Сонник «Магнітофон»

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні ви купували магнітофон, це віщує знайомство з людиною, що має відношення до мистецтва, зокрема до музики. Зламати магнітофон - такий сон пророкує, що чекають проблеми з дітьми. Слухати магнітофон - сон повідомляє про вашому небайдужість до похвал і лестощів. Щоб у вашому оточенні не з'являлися лицемірні і брехливі друзі, будьте пильні і навчитеся розрізняти щирість і фальш. Вставити в магнітофон касету - це попередження про необхідність обачності у спілкуванні з оточуючими.

Езотеричний сонник

Слухати у сні магнітофон - це означає, що ви дізнаєтеся якусь інформацію, яку вам піднесуть у свідомо перекрученому вигляді. Записувати на магнітофон свій голос - перебрешуть ваші слова. Вам потрібно найближчим часом намагатися не виступати на публіці і взагалі поменше висловлюватися в присутності чужих людей.

Сонник Менегетті

Являє собою образ сильного механічного стереотипу "Над-Я" і є яскравим зазначенням на шизофренію.

Купувати — Ви познайомитеся з людиною, що має відношення до музики чи мистецтва взагалі;

Зламати — до проблем з дітьми;

Слухати магнітофон — Ви небайдужі до похвал і лестощів, необхідно відрізняти щирі слова від лицемірних, щоб не набути помилкових друзів;

Вставляти касету в магнітофон - дотримуйтеся обережності у відносинах з оточуючими.

Якщо у сні Ви випадку магнітофон, то в реальному житті Вам слід уникати улесливих і хитрих людей, оскільки деколи їх слова так приємно гріють душу. Однак нерідко м'яко стелять, та жорстко спати.

Якщо Вам приснилося, що у Вас зламався магнітофон, то Вам слід бути готовим до того, що Вас очікують серйозні неприємності.

Сонник Шувалової

Даний образ показує, що людина живе як би з чужого голосу, що його життя і поведінку програмуються іншими людьми, через що він сприймає дійсність не цілком адекватно і не реалізується в своєму житті так, як має реалізуватися.

Східний жіночий сонник

Слухаєш магнітофон — побоюйся улесливих і хитрих людей - вони, як кажуть, "м'яко стелять, та жорстко спати".

Сучасний сонник

Купувати магнітофон уві сні - ви познайомитеся з людиною, що має відношення до музики чи мистецтва взагалі.

Зламати магнітофон — до проблем з дітьми.

Слухати магнітофон — ви небайдужі до похвал і лестощів, необхідно відрізняти щирі слова від лицемірних, щоб не набути помилкових друзів.

Вставляти касету в магнітофон - такий сон попереджає про те, що необхідно дотримуватися обережності у відносинах з оточуючими.

Східний сонник

Слухаєш магнітофон — побоюйся улесливих і хитрих людей, вони, як кажуть, «м'яко стелять, та жорстко спати».

Дитячий сонник

Магнітофон — хороші новини.

Ідіоматичний сонник

«Не для запису» - таємниці наяву;

«диктувати свої умови» - бути головним;

«все записати на диктофон» - зафіксувати факти, підготувати компромат.

Новітній сонник

Магнітофон — до довгого монологу (потреба висловитися).

Сонник XXI століття

Побачити в сні магнітофон або магнітолу - передвістя веселого проведення часу, купувати магнітофон - до майбутнього знайомству, слухати його - застереження:

Будьте обережні при виборі нових друзів і компаньйонів.

Записувати у сні на диктофон розмову з відомою людиною - означає, що наяву ви зробите помилку, яка серйозно вплине на ваше положення в суспільстві;

Впустити його або розбити - означає, що ви зможете перемогти своїх опонентів або конкурентів.

Дивитися в сні фільм по відеомагнітофону - означає, що якщо ви ще раз добре обдумаєте всі свої плани і задуми, то зверніть увагу на деякі обставини, які змусять вас по-іншому подивитися на навколишню дійсність.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Слухати у сні магнітофон - слухати докучливі розмови наяву.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Слухати у сні магнітофон - користуватися помилковими чутками.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Магнітофон — ви висловите все, що у вас наболіло, тому, хто цього заслужив.

Сонник від А до Я

Приснившийся магнітофон передвіщає появу у вашому житті людину, яка стане надавати вам недвозначні знаки уваги. Зламаний і бездіяльний котушковий магнітофон віщує крах планів.

Бачити уві сні великі бобіни студійного магнітофона означає, що наяву вас здолають сумніви чи розчарування в тому, в чому до цього ви були непохитно впевнені.

Слухати стаціонарний котушковий магнітофон старого зразка віщує тривалий роман у дусі старих традицій, який, однак, призведе до розставання по-сучасному легкому і банального.

Переносний котушковий магнітофон - пересторога не робити дурниць, касетний - втратите своє щастя, плейер з навушниками - станете жертвою наклепу.

Відеомагнітофон або відеоплейєр, побачені уві сні, передвіщають, що у вас виникнуть асоціації з чимось, здавалося б, давно забутим, проте мають якусь взаємозв'язок з реаліями сьогоднішнього дня. Дивитися небудь по відеомагнітофону - заново обміркувати ситуацію, що створилася і несподівано для себе знайти нове вирішення проблеми, яке приведе вас до успіху.

Зламати магнітофон, розкурочили його на частини, означає, що вам слід проаналізувати недавні вчинки, щоб представити їх собі в новому ракурсі і отримати їм належне пояснення.

Якщо вас записує на репортерський диктофон кореспондент газети, радіо чи телебачення - наяву вас чекає популярність як героїню якогось надзвичайного випадку.

Теткінскій сонник-2012

Магнітофонвідображення стану ностальгії або такого почуття. Відображення бажання щось пригадати (запам'ятає) (також необхідність).

 
Відноситься до тем: