Сонник «Магічні сили»

Сонник Лоффа

Сновидінням, особливо усвідомленим, властива одна дуже цікава особливість:

У процесі таких снів людина може виявитися наділеним надзвичайно широким діапазоном здібностей, які потрібні для вирішення виникаючих проблем. І все ж ви можете розлучитися з магічними силами в критичний момент без особливих на те причин.

Магічні сили ви можете взяти з будь-яких джерел, а можете викликати в собі. Наприклад, ви можете знайти одяг, камінь або щось ще, наділене такими силами і сповіщає їх вам. Найголовніше те, що з допомогою що з'явилися у вас здібностей ви отримуєте можливість вирішувати проблеми. Такого роду сновидіння може обернутися сном волеісполненія, за допомогою якого ви позбудетеся від проблем, не витрачаючи багато енергії.

Якщо наснилася втрата магічних здібностей, то це в дуже багатьох випадках є містком у реальне життя. У сні ви володієте грандіозними здібностями, а, прокидаючись, розумієте, що далеко не завжди проблеми можуть вирішуватися самі по собі. Може бути, у певних ситуаціях і на якомусь певному рівні ваш розум здійснює контроль над почуттям впевненості в собі, яке відчуває людина в момент пробудження.

Пережита вами зустріч з дивами може повідомляти про вашому опорі самому ймовірного результату ситуації, що склалася. Часто ми не в змозі оцінити логічність і простоту даного збігу обставин через прагнення «опрацювати» її.

Згадайте, фізичну або ж інтелектуальну природу мали уві сні ваші магічні здібності і в яких цілях ви їх задіяли.

 
Відноситься до тем: