Тлумачення сну «Лоб»

Сонник Міллера

Приснившийся красивий гладкий лоб - це провісник ще більшого поліпшення вашої репутації. Багато в чому ви будете цим зобов'язані власної розсудливості та прагненню встановлювати справедливість. Негарний лоб - це ваше майбутнє невдоволення собою через особових справ, що знаходяться протягом якогось часу в занепаді. Погладити дитя по лобі - вас будуть хвалити за вельми гідні кроки.

Для дівчини цілувати в лоб одного - належить недовга сварка через дурних чуток.

Езотеричний сонник

Належить навчання, пізнання нового. Терти - від вас вимагається розумова робота, осмислення подій.

Високий, гарний — виявиш розум і здорове судження низький - повинен будеш поступати відважно поранений - жаль у зморшках - повинен будеш відверто висловитися.

У сні великий лоб символізує розум, широкий і піднесений лоб - ознака розсудливості, могутності і багатства.

Бачити у сні, що маєш так званий «мідний лоб», означає непримиренність і ненависть до своїх ворогів.

Якщо кому присниться, що його лоб розбитий або зранений, це пророкує страх і боязнь того, що скарби його будуть відкриті і викрадені. Товстий і м'ясистий лоб означає вміння говорити, силу і вірність.

Побачити в сні красивий гладкий лоб - обіцяє Вам зміцнення репутації, чому будуть сприяти Ваша розсудливість і прагнення до справедливості. Негарний лоб обіцяє Вам невдоволення собою:

Особисті справи будуть якийсь час в занепаді.

Якщо Ви у сні погладили лоб дитини - наяву Ваші гідні вчинки викличуть похвалу інших на Вашу адресу.

Якщо юна особа у сні поцілує в чоло свого друга - це означає, що скоро безглузді чутки посварять їх на короткий час.

Красивий гладкий лоб - зміцнення репутації, чому будуть сприяти Ваша розсудливість і прагнення до справедливості;

Негарний лобневдоволення собою, особові справи будуть якийсь час в занепаді;

Погладити лоб дитини - Ваші гідні вчинки викличуть похвалу інших на Вашу адресу;

Для юної особи - цілувати в лоб свого друга - скоро безглузді чутки посварять Вас на короткий час.

Також Див. Дитина.

Бачити — розлад, сварка;

Розбитийвигода чи виграш.

Якщо у сні Ви бачите красивий гладкий лоб, то наяву Ви досягнете загальної поваги завдяки здоровому погляду на життя і благородних вчинків.

Побачений у сні негарний лоб означає, що Ви незадоволені тим, як просуваються Ваші справи.

Сон, в якому Ви гладите свою дитину по лобі, означає, що Ваші діти справді заслуговують тих похвал, які Ви чуєте навколо.

Для молодої жінки сон, у якому вона цілує свого коханого в лоб, означає, що в реальному житті вона викличе його незадоволеність своїм легковажним поведінкою.

Сонник Міс Хассе

Побачити лоб високий, гарний - продемонструєте розум і здорове судження;

Низький — від вас буде потрібно відважність;

Поранений — на жаль про щось;

У зморшках — від вас будуть потрібні відверті висловлювання.

Сонник Симона Кананіта

Лоб — високий, гарний - проявіть розум і здорове судження - низький - повинні будете поступати відважно - поранений - жаль - у зморшках - повинні будете відверто висловитися.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі сон приснився чоловіку, дуже скоро він зустріне розумну жінку. Щоб ця зустріч була приємною, намалюйте на лівій лопатці лимонним соком сонце. Погане значеніеЕслі сон приснився жінці, хтось розпускає погані плітки. Щоб ніхто в ці плітки не вірив, підстрижіть нігті, зітріть їх в порошок і розвійте за вітром.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Свій лоб в дзеркалі розглядати - печаль, сварка. Високий лоб мати - щастя. Знаки на лобі мати - різне значення, дивлячись по характері знаку. Пораненим в лоб бути - шкода, насмішки. Самому його розбити - щасливий випадок.

Сонник Шеремінской

Так, якщо жінці присниться гладкий лоб, чужий чи свій - це знак можливої любовному зв'язку. Зморшки на лобі у сні - майбутнє принесе вам душевне розчарування та втому, незважаючи на популярність у протилежної статі.

Новий сімейний сонник

Красивий гладкий лоб сниться до зміцнення вашого авторитету в сім'ї. Але будьте розважливі і прагнете до справедливості. Негарний лоб віщує ваше невдоволення собою і неприємності в особистому житті.

Якщо уві сні ви погладили лоб дитини - наяву ваші вчинки викличуть захоплення оточуючих.

Якщо дівчина в сні поцілувала в лоб свого друга, то належить невелика сварка.

Східний жіночий сонник

Бачити красивий гладкий лоб - знак того, що ти доб'єшся загальної поваги завдяки тверезого погляду на життя і благородних вчинків. Негарний лоб означає:

Ти незадоволена тим, як просуваються твої справи. Сон, в якому ти гладиш своєї дитини по лобі, означає:

Твої діти в повній мірі заслуговують тих похвал, якими їх обсипають навколишні.

Для молодої жінки сон, у якому вона цілує свого коханого в лоб, означає:

Вона викличе його незадоволеність своїм легковажним поведінкою, що може закінчитися розлученням.

Сонник Цветкова

Лоб власний — обмануті надії;

В зморшкахдогляд турбот;

Чужій гладкий — любовний зв'язок.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви бачите красивий гладкий лоб, то наяву Ви досягнете загальної поваги завдяки здоровому погляду на життя і благородних вчинків. Побачений у сні негарний лоб означає, що Ви незадоволені тим, як просуваються Ваші справи. Сон, в якому Ви гладите свою дитину по лобі, означає, що Ваші діти справді заслуговують тих похвал, які Ви чуєте навколо.

Для молодої жінки сон, у якому вона цілує свого коханого в лоб, означає, що в реальному житті вона викличе його незадоволеність своїм легковажним поведінкою.

Ісламський сонник ібн Сирина

Побачити в сні лоб, уражений хворобою, означає забруднити свою репутацію.

Сонник Жовтого Імператора

Особа і лоб вважаються символами неба-ян:

Якщо уявити собі земне життя як йде по дорозі (землі) людини, то особою йде буде звернений у майбутнє (дорога попереду) і до неба, лоб - буде найбільш упирається в небо частину обличчя. По обличчю будуть проходити всі ян-меридіани (меридіани неба), і енергія ци від відповідних ян-органів буде рухатися по меридіанах:

Тонкої і товстої кишки, сечового і жовчного міхурів, і по меридіанах шлунка і трьох обігрівачів. Органи ян завжди працюють парно з інь, відповідно на додачу до ян-меридіанах на обличчі будуть матися проекції - області впливу інь-органів. Тому по обличчю, як і по руці можна прочитати долю людини:

Його сильні та слабкі місця (нездоров'я зон інь-органів вкаже і на нездоров'я ян-органів, і навпаки). Звертати уві сні увагу на нездорові зони тих чи інших органів (зморшки, шрами, прищі) - означає впізнавати свої вже існуючі, але, можливо, приховані хвороби і мати можливість вчасно вжити заходів. Природою особа призначене для миттєвого янського прояви оволодівають людиною емоцій, але якщо емоції стають постійними, то м'язи обличчя напружені і людське обличчя перетворюється на маску - втрачає здатність миттєвих емоцій і висловлює лише внутрішній стан інь-патології організму (недарма кажуть закам'яніти від горя). Душа дитини ще відкрита внутрішнього світу - зовнішнім емоціям, тому обличчя його завжди дуже рухливого і вільно. Таким же рухомим в ідеалі повинно залишатися особа сильного і незалежного без внутрішніх страхів і комплексів людини у всякому віці. Однак до старості особа все ж втрачає рухливість фізично, і її ще більш скорочують якісь переважаючі в житті емоції. Обличчя старого важко (або більш важко) і стійко, і емоції, і стан, і вираз - інь. Тому бачення уві сні особи в різних віках, таким чином, має стійкий символізм.

Бачити себе в обличчя уві сні - початок усвідомлення, що і перешкодою, і допомогою в справах може бути лише сам сновидець, це початок адекватного сприйняття себе зсередини, з інь - до порушень проявам ян (звички і так далі). Таким як є себе бачити - відповідність свого уявлення про себе реальності. Старше / старікомсебя бачити - відчувати страх перед ритмами руху життя навколо внаслідок спочатку невірних цілі і швидкості руху;

В життя вже є, або сон передвіщає невдачі і поразки. Молодше себе бачити-внутрішні можливості перевершують свою реалізацію;

Такий сонсимвол прихованих депресії і невдоволення собою, бажання бути активнішими, але і страх перед відповідальністю (тобто вже є серйозний дисбаланс ян та інь).

Лоб —вважається символом-дзеркалом духовних рухів ще більшою мірою, ніж особа. Можливо, це тому, що м'язи обличчя легко підкоряються вольовим установкам (прийняти вираз. ), А лоб швидше і більш незалежним від волі висловить приховане:

Лобсимвол неба, а небо не підпорядковується землі. Відповідно:

Бачити уві сні старий / молодий, здоровий / нездоровий лоб (шкіра в дефектах)-тлумачиться як і особа, але в ще більш значущих і сильних відтінках.

Східний сонник

Бачити красивий гладкий лоб - знак того, що ти доб'єшся загальної поваги завдяки тверезого погляду на життя і благородних вчинків.

Негарний лоб — ти незадоволена тим, як просуваються твої справи.

Сон, в якому ти гладиш своєї дитини по лобі - твої діти в повній мірі заслуговують тих похвал, якими їх обсипають навколишні.

Для молодої жінки сон, у якому вона цілує свого коханого в лоб - вона викличе його незадоволеність своїм легковажним поведінкою, що може закінчитися розлученням.

Жіночий сонник

Якщо вам сниться, що ви цілуєте свого судженого в лоб - вам належить сварка з ним, викликана вашим легковажним поведінкою.

Імператорський сонник

Лоб — вважається символом-дзеркалом духовних рухів ще більшою мірою, ніж особа. Можливо, це тому, що м'язи обличчя легко підкоряються вольовим установкам (прийняти вираз ...), а лоб швидше і більш незалежним від волі висловить приховане:

Лобсимвол неба, а небо не підпорядковується землі.

Відповідно:

Бачити уві сні старий / молодий, здоровий / нездоровий лоб (шкіра в дефектах) - тлумачиться як і особа, але в ще більш значущих і сильних відтінках.

Малий сонник Велесів

Лобсварка, розлад, турботи;

Розбитийвигода, виграш;

Свій — обмануті надії.

Новий сонник 1918 р

Лоб бачити — розлад, сварка;

Розбитийвигода чи виграш.

Снотолкователь

Побачити в сні красивий гладкий лоб - обіцяє Вам зміцнення репутації, чому будуть сприяти Ваша розсудливість і прагнення до справедливості.

Непривабливий лоб обіцяє Ваше невдоволення собою:

Особисті справи будуть якийсь час в занепаді.

Якщо Ви у сні погладили лоб дитини - наяву Ваші гідні вчинки викличуть похвалу інших на Вашу адресу.

Якщо юна особа у сні поцілує в чоло свого друга - це означає, що скоро безглузді чутки посварять їх на короткий час.

Сонник XXI століття

Бачити у сні лоб або розглядати його в дзеркалі - до розладу, сварці, бачити лоб розбитим - до вигоди або виграшу.

Бути пораненим кимось в лоб - до образ, самому його розбити - вас чекає щасливий випадок.

Сонник майбутнього

Лоб свій чи чужий - клопоти і прикрощі;

Лоб розбитим бачити - вигода чи прибуток.

Сонник для стерви

Лоб свій, красивий і гладкий - твоя справедливість і порядність допоможе в досягненні великих висот на службовій драбині.

Негарний, в саднах або подряпинах лоб - застій в особистих справах.

Цілувати дитину в лоб - тебе цінують і поважають за доброту і чесність.

Цілувати в лоб незнайомої людини - сварка з одним через твою легковажності.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Лоб у сні - символізує прямоту, цілеспрямованість і, звичайно ж, уміння мислити.

Якщо уві сні ви звернули увагу на чийсь лоб, і він здається вам красивим - це означає, що в якійсь справі вас може очікувати заслужений успіх, якщо тільки ви проявите належну рішучість і наполегливість.

Негарний, потворний лоб - знак безглуздого і дурного впертості, яке може доставити вам певні неприємності.

Занадто високий лоб, якщо він виглядає смішно чи неприємно - говорить про те, що якесь рішення або плани тільки здаються вам розумними, але на ділі ні до чого доброго не приведуть.

Розбитий лоб у сні - застерігає вас від зайвої прямолінійності. Можливо, здійснюючи свої справи, вам буде краще пошукати якісь обхідні шляхи.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні чийсь великий «сократівський» лоб - ваш партнер по бізнесу обведе вас навколо пальця.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні покритий зморшками лоб - замислюватися про подальше.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Лоб в зморшках - до сумнівів і неприємностей;

Лоб високий, гладкий - до завершення довго вирішували справи, до спокою і задоволенню.

Сонник від А до Я

Якщо вам сниться гладкий високий лоб - в дійсності проявите глибокий розум і здорове судження, чим викличете повагу оточуючих.

Низький похилий лоб віщує непередбачувані події і несподівану реакцію на них. Вузький, що навис над очима лоб - до неважливим справах і неупорядкованим почуттям.

Лоб, пооране зморшками, віщує, що ви повинні будете давати свідчення за фактом злочину як свідок. Розбитий і кровоточить лоб - будете шкодувати про те, що в свій час не пішли мудрою порадою.

Гнійний нарив на лобі типу фурункула обіцяє хвороба.

Лоб, через який проходить великий і потворний шрам, - знак великої вигоди і великого виграшу.

Гладити когось по лобі означає, що ви зробите гідний і безкорисливий вчинок, чим викличете глибоку вдячність. Цілувати в лоб - до непорозумінь між друзями і сварки між молодими людьми, котрі кохають одне одного.

Сонник Мандрівника

Лоб в зморшках - любов до сплячого;

Розбитийвигода, виграш;

Великийрозум, честь, могутність.

Сонник Фрейда

Лобє символічним заміщенням сідниць. Це говорить про ваш підвищеній увазі до цієї частини тіла, як у свого партнера, так і у себе.

Теткінскій сонник-2012

Лоб — необхідність щось (когось) згадати або запам'ятати.

 
Відноситься до тем: