Сонник «Мадера»

Кулінарний сонник

Пити уві сні мадеру передвіщає, що в недалекому майбутньому ви потрапите в суспільство, матеріальний і культурний рівень якого значно вище того, де ви зазвичай проводите час.

Сонник від А до Я

Пити уві сні мадеру - наяву випробувати радість від спілкування з вірними друзями. Наливати мадеру в кришталеві кубки з запітнілого графинчика - передвістя доброго здоров'я і знак того, що ви будете сприятливо прийняті в усіх прошарках суспільства, заряджаючи своїм оптимізмом всіх оточуючих.

Якщо п'єте мадеру прямо з пляшки - це до достатку в домі і вдалою поїздці. Розбити пляшку з мадерою - ваша любовна пристрасть досягне найвищої межі. Купувати цілий ящик чудовою мадери - належить вигідне підприємство, яке принесе небувалий досі дохід.

Бачити себе у винному погребі, доверху заставленому бочками з марочної мадерою багаторічної витримки, - наяву випробуєте відчуття розгубленості і невизначеності. Наливати мадеру з бочки в кухоль - передвістя самих всіляких забав, розваг і подорожей по відомим місцям.

Замовляти мадеру в ресторані - до розкоші за чужий рахунок.

Якщо офіціант говорить, що мадери у них немає - пропустіть шанс розбагатіти або захворієте в легкій формі. Подана на стіл - до підвищення зарплати, новим діловим зустрічам та знайомствам.

Розбавляти мадеру водою - до хвороби, а для молодої дівчини - передвістя того, що вона вийде заміж за багатого і шляхетного людини. Отримати в подарунок пляшку старої доброї мадери - вас охопить марна тривога.