашій натурі пристрасного бажання панувати над людьми. Спокійний лев означає, що ви жадаєте самовираження, але талантів у вас немає.

Якщо не змінитеся, ризикуєте отримати серйозне каліцтво, так що будьте пильними.

Приснилося мертва тварина або левова шкура означають, що у ваших амбіцій немає підстав. Продовжуючи у тому ж дусі, ви ризикуєте захворіти.

Сонник Менегетті

Служить вказівкою на наявність сили, якої зараз слід уникати.

Французький сонник

Лев сниться до важливої зустрічі.

Приснилося боротьба з левом передрікає, що ви будете наполегливо протистояти чиїмось підступам.

Лев иця сниться до неприємностей. Ігрища левів означають, що ви зіткнетеся з невіглаством і дурістю якоїсь людини. Снився левеня - значить, у вашому будинку буде жити щастя.

Асирійський сонник

Сон, в якому людина стає левом, віщує майбутні втрати і потрапляння в принизливі ситуації.

Англійський сонник

Лев — цей сон означає ваше велич, майбутнє піднесення. Ви займете почесне суспільне становище. Молодій жінці цей сон - передвіщає, що вона вийде заміж за людину шляхетного, високоінтелектуального, дружелюбного. Молодому чоловікові - що в його майбутній дружині щасливо поєднуються ощадливість і розум, високі душевні якості і хазяйновитість. Вона дійсно стане його помічницею і другом на довгі щасливі роки.

Звичайний сонник

Багатство.

Сонник Фен-шуй

Левцар звірів, символ сміливості, хоробрості і величі, але й самовпевненості.

Український сонник

Лев — власними силами досягнеш багатства.

Лев женеться за кимось - до нещастя.

Ховаєшся від нього - маєш сильних ворогів, їздиш на левові бої - маєш улесливих друзів, ненадійне заняття.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Король джунглів;

Велич;

Сила;

Хоробрість;

Верховенство. Випробування відваги. У деяких африканських племенах частиною ритуалу посвячення в чоловіки було порівняння сили людини з силою лева.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Льва бачити — якісь феномени, пов'язані з людським серцем, і перш за все «благородна, вірна дружба» / пробудження активного світлого начала в людській істоті. Потужні позитивні імпульси і пов'язані з цим хвилювання, занепокоєння і опасностіМірно пестити лев - задоволення в любові.

Лев накидається, кусається - переслідування важливої особи. Годувати лева - все саме хороше.

Лев ицю пестити - чекає боротьба з суперником. Опинитися в одній клітці з левом - заклик до пильності та обережності / підступи ворогів проти тебе і твоїх друзів. Спати на леві - стати сильним і значним людиною. Йому нігті стригти - вірність друзів.

Лев енята левицю смокчуть - благополуччя. Багато левів - доведеться мати справу з сильним світу цього. Вони розлючені - нещасливий результат справи. Вони смирни - заступництво. Злякатися лева - недооцінити небезпека. Вбити лева - самому безповоротно зруйнувати своє щастя.

Сонник Шеремінской

Лев — несподіване багатство, забезпеченість;

Марнославство, завищена самооцінка.

Якщо ви злякалися лева, він поранив вас - ви не зможете встояти перед обставинами.

Новий сімейний сонник

Якщо вам у сні є лев, значить вами управляють величезні сили. Підпорядкували його собі - будете переможцем у будь-якій справі.

Лев переміг вас - залишитеся незахищеними під Ударами недоброзичливців. Побачили лева в клітці, тоді успіх буде залежати від вашої здатності нейтралізувати ворогів. Дресирувальник з левом сниться до успіху в справах. Молодий лев - до нового підприємництву.

Якщо молода жінка побачила уві сні молодого лева, то у неї з'явиться новий чарівний коханець. Гарчання лева, почуте уві сні, - передвістя непередбачених досягнень у справах і успіху у жінок. Шкура лева сниться до багатства і щастя. Побачили себе верхи на леві - проявіть мужність і наполегливість у подоланні труднощів.

Циганський сонник

Лев — у вас сильно розвинене почуття власної гідності, і вами захоплюються оточуючі.

Спійманий левсимвол міцної дружби.

Якщо в сновидінні на вас раптово нападає лев - остерігайтеся зради з боку одного.

Чути в сні левиний рик - до появи сприятливих обставин.

Сонник Шувалової

Вас переслідує сила, яку ви повинні прагнути обійти, подолати.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Цей сон означає ваше велич, майбутнє піднесення. ви займете почесне суспільне становище. молодій жінці цей сон передвіщає, що вона вийде заміж за людину шляхетного, високоінтелектуального, дружелюбного. молодому чоловікові - що в його майбутній дружині щасливо поєднуються ощадливість і розум, високі душевні якості і хазяйновитість. Вона дійсно стане його помічницею і другом на довгі щасливі роки.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Левиний рик. — Віщує широку популярність.

Східний жіночий сонник

Символізує якусь силу, яка знаходиться поза тебе. Здолати лева в боротьбі - знак того, що ти зможеш вийти переможцем з будь-якої ситуації. Тобі вдалося ще й піднятися на спину поваленого царя звірів? Значить, твоїх сил і енергії вистачить для досягнення будь-якої поставленої мети.

Якщо ж сутичка закінчиться не в твою користь - будь обережна. Сон, в якому ти бачиш левів, замкнених у клітці, означає:

Твій успіх буде залежати від того, чи зможеш ти впоратися з ворогами. Побачиш дресирувальника левів - значить, завдяки своєму розуму та інтуїції, ти зможеш досягти небувалих успіхів як в бізнесі, так і в любові.

Лев енята сняться до початку нового періоду твого життя, який обіцяє бути успішним, якщо ти заздалегідь до нього підготуєшся. Також можуть провіщати поява нових, гідних шанувальників.

Якщо ти побачила над собою гарчить левову голову з вишкіреними зубами - готуйся до поразки.

Лев ова шкура сниться до щастя і удачі. Сон, в якому ти захищаєш своїх дітей від лева, означає:

Вороги намагаються вторгнутися не тільки в твої комерційні, але і в сімейні справи.

Сонник Езопа

Лев — уособлює такі прекрасні людські якості, як сміливість, упевненість у власних силах, велич і мудрість.

Адже невипадково цього звіра називають «царем усіх звірів» - це означає, що на людину, що володіє такими якостями можна покластися.

Побачити в сні полює лева - свідчення того, що що ви самі розпоряджатися своєю долею, приймаєте правильні рішення і керуєте важкими життєвими обставинами, а тому у своєму житті доб'єтеся багато чого.

Якщо вам наснився лев у клітці - це знак того, що в реальному житті ви перебуваєте в дуже складній ситуації, виправити яку вам поки що не під силу, незважаючи на вашу силу волі і мудрість.

Побачити в сні левицю з маленьким левеням - знак того, що в реальному житті вам не слід братися за всі справи відразу, тому що ви не зробите якісно жодне з цих справ;

Краще виконати одну роботу, але добре. Такий сон нагадує одну просту істину:

Цінне не кількість, а якість.

Якщо вам наснився лев, який влучив у капкан - такий сон свідчить про те, що перед тим, як братися за пропоноване справу вам слід добре подумати, інакше ви не тільки зазнаєте невдачі, але і опинитеся в смішному становищі.

Побачити в сні лева і лисицю, що лежать поруч - означає, що в реальному житті ви зіткнетеся з чимось страшним і невідомим, яке після деякого часу вже не буде здаватися таким лякаючим.

Милуватися уві сні гріються на сонечку левом - такий сон свідчить про те, що вам вдасться досягти в житті багато чого:

Матеріального достатку, високого становища в суспільстві, поваги великої кількості людей, сімейного щастя. Але, спочиваючи на лаврах, не забувайте, що життя може обернутися несподівано.

Якщо вам приснилося, що на вас нападає лев - в реальному житті ви недооцінюєте свої можливості, а тому дуже сильно турбуєтеся за своє майбутнє.

Побачити в сні пораненого лева - пророцтво того, що вам слід боротися за свої погляди та переконання. Прислухайтеся до порад мудрих людей.

Якщо вам наснився мертвий лев - такий сон є свідченням того, що життєві обставини складуться так, що ви втратите мудрого наставника, чий рада вам ні разу допомагав у важку хвилину.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто побачить в сні, що здолав лева, - наяву йому судилося здобути перемогу над ворогом. Бігти від лева - до перемоги і здійсненню бажань.

Ведичний сонник Шивананда

Сон символізує славу, ріст і велич. Ви станете дуже щасливою, впливовою і поважною особою.

Сучасний сонник

Бачити у сні лева - знак того, що Вами керує велика сила.

Якщо Вам сниться, що Ви підкорили лева - ви вийдете переможцем з будь-якої ситуації.

Якщо ж лев здолає Вас - в реальному житті Ви не будете захищені від нападок ворогів.

Бачити уві сні левів у клітці - означає, що Ваш успіх буде залежати від вашої здатності впоратися з ворогами.

Якщо Вам приснився чоловік, який дресирує лева - такий сон означає успіх у комерційних справах і великі можливості Вашого інтелекту. Крім того, до Вас будуть прихильні жінки.

Молоді леви або левенята - пророкування нових починань, які будуть успішними, якщо Ви організуєте їх потрібним чином.

Якщо молодій жінці сняться левенята - у неї з'явиться безліч прекрасних шанувальників.

Якщо ж жінці приснився Святий Даниїл в лігві лева - в реальному житті завдяки своїм інтелектуальним можливостям і чарівності вона доможеться життєвого успіху і підкорить чимало шанувальників.

Чути в сні ричання лева - пророкування несподіваного просування і успіху у жінок.

Бачити у сні над собою гарчить левову голову з вишкіреними зубами - знак того, що на шляху до влади Вас чекає поразка.

Левова шкура, побачена у сні - передвістя щастя й удачі.

Їхати у сні верхи на леві - означає сміливість і наполегливість у досягненні мети.

Якщо Вам сниться, що Ви захищаєте своїх дітей від лева ножем - в реальному житті вороги будуть намагатися придушити Вас і досягнуть успіху, якщо Ви не зробите самих рішучих заходів.

Сонник Мартина Задеки

Левсправа з важливою особою;

Годувати йогоприбуток.

Азбука тлумачення снів

Левсимвол владної, царственої особи. Ототожнення себе з такою особливою. Позитивні вольові імпульси в людині.

Якщо вас переслідує лев - буде сварка з начальством.

Тихий, приручений — заступництво важливої персони.

Бути в одній клітці з левом - вірна дружба.

Американський сонник

Лев (король джунглів) - велич;

Сила;

Хоробрість;

Верховенство. Випробування відваги. У деяких африканських племенах частиною ритуалу посвячення в чоловіки було порівняння сили людини з силою лева.

Східний сонник

Лев — символізує якусь силу, яка знаходиться поза тебе.

Здолати лева в боротьбі - знак того, що ти зможеш вийти переможцем з будь-якої ситуації.

Тобі вдалося ще й піднятися на спину поваленого царя звірів - значить, твоїх сил і енергії вистачить для досягнення будь-якої поставленої мети.

Якщо ж сутичка закінчиться не в твою користь - будь обережна.

Сон, в якому ти бачиш левів, замкнених у клітці - твій успіх буде залежати від того, чи зможеш ти впоратися з ворогами.

Побачиш дресирувальника левів - значить, завдяки своєму розуму та інтуїції, ти зможеш досягти небувалих успіхів як в бізнесі, так і в любові.

Левенята — сняться до початку нового періоду твого життя, який обіцяє бути успішним, якщо ти заздалегідь до нього підготуєшся. Також можуть провіщати поява нових, гідних шанувальників.

Якщо ти побачила над собою гарчить левову голову з вишкіреними зубами - готуйся до поразки.

Левова шкура — сниться до щастя і удачі.

Сон, в якому ти захищаєш своїх дітей від лева - вороги намагаються вторгнутися не тільки в твої комерційні, але і в сімейні справи.

Жіночий сонник

Якщо вам приснилися левенята - будьте впевнені у появі цілої армії шанувальників. Так що у вас буде, з кого вибирати.

Ідіоматичний сонник

«Левова частка»труднощі;

«кидатися в лігво лева», «тримати голову в пащі лева» - безстрашність, нерозумно ризикувати;

«сильний як лев» - проявіть мужність;

«світський лев» — обманець, благородний чоловік;

«світська левиця».

Місячний сонник

Левмати неспокій;

Багато левівпобачення з важливою персоною.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить у сні, що здолав лева - здобути перемогу над ворогом.

Бігти від лева - до перемоги і здійсненню бажань.

Новітній сонник

Бути левом уві сні - сон говорить про вашому великому життєвому потенціалі;

Ви легко подолаєте недуга, якщо такий раптом з'явиться. При хворобі допоможе методика, пов'язана з лікуванням вогнем. До перемоги, визнанням вас лідером.

Морські леви — ви подобаєтеся літній людині.

Снотолкователь

Побачити в сні лева - означає, що Вами управляють величезні сили.

Якщо Ви підпорядкуєте собі лева - Ви будете переможцем у будь-якій справі.

Якщо лев подужає Вас - це означає, що Ви залишитеся незахищеними під ударами недоброзичливців.

Побачити лева у клітці - означає, що Ваш успіх залежить від Вашої здатності нейтралізувати конфронтуючих Вам людей.

Побачити в сні дресирувальника, контролюючого поведінку лева в клітці і поза нею, означає успіх у справах:

Ваші знання та високі ділові якості допоможуть Вам здобути прихильну увагу жінок і чоловіків.

Побачити молодого лева - знак, що Вас шукає нове підприємництво, яке буде успішним, якщо Ви приділите йому належну увагу.

Якщо молода жінка бачить у сні молодого лева - у неї з'явиться новий чарівний коханець.

Для жінки побачити у сні святого Данила в печері лева - означає, що її інтелект і зачарування розташують до неї долю і наіжеланнейшего для неї коханця.

Чути в сні рик лева - передвісник непередбачених досягнень у справах і успіху у жінок.

Бачити над собою голову лева, з гарчанням показує зуби, загрожує поразкою Вашому прагненню до влади.

Побачити шкіру лева - передвіщає багатство і щастя.

Бачити себе верхи на леві - означає, що Ви виявите мужність і наполегливість у подоланні труднощів.

Побачити, що Ви захищаєте своїх дітей від лева гострим ножем, означає, що вороги, що грозять Вам, досягнуть успіху, якщо Ви піддастеся їх хитрощів і збочите хоч на мить від боргу і ділових зобов'язань.

Сонник XXI століття

Бачити лева у сні, спокійно відпочиваючого і не загрозливого вам - означає, що вам буде приємно суспільство впливового друга, що ви будете щасливі в коханні.

Годувати лева — до всього самому гарному.

Якщо ж лев напав на вас уві сні - значить, можливо розставання з коханою, якщо вкусив вас і ви відчуваєте біль - значить, вас будуть переслідувати ненависні шанувальники, суперниці чи заздрісники.

Лев у клітці - до збитків і незадоволеності і за того, що ви самі відлякали компаньйонів.

Опинитися в одній клітці з левом - заклик до обережності:

Підступи ворогів спрямовані проти вас або ваших друзів.

Спати на леві - означає стати значним і сильним чоловіком, вбити лева - самому безповоротно зруйнувати своє щастя.

Бачити лева або левицю у звіринці - до приниження, бачити його таким, що сидить на ланцюгу-до отримання надійного заступництва, переслідувати уві сні лева - до щасливого життя, удачам.

Боротися уві сні з левами - означає бути байдужим до чужого нещастя;

Пестити дитинчат, сисних левицю - заступництво і добре ставлення старших і впливових осіб.

Пестити левицю, для жінки - означає боротьбу з небезпечною суперницею.

Сонник майбутнього

Левпідвищення по службі, почесті і нагороди;

Але якщо лев напав на вас і подужав вас - ви залишитеся незахищеними перед своїми недоброзичливцями;

Полювати на лева - щасливе життя без невдач;

Бачити левицю з дитинчатами - заступництво старших і сильних персон.

Сонник для стерви

Левнад тобою тяжіють величезні сили.

Лев у клітці - твій успіх залежить від твоїх здібностей справлятися зі складними і важкими справами в мінімальний термін і з абсолютною точністю.

Підпорядкувати собі лева уві сні - мужність і сила духу допоможуть тобі вийти переможцем у будь-якій ситуації.

Левеня — можливість почати нову справу, яка буде успішним, якщо ти віддаси йому всі сили і знання.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачений у сні лев - символізує силу і рішучість. Нерідко такі сни сигналізують про те, що попереду вас чекає важка проблема, для вирішення якої вам знадобиться проявити мужність і відвагу.

Поранений чи мертвий лев - знак того, що зайве застосування сили з вашого боку може в підсумку закінчитися для вас сумно. Часто такі сни віщують крах якогось великого починання.

Полювати уві сні на лева - передвіщає важке і небезпечне протиборство з дуже сильним суперником. Якісь ваші плани можуть зустріти дуже серйозну протидію.

Сонник Здоров'я

Бачити лева — можливі серцеві болі, неврози;

Гарчить і біжить лев - є символом небезпеки, зокрема, можливої фізичної або психічної травми;

Лежачий або сплячий лев - небезпека мине.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Левмати справу з сильним і високопорядною людиною.

Побачити в сні мертвого лева - до втрати підтримки і поваги гідного особи.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити голосно ричить лева в клітці - до небезпеки.

Лев, походжав на свободі - до свободи від усіляких забобонів.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Лев мертвий — до краху ваших надій.

Бачити у сні лева на арені цирку, стрибаючого через палаючий обруч - мати справу з сильним ворогом.

Сонник про тварин

Лев — символізує жорстокість, лють, звірячий спосіб життя.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите левів у зоопарку, означає принизливі докори, тим більше неприйнятні, що не мають під собою ніяких підстав.

Бачити левів, виступаючих в цирковому номері, - наяву отримаєте протекцію, завдяки якій просунетеся в службових справах. Представляти себе в ролі Приборкувач цих хижаків - значить, вийдете переможцем у суперечці із сильними супротивниками.

Пестити прирученого лева - прив'яже до людини, якась прихильність замінить вам обом любов. Боротися з левом - проявіть малодушність в небезпечній ситуації і кинете в біді друзів. Здолати лева і підпорядкувати його своїй волі означає, що завретесь так, що обдурите самі себе. Бути укушеної левом - наяву вас буде переслідувати деспотичний і мстивий начальник. Терзає вас лев віщує втрату майна при його розділі.

Полювати на левів в африканській савані означає, що вас чекає щасливе життя без невдач і хвилювань. Чути рик лева, невидимого в ночі, вам загрожує небезпека, тільки поки невідомо, з якого боку. Вбити лева - знайдете значимість в колі професіоналів вашої справи.

Побачити в сні пустуючих левенят - наяву знайдете сильного покровителя. Сисні левицю дитинчата означають появу нового шанувальника, який завоює ваше серце. Опудало лева - передвістя несподіваних успіхів у справах.

Шкура левазнак здобуття багатства і супутнього йому щастя. Виявитися верхи на леві - значить, в реальних обставинах проявите максимум винахідливості в самій складної і заплутаної ситуації.

Заганяти лева в пастку віщує, що ваші недруги доб'ються тимчасового, але недовговічного успіху, якщо ви піддастеся на їх провокацію. Накидати на лева мережу - опинитеся жертвою зловмисної інтриги.

Сонник Мандрівника

Леввеликі, потенційні, життєві сили;

Ненависть і ревнощі;

Марнославство, владолюбство, багатство, домагання;

Успіх, слава;

Начальник, впливові чоловік або жінка;

Потужні інстинктивні спонукання.

Сонник щасливих знамень

Їхатиїхати верхи на леві, білому коні, слоні, бику, ведмедя (повний життєвий успіх!).

Сонник Таро

Левпристрасть, захоплення.

Сонник Фрейда

Лев, як і будь-який дикий звір - символізує собою статевий акт, але як хижак, а тим більше з сімейства котячих, лев символізує собою підвищену сексуальну чутливість і збудливість.

Якщо жінці сниться, що за нею женеться лев - вона мріє про зв'язки з темпераментним чоловіком, який буде принижувати її в ліжку і в побуті, такий її ідеал справжнього чоловіка.

Якщо жінка вступає в сексуальний контакт з левом - вона незадоволена своїм сексуальним партнером і не відчуває з ним оргазму. У сексі вона проявляє садистські нахили. Її може взагалі не влаштовувати весь уклад її життя і збурений тяга до змін.

Якщо це левеня - ви хочете перенести свою незадоволеність сексуальним життям на дитину, або ви хочете завести дитину, якщо він відсутній.

Якщо чоловік вступає в сексуальний контакт зі левицею - це говорить про його сильних мазохістських устремліннях.

Якщо ви ототожнюєте себе уві сні з левом - ви сумуєте про нереалізовані бажання, про неможливість здійснити намічене, розчаровані в існуючому стані справ.

Але якщо цей лев полює або пожирає здобич - ви шукаєте нових відчуттів і готові реалізувати накопичені сексуальні бажання самими екзотичними і незвичними способами.

Якщо лев напав на чоловіка - йому слід очікувати ускладнень через свої любовні походеньки.

Сутичка з іншим левом - передвіщає вам масу нових і незвіданих відчуттів.

Зустріч зі левенятами - передвіщає зміни у ваших сексуальних схильностях і поведінці аж до повного охолодження.

Ручний лев або лев на повідку - говорить про сильно пригнічуваних вами бажаннях і фантазіях.

Середньовічний сонник

Побачити біжить лева - до очікуванням або до хвороби.

Побачити переслідує тебе лева - до тягот і до розбратів.

Універсальний сонник

Коли ми говоримо про левів, на думку відразу приходять слова величний і владний.

Лев и також асоціюються з бажанням бути першим і знаходитися на вершині суспільства - коли ви знаходитесь на вершині, то знаєте, що ніхто не буде нападати на вас і ви господар становища.

Якщо в реальному житті ви жінка - тлумачення сну можуть бути іншими.

Лев може символізувати вашого партнера, за яким ви повинні доглядати і якого годувати, а також виховувати ваших дітей. З левом ви пов'язуєте почуття улесливості чи підпорядкування? Як ви почуваєте себе у сні, перебуваючи поруч з левом? Лев символ домінування? Або бажання домінувати?

Леви часто сняться - тим людям, які збираються почати нову справу або перейти на іншу роботу. Можливо, сон говорить про те, що у вас є твердий намір втілити свої ідеї і задумки в новій ситуації або оточенні?

Якщо вам сниться левиця - сон говорить про прагнення до взаємодії.

Лев иці полюють тільки в групах. Ви волієте працювати в колективі? З гордістю асоціюється і снобізм. Ви є снобом? Або ви відчуваєте свою виключеність з певної соціальної групи? Вам доводиться йти на компроміс, щоб вас прийняли? Або ви є членом консервативної групи, яка не терпить нових ідей чи пропозицій?

Сонник для закоханих

Сприятливий сон, у якому дресирувальник управляє левом:

Це означає, що ви своїм розумом і видатними здібностями зможете завоювати успіх у представників протилежної статі.

Якщо лев сниться молодій дівчині, це означає, що у неї з'явиться коханий.

Якщо чоловікові сниться, що він чує левиний рик, це віщує йому успіх у жінок.

Шкура лева віщує жінкам багате заміжжя.

Теткінскій сонник-2012

Лев та левиця, - відображення творення (в тому числі потенційного). Відображення руйнування (в тому числі потенційного). Відображення якостей притаманних цьому знаку зодіаку.