Тлумачення сну «Майонез»

Сонник Міллера

Пробувати майонез — таке сновидіння підказує вам, що цікавість може привести до не дуже сприятливим наслідків. Приховуючи інтерес до якогось питання, ви вчините правильно і не наживете недоброзичливців.

Пролити майонез — сон до невдачі в справах;

Від ділових людей потрібно проявляти більше обачності, коли йдеться про партнерів та інвестиціях.

Готувати майонез — таке сновидіння означає, що перед вами буде поставлена якась дуже складна задача, однак ви з нею впораєтеся, якщо будете старанні й сконцентруєте свої зусилля.

Для дівчини сон означає появу на життєвому горизонті нового чоловіка.

Приснилося заправка майонезом приготованої страви пророкує, що друзям будуть потрібні допомога і підтримка вже в самий найближчий час, і від спілкування з ними вам вдасться багато чого отримати. Молодій дівчині такий сон обіцяє вигідну пропозицію.

Забруднитися майонезом — сон до неприємного події, яке буде мати відношення до знайомої людини.

Східний жіночий сонник

Якщо ти додаєш майонез в яке-небудь блюдо - значить, тобі належить виконати неприємну місію. Можливо, повідомити кому-небудь погану новину.

Якщо наснилося, що в салаті або якомусь іншому блюді недостатньо майонезу - ти незадоволена ситуацією, що склалася, проте не знаєш, яким чином виправити її.

Східний сонник

Якщо ти додаєш майонез в яке-небудь блюдо - значить, тобі належить виконати неприємну місію. Можливо, повідомити кому-небудь погану новину.

Якщо наснилося, що в салаті або якомусь іншому блюді недостатньо майонезу - ти незадоволена ситуацією, що склалася, проте не знаєш, яким чином виправити її.

Кулінарний сонник

Є у сні блюдо, приправлене майонезом, означає, що незабаром у вас з'явиться спокуслива можливість не пощадити самолюбство людини, до якого ви належите недоброзичливо.

Готувати майонез самому - нелегка справа, але, проявивши зібраність і старанність, Ви впораєтеся з усіма труднощами;

Для дівчини — поява в житті нового чоловіка;

Заправляти приготовану страву майонезом - скоро Вашим друзям потрібні ваші допомога і підтримка, і ви багато отримаєте від спілкування з ними;

Для дівчини — отримання вигідної пропозиції;

Забруднитися майонезом — неприємна подія, пов'язане з Вашим знайомим;

Пробувати майонез на смак - цікавість може послужити Вам погану службу;

Якщо ви будете приховувати свій інтерес до проблеми, то вчините правильно і не наживете собі недругів;

Пролити майонезневдача у справах;

Діловим людям слід бути обачнішими з партнерами та грошовими вкладеннями.

Також Див. Куховаріння.

Якщо у сні Ви додаєте майонез в яке-небудь блюдо, то наяву Вам доведеться виконувати неприємну місію. Можливо, Вам доведеться повідомляти будь-кому погану новину.

Якщо Вам приснилося, що в салаті або якомусь іншому блюді недостатньо майонезу, то в реальному житті Ви незадоволені ситуацією, що склалася, проте не знаєте, яким чином на неї вплинути.

Сучасний сонник

Готувати майонез самому - вам належить нелегка справа, але, проявивши зібраність і старанність, ви впораєтеся з усіма складнощами. Дівчині такий сон - пророкує появу в її житті нового чоловіка.

Заправляти приготовану страву майонезом - незабаром вашим друзям потрібні ваші допомога і підтримка, і ви багато отримаєте від спілкування з ними. Дівчині такий сон - передвіщає отримання вигідної пропозиції.

Забруднитися майонезом — такий сон обіцяє неприємну пригоду, пов'язане з вашим знайомим.

У сні пробувати майонез на смак - цікавість може послужити вам погану службу.

Якщо ви будете приховувати свій інтерес до проблеми - поступите правильно і не наживете собі недругів.

Пролити майонез — це знак того, що вас спіткає невдача у справах. Діловим людям - слід бути обачнішими з партнерами та грошовими вкладеннями.

Сонник XXI століття

Є у сні блюдо з майонезом - до конфліктних ситуацій в партнерських і ділових переговорах.

Сонник від А до Я

Побачений у сні майонез - передвістя прикрою дурості, яку зробите, будучи опоени на вечірці з малознайомими людьми. Готувати страви з майонезом - доможетеся поваги через успіхи в справах. Є у сні майонез ложками - випаде нагода помститися давньому кривдникові, публічно принизивши його гідність і виставивши в самому непривабливому світлі.

Зіпсувати старий майонез віщує отримання незначної спадщини. Купувати майонез в банках - наяву отримаєте радісну для вас звістка;

Розфасований у пакетах майонез - до зміни обставин у гіршу сторону.

Теткінскій сонник-2012

Майонезвідображення бажання внести у своє життя чогось гостренького. Відображення невдоволення їжею (фізичної та / або ментальної, і / або духовної, і / або емоційної).

 
Відноситься до тем: