Сонник «Маска»

Сонник Міллера

Побачити в сні, що Ви в масці, означає тимчасові ускладнення:

Ваше ставлення до дорогій для Вас людині буде невірно витлумачене їм, а Ваша спроба допомогти йому - неправильно їм зрозуміла. Але Ви з гідністю зустрінете це випробування, і воно послужить Вам на користь.

Побачити інших у масках - знак того, що Ви будете боротися з фальшю і заздрістю. У сні роздивлятися маску - означає, що якась персона буде невірна Вам і Ваші справи постраждають.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона носить маску - це означає, що вона спробує обдурити людину, дружньо до неї відноситься.

Якщо вона зніме з себе маску або бачить, що це роблять інші - це попередження їй, що вона зазнає невдачі в спробі добитися від інших захоплення своєю особливою.

Сон спонукає її до більшої скромності і критичному відношенню до себе.

Сонник Лоффа

У сновидінні бути в масці - воно говорить про те, яким би вам хотілося виглядати в очах людей. Є ймовірність, що ви відчуваєте занепокоєння через те, що оточуючі сприймають вас не зовсім таким, якими є ви насправді. Може снитися, що маска уві сні сама по собі з'являється на обличчі і зникає в залежності від того, в якому суспільстві ви в той момент знаходитеся. Можна побачити уві сні і те, що прилюдно на вас хтось намагається надіти маску - тобто хочуть вам нав'язати небажаний для вас спосіб. Крім того, оточуючі самі можуть носити маску, щоб налякати, ввести в оману, або, навпаки, розвеселити.

Езотеричний сонник

Приснилася маска на своєму обличчі - значить, для досягнення успіху будете таїти від всіх свої потаємні наміри. На чужому обличчі - проти вас сплетуться таємну інтригу, змова.

Сонник Міс Хассе

Носити маску — це говорить про те, що вам вдасться ввести в оману ворога. Інше значення сну - ви будете грати в театрі. В масці була інша людина - значить, вас хтось обманює.

Сонник Менегетті

Образ являє собою прикриття помилкових цінностей і служить вказівкою на негативну психологію.

Французький сонник

Якщо наснилися маски, значить, хтось із близьких зробить лицемірний вчинок.

Англійський сонник

Якщо молодій людині (чи дівчині) привидиться у сні, що їх предмет любові з'являється перед ними в масці - це безперечний знак нещирості та обману:

Сон попереджає про удавання в коханні, про підступність Вашого обранця (обраниці), яке обернеться справжньою трагедією для Вашого бідного.

Сонник Фрейда

Якщо жінці наснилося, що вона робить косметичну маску, це говорить про якісь проблеми в сексуальних відносинах, в яких вона винить тільки себе. Однак треба пам'ятати, що завжди винні двоє, тому їй варто було б припинити займатися самокатуванням.

Викинути маску — таке сновидіння означає:

Сексуальний партнер зміниться через те, що вам захочеться освіжити своє інтимне життя. Ви не придумаєте нічого кращого, ніж знайти «свіженького» людини.

Сон радить не квапитись, а почекати деякий час:

Ваш настрій цілком може змінитися.

Сонник Азара

Лицемірство, обман коханої персони.

Якщо молодій людині (чи дівчині) привидиться у сні, що їх предмет любові з'являється перед ними в масці, - це безперечний знак нещирості та обману:

Сон попереджає про удавання в коханні, про підступність Вашого обранця (обраниці), яке обернеться справжньою трагедією для Вашого.

На чужому обличчі - таємна інтрига, змова проти вас. Ваша маска - вам належить приховувати свої справжні наміри, щоб домогтися успіху.

Побачити в сні маски - до лицемірному вчинку одного з Ваших близьких.

Бачити когось в масці - обманюють тебе носити самому - будеш грати в театрі або введеш в оману ворога.

Являє собою прикриття помилкових цінностей;

Вказує на негативну психологію.

Побачити в сні, що Ви в масці, означає тимчасові ускладнення:

Ваше ставлення до дорогій для Вас людині буде невірно витлумачене їм, а Ваша спроба допомогти йому - неправильно їм зрозуміла. Але Ви з гідністю зустрінете це випробування, і воно послужить Вам на користь.

Побачити інших у масках - знак того, що Ви будете боротися з фальшю і заздрістю. У сні роздивлятися маску - означає, що якась персона буде невірна Вам і Ваші справи постраждають.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона носить маску, - це означає, що вона спробує обдурити людину, дружньо до неї відноситься.

Якщо вона зніме з себе маску або бачить, що це роблять інші, - це попередження їй, що вона зазнає невдачі в спробі добитися від інших захоплення своєю особливою.

Сон спонукає її до більшої скромності і критичному відношенню до себе.

Бути в масці - тимчасові ускладнення, Ваше ставлення до дорогій для Вас людині буде невірно витлумачене їм, а Ваша спроба допомогти йому - неправильно їм зрозуміла, але Ви з гідністю зустрінете це випробування, і воно послужить Вам на користь;

Бачити інших в масках - боротьба з фальшю і заздрістю;

Роздивлятися маску — якась персона буде невірна Вам і Ваші справи постраждають;

Для молодої жінки - носити маску - Ви спробує обдурити людину, дружньо до Вас відноситься;

Зняти з себе маску або побачити, що це роблять інші - невдача в спробі добитися від інших захоплення своєю особливою, будьте більш скромною і самокритичної.

Також см.

Маска рад.

Обман.

Обдурить тебе коханець (коханка);

Обман, зрада, лицемірство.

Український сонник

Маска — обдурить тебе коханець (коханка);

Обман, зрада, лицемірство.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Інші аспекти вашої особистості. Нечесність.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Маски традиційно використовувалися в первісних культурах при ініціаціях і обрядах посвячення. Метаморфози, що відбувалися з неофітами під час обрядів посвячення, були настільки значні і загадкові, що їх слід було приховувати від сторонніх очей під масками. В залежності від її виду, маска дійсно може вказувати на те, що ви перебуваєте в процесі особистої трансформації. Маски можуть символізувати різні аспекти вашої особистості. У вас може бути одна маска, яку ви використовуєте на роботі, інша, яку ви одягаєте, спілкуючись з батьками, і третя маска, яку ви призначалася для приятелів. Однак все це тільки породжує труднощі, якщо ці маски входять в конфлікт один з іншого. Чи задоволені ви своєю персоною або прийшов час побачити себе в зовсім новому світлі? Під маскою людина може приховувати свій справжній вигляд, характер або наміри. Або маскою можна назвати особа, що носить застигле, пусте, загадковий вираз. Чи є хтось серед ваших знайомих, хто приховує своє справжнє обличчя або бажає здаватися зовсім не тим, хто він насправді?

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви носите маску, то найближчим часом ви отримаєте багато грошей. Закопайте картоплину в землю і полийте солоною водою;

Як тільки вона проросте, до вас прийдуть гроші. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що навколо вас люди носять маски, від вас щось намагаються приховати. Щоб у них нічого не вийшло, протріть підвіконня кукурудзяною олією і посипте меленою кавою.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Маскасимвол підступності, обману, брехливого друга / легковажних зв'язків / людей, яких ти не знаєш, але які зіграють у твоєму житті важливу роль / втручання потойбічних сил. Маску надягати - застереження про необхідність приховувати свої почуття.

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачили уві сні себе в масці, то можливі тимчасові ускладнення у відносинах з близькою вам людиною. Між вами виникне непорозуміння, але ви гідно вийдете з цієї ситуації. Люди в масках знятися до фальші і заздрості.

Якщо уві сні ви роздивлялися маску, значить якась персона буде невірна вам, а ваші справи постраждають. Молода жінка, що побачила себе в масці, спробує обдурити свого друга.

Якщо вона зняла з себе маску або побачила, що це робить хтось інший, то вона навряд чи доб'ється поваги. Їй слід вести себе скромніше і самокритичність.

Сонник Шувалової

Цей образ означає прагнення крити щось від інших, або страх, що інші приховують від вас щось важливе. Подумайте, чи виправданий цей страх, або внаслідок якихось минулих травм у вас з'явилося необгрунтоване переконання, що вам не довіряють! Відпрацюйте ці ситуації і скажіть собі, що вам можна довіряти.

Для цього треба насамперед навчитися довіряти самому собі. Адже ви довіряєте собі? А коли ми довіряємо собі - нам довіряють і інші.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо молодій людині (чи дівчині) привидиться у сні, що їх предмет любові з'являється перед ними в масці, - це безперечний знак нещирості та обману:

Сон попереджає про удавання в коханні, про підступність Вашого обранця (обраниці), яке обернеться справжньою трагедією для Вашого.

Східний жіночий сонник

Той, хто сниться тобі в масці, нечесний з тобою, всі його слова - брехливі. Ти зриваєш маску? Розкриється якась таємниця.

Якщо ж хтось сам знімає перед тобою маску - у тебе відбудеться серйозний і щира розмова. Молодій жінці сон, в якому вона носить маску, пояснює:

Десь у своїх думках вона виношує план обману близького їй людини.

Якщо ж вона знімає маску або за неї це робить хтось інший, - її задумам не дано здійснитися.

Сучасний сонник

Побачити себе в сні в масці - означає тимчасові труднощі, викликані тим, що Ваша поведінка по відношенню до іншої людини буде неправильно витлумачено. Крім того, Ваше прагнення допомогти цій людині буде невірно зрозуміле. Але ця тимчасова відчуженість принесе Вам прибуток.

Бачити інших людей в масках - пророкує, що наяву Ви будете боротися проти брехні і заздрості.

Просто бачити маску уві сні - знак того, що якась людина буде ставитися до Вас з недовірою. Крім того, постраждають Ваші ділові інтереси.

Якщо молодій жінці сниться, що вона носить маску - це передбачення її прагнення обдурити близької їй людини.

Якщо ж у сні вона знімає маску або її знімають інші - вона зазнає невдачі, прагнучи завоювати загальне захоплення. Після такого сну їй слід поводитися скромніше.

Сонник Здоров'я

Бачити людину в масці - до стресової ситуації і негативним емоціям в результаті обману;

Одягти маску самому - до спроби пристосуватися до складної психологічної ситуації;

Бачити Максу тримаючу або тримати її - до прихованій формі хвороби.

Азбука тлумачення снів

Маска — приховує справжнє обличчя, тому служить застереженням про обман.

Бути самому в масці - відчувати недовіру до інших, приховувати свої почуття.

Бачити незнайомі маски - вступити в зв'язок з підступними, брехливими людьми.

Американський сонник

Маска — інші аспекти вашої особистості. Нечесність.

Східний сонник

Той, хто сниться тобі в масці - нечесний з тобою, всі його слова облудні. Ти зриваєш маску? Розкриється якась таємниця.

Якщо ж хтось сам знімає перед тобою маску - у тебе відбудеться серйозний і щира розмова. Молодій жінці сон, в якому вона носить маску - пояснює:

Десь у своїх думках вона виношує план обману близького їй людини.

Якщо ж вона знімає маску або за неї це робить хтось інший - її задумам не дано здійснитися.

Жіночий сонник

Якщо вам приснилося, що на вас надіта маска - значить ви збираєтеся обдурити близької вам людини.

Сон, в якому ви все-таки вирішили зняти з себе маску або за вас це зробив хтось інший - означає, що ваші плани зірвуться по вашій або з чиєїсь вини.

Новітній сонник

Маскабесіда зі свідомо нечесним людиною, під час якої вам доведеться бути нещирим.

Сонник XXI століття

Маску уві сні надягати - застереження про необхідність приховувати свої почуття.

Сонник для всієї родини

Сон, в якому ви бачите себе в масці - передвіщає труднощі в стосунках з коханою людиною. Можливо, ваші вчинки будуть неправильно зрозумілі їм і ви не зумієте пояснити йому свої дії. Однак ви зможете владнати ситуацію і уникнути сварок.

Якщо дівчині присниться, що вона носить маску - це означає, що вона обдурить свого коханого.

Однак якщо вона зніме з себе маску - в реальному житті їй не вдасться підкупити оточуючих і вона не зможе зачарувати їх, як би не старалася. Їй слід бути скромнішим і ставитися до себе більш критично.

Сонник для стерви

Маску надягати на себе - невеликі складнощі в стосунках з коханою людиною, нерозуміння і розбіжності.

Знімати маску — ти з гідністю вийдеш з неприємної ситуації.

Бачити людей в масках - будь обережна, тобі заздрять.

Робити маску самостійно - тебе залишать твої компаньйони, і доведеться завершувати важке і кропітка справа самої.

Викинути маску — будь скромніше і критичніше до себе самої.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Маска уві сні - символ превратного розуміння.

Бачити у сні, що вас оточують люди у масках - вказує на те, що ви, по всій очевидності, маєте про оточуючих абсолютно неправильне уявлення.

Побачити в своєму сновидінні в масці себе - знак того, що ваші дії можуть викликати пересуди. При цьому чим безглуздіше виглядає надіта на вас маска, тим більше шкоди можуть завдати вам чутки і плітки.

Святковий маскарад у сні - знак легковажних захоплень і порожніх обіцянок, які здатні збити вас з пантелику.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Маска — до недовіри з обох сторін.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні когось в масці - до обману.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

З'явитися у сні на балу або маскараді в масці - щось приховувати від рідних.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите людей в масках - передвіщає, що вас спробують обдурити, а ви будете боротися в фальшю і заздрістю.

Бачити збройний напад бандитів у масках - передвіщає зрада і зраду, в результаті яких постраждають ваші справи і репутація порядної людини.

Якщо уві сні ви самі одягаєте маску для непорядних цілей - це означає, що з вами станеться непорозуміння, в ході якого ваші наміри і вчинки будуть витлумачені невірно і вам доведеться довго пояснювати їхню справжню мету, спрямовану на благо того, хто подумає, ніби ви йому.

Одягати уві сні маску клоуна і смішити дітей - наяву зіграєте якусь роль в житті або на підмостках театру, чим немало введете в оману знаючих вас людей.

Для молодої дівчини носити уві сні маску - означає, що вона занадто кокетує зі своїм обранцем і водить його за ніс щодо своїх істинних намірів.

Якщо уві сні з вас зривають маску і викривають ваше справжнє обличчя - в реальності ви зазнаєте невдачі при спробі привернути увагу вподобаного вам чоловіка.

Сон, в якому ви бачите себе на маскараді в оточенні знайомих незнайомців - означає, що ви пуститеся у всі тяжкі, віддаючись пагубним задоволень.

Якщо ви постаєте на маскараді оголеною, тобто, крім маски, на вас нічого не надіто - стало бути, в реальному житті ви будете обмануті найжорстокішим чином.

Бачити ж себе в маскарадному костюмі, яким всі захоплюються - говорить про те, що своєю щирістю викличете відповідь довіру і тим розташуєте до себе багатьох хороших людей, які стануть вашими вірними друзями.

Якщо уві сні ви намагаєтеся замаскуватися, ховаючись від переслідує вас супротивника - наяву це загрожує викриттям вашої таємниці або непорядних діянь.

Сонник Мандрівника

Маска — ролі сплячого в суспільстві:

Ви чи від вас щось важливе приховують, обманюють.

Сонник Цветкова

Жінці побачити уві сні, як вона робить косметичну маску для шкіри - у вас є якісь невдачі в сексуальному житті, і ви бачите причину в вас самих, хоча завжди винні двоє. Не варто займатися самокатуванням.

Викидати маску — до зміни сексуального партнера. Вам захочеться чого-небудь свіженького у вашій інтимного життя, і ви вирішите, що цим «свіженьким» повинен стати нова людина. Насправді, поспішати зовсім не варто, почекайте якийсь час, можливо, ваш настрій зміниться.

Універсальний сонник

Чи є на світі щось більш розкуте, ніж бал або вечірка, де на всіх надіті маски? Маска - дозволяє вам приміряти на себе нові ролі і спробувати стати іншою людиною.

Маска уві сні може також - символізувати таємні бажання.

Хто у вашому сні носить маску?

Якщо це ви - ви хочете щось приховати або постати перед світом іншою людиною?

Якщо ви намагаєтеся щось приховати, що це:

Риса характеру чи фізична вада? Чому саме ви хочете це приховати?

Якщо ви хочете постати іншою людиною, то яке обличчя ви покажете світові? Можливо, ви сумуєте і хочете здаватися веселим.

Якщо уві сні маску носить інший чоловік - можливо, він обманює вас? Що він, як ви думаєте, хоче приховати? Або ця людина хоче показати вам себе з іншого боку, яку ви в ньому ніколи не помічали?

Маска це також - символ захисту. У вашому житті є хтось або щось, від чого ви хочете захистити себе? Подумайте також про те, яку силу ви можете знайти, одягаючи маску. Силу, яка виражається характером цієї маски.

Якщо, надівши маску, ви відчуваєте приплив енергії - подумайте, що маска уособлює. Як ви можете використовувати ці риси чи якості в реальному житті?

Якщо уві сні ви перебуваєте на маскараді - це може означати і те, що ви вважаєте, що в житті люди не показують свої істинні обличчя:

Або ж вам подобається бачити людей не такими, якими вони є?

Снотолкователь

Побачити в сні, що Ви в масці, означає тимчасові ускладнення:

Ваше ставлення до дорогій для Вас людині буде невірно витлумачене їм, а Ваша спроба допомогти йому - неправильно їм зрозуміла. Але Ви з гідністю зустрінете це випробування, і воно послужить Вам на користь.

Побачити інших у масках - знак того, що Ви будете боротися з фальшю і заздрістю.

У сні роздивлятися маску - означає, що якась персона буде невірна Вам і Ваші справи постраждають.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона носить маску - це означає, що вона спробує обдурити людину, дружньо до неї відноситься.

Якщо вона зніме з себе маску або бачить, що це роблять інші - це попередження їй, що вона зазнає невдачі в спробі добитися від інших захоплення своєю особливою.

Сон спонукає її до більшої скромності і критичному відношенню до себе.

Сонник для закоханих

Сон, в якому ви бачите себе в масці, віщує труднощі в стосунках з коханою людиною. Можливо, ваші вчинки будуть неправильно зрозумілі їм і ви не зумієте пояснити йому свої дії. Однак ви зможете владнати ситуацію і уникнути сварок.

Якщо дівчині присниться, що вона носить маску, це означає, що вона обдурить свого коханого. Однак якщо вона зніме з себе маску, то в реальному житті їй не вдасться підкупити оточуючих і вона не зможе зачарувати їх, як би не старалася. Їй слід бути скромнішим і ставитися до себе більш критично.

Теткінскій сонник-2012

Маска — нагадування про багатоликості Его і / або внутрішньої конфліктності цієї багатоликості. Нагадування про те, що іноді маска необхідна, щоб не ускладнювати собі життя в соціумі. Необхідність пам'ятати, що маска може приховувати що завгодно.

 
Відноситься до тем: