Тлумачення сну «Майстерня»

Сонник Міллера

У сні опинитися в приміщенні цеху - передвіщає, що Вам доведеться вдатися до надзвичайних заходів, щоб не дати недоброзичливцям заплямувати Вашу репутацію.

Езотеричний сонник

Якщо вам приснилася майстерня, в якій шили, робили збрую або щось ще, це пророкує події, підготовлені людьми.

Сонник Міс Хассе

Побачити майстерні, в яких проводяться роботи, - сон до успіху і достатку.

Сонник Менегетті

Майстерня може приснитися як образ Учителя. Однак як можна дізнатися, про що йде мова в дійсності - про посланні Ін-се або всього лише про масці монітора відхилення? чином, який точно відтворює дійсність, дія. Це жестових вираз якогось живого дії:

Причинний рівень існування, загальний емоційний підйом. У разі якщо, навпаки, вчителем даються педагогічні вказівки, розлогі раціональні пояснення, якщо він сперечається, тоді це можна розцінювати як проекцію монітора відхилення.

Сонник Симона Кананіта

Майстерня з робітниками - успіх і достаток.

Сонник для стерви

Майстерня художника — високі моральні цінності, столярна - своє життя ти будуєш сама, ювелірна - до багатства і розкоші, автомайстерня - часті поїздки і подорожі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Відвідати уві сні ремонтну майстерню або звернути увагу на її вивіску-знак того, що якісь із своїх проблем ви не зможете вирішити самостійно;

Вам може знадобитися допомога фахівця або чийсь ділову пораду.

Якщо ці сни не пов'язані з поточними проблемами ремонту, то характер майстерні уві сні - може бути додатковою підказкою.

Майстерня з ремонту одягу - символ проблем, що загрожують пошкодити вашому становищу в суспільстві.

Хімчистка — означає проблеми з репутацією і труднощі в спілкуванні з оточуючими.

Ремонт побутової техніки - це неприємності в будинку або труднощі матеріального плану.

Якщо в майстерні панує безлад - це є ознакою того, що поради з боку можуть серйозно перешкодити вам.

Самому уві сні бути хорошим майстром - означає, що ваше щастя і благополуччя - у ваших руках. Найближчим часом всі справи обіцяють йти добре і гладко.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите себе в якійсь заводській або фабричної майстерні, віщує успіх і достаток. Кустарна майстерня в підвалі або сараї - знак незавершеного справи і брак часу на найнеобхідніше заняття.

Інструментальна майстерня говорить про майбутню отлучке вашого чоловіка без всяких пояснень з його боку. Автомайстерня - до бурхливого времяпрепровождению і розтраті великих грошей. Збройна підпільну майстерню попереджає про небезпеку випадкових зв'язків із сторонніми людьми.

Опинитися в майстерні художника або скульптора - передвістя душевних переживань з приводу невдалої любові.

Якщо ви позіруете оголеною в холодній майстерні - значить, наяву вас чекає самотність і забуття друзів.

Загальний сонник

У сні опинитися в приміщенні цеху - передвіщає, що Вам доведеться вдатися до надзвичайних заходів, щоб не дати недоброзичливцям заплямувати Вашу репутацію.

Теткінскій сонник-2012

Майстернявідображення сприйняття своїх здібностей і / або талантів.

Снотолкователь

У сні опинитися в приміщенні цеху - передвіщає, що Вам доведеться вдатися до надзвичайних заходів, щоб не дати недоброзичливцям заплямувати Вашу репутацію.