Тлумачення сну «Магія»

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви для якихось цілей використовували техніки любовної магії, це означає, що вам вдасться усунути зі свого життя проблеми, а рідня і кращі друзі вам у цьому допоможуть.

Для жінки сон означає, що їй вручить подарунок кохана людина.

Якщо уві сні ви були свідком сеансу чорної магії, це обіцяє чоловікові неприємності, пов'язані з сімейним життям, а жінці - клопіт. Ділові люди після такого сну вживуть невдалі інвестиції або ж допустять промах, вибираючи собі компаньйона. Дівчатам сон може говорити про можливу небажаної вагітності.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

За вашою повсякденною реальністю ховається містична сила. Прислухайтеся до своєї внутрішньої магії.

Магія розлита у всесвіті. Повірте!

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти для виконання свого бажання звертаєшся по допомогу до магії, свідчить:

Ти не занадто впевнена в собі і своїх силах. Крім того, ти намагаєшся уникати відповідальності.

Сучасний сонник

Використовувати прийоми любовної магії у сні - до благополучного розв'язання проблем за допомогою родичів і близьких друзів. Жінці, що побачила такий сон - він обіцяє одержання подарунка від коханої людини.

Бути присутнім на сеансі чорної магії - такий сон віщує клопоти жінці, чоловікові передвіщає неприємності в сім'ї. Діловим людям цей сон - говорить про те, що вони помиляться у виборі партнера або місці вкладення грошей. Дівчині такий сон - може пророкувати небажану вагітність.

Східний сонник

Сон, в якому ти для виконання свого бажання звертаєшся по допомогу до магії - свідчить:

Ти не занадто впевнена в собі і своїх силах. Крім того, ти намагаєшся уникати відповідальності.

Новітній сонник

Магічний ритуал — у вас є здібності до занять езотерикою.

Сонник від А до Я

Якщо у вашому сні відбуваються фантастичні події, які ви схильні розглядати як магічні, - це передвіщає, що в найближчому майбутньому вас чекають приємні несподіванки.

Сон, в якому фігурують різного роду магічні предмети і аксесуари, знаки і символи, за допомогою яких здійснюються бажання і передвіщається майбутність, - значить, в реальності невдача приведе вас в дратівливе стан духу, що виллється на ваше оточення.

Якщо уві сні ви маєте справу з представником білої магії - це віщує сприятливий поворот ваших справ, бо справді лише втручання потойбічних сил допоможе врятувати вас від неминучого краху, щоб тут же вказати шлях, прямо веде до досягнення щастя і процвітання. Чорна магія уві сні віщує сильнодіючі любовні чари і в той же час нещирість і брехню.

Теткінскій сонник-2012

Магіявідображення магічного в реальному світі. Відображення бажання чогось магічного (також можливість).

 
Відноситься до тем: