Сонник «Мавпа»

Сонник Міллера

Приснилися мавпи — це ваші знайомі-лицеміри, які підуть на обман, лестощі і шкідництво в справах, і все заради просування своїх корисливих інтересів. Мертва мавпа сниться до швидкого повного краху ваших лютих ворогів.

Для молодої жінки побачити мавпу - такий сон підказує, що їй варто було б наполягати на ранній одруження через те, що пізніше її коханий дасть підстави запідозрити його в невірності. Годувати мавпу - жінці таке сновидіння повідомляє, що якийсь лицемірна людина поведе себе по відношенню до неї непорядно, безчесно. У ряді випадків мавпа - провісниця хвороби або приниження вашої близької людини.

Побачити спритно піднімаються на дерева маленьку мавпу - сон з таким сюжетом закликає вас до обачності:

Якщо ви її не виявите, можете постраждати від підступності якоїсь людини.

Сонник Фрейда

Якщо у вашому сновидінні з'явилася мавпа, ви бачили її кривляння, гримаси і стрибки, це означає, що в якомусь громадському місці ви познайомитеся з людиною, і ця зустріч завершиться сексом. У вас навіть не вистачить часу на те, щоб оцінити, чи правильно ви робите і чи необхідно це взагалі, оскільки все це відбудеться досить спонтанно.

Сонник Міс Хассе

Побачити мавпу — це означає, що ви живете в оточенні підлабузників. Вона стрибала і лазила по гілках - значить, ви будете спілкуватися з дурнями;

Убити тварину — сон до перемоги над наполегливою недругом;

Мавпа вас вкусила:

Для молодих це - до любові, для літніх - до хвороби.

Езотеричний сонник

Побачити мавпу — цей сон говорить про те, що ваше природна цікавість настійно вимагатиме, щоб його задовольнили. Сиділа в клітці - це сон-застереження:

Надмірна цікавість здатне призвести до біди.

Сон підказує вам не поспішати впізнавати те, чого вам знати не треба.

Сонник Менегетті

Образ служить вказівкою на певні емоційно-почуттєві відносини. З одного - з раціональної - точки зору вони абсолютно позитивні і мають функціональне значення. Але в той же час з точки зору істинних потреб організму ці відносини безперечно фальшиві, оскільки даний образ - це подоба людини, але не його самого.

Сучасний сонник

Якщо вам приснилася мавпа, то наяву у вас виникли серйозні труднощі, але ви намагаєтеся приховувати їх. Не потрібно прикидатися сильними, так як важкі моменти бувають у всіх. Зараз настав такий момент, коли вам дуже потрібна підтримка одного. Зверніться до нього за допомогою, і він дасть вам хороший рада. У ніч на середу мавпа сниться до того, що вам доведеться бути обачними:

Вибирати друзів — не найпростіше справа.

Побачивши мавпу в своїх снах сидить на пальмі, будьте готові не тільки до труднощів, але і до зміни місця роботи. У новому колективі освоюватися вам буде досить непросто. У разі чого питайте поради у колег.

Сидяча в клітці мавпа сниться до того, що вам не слід заглядати далеко вперед, так як у долі є звичка перемішувати складений людиною пасьянс.

Якщо вам приснилася мавпа, яка кривляється і передражнює вас, то сон вказує на те, що конкуренти почали перевершувати вас по силі, і тому вам треба зробити пару різких випадів, які похитнуть їх впевненість в собі.

Звичайний сонник

Мати ворога.

Сонник Фен-шуй

Мавпа — уособлення хитрості, підступності і поганих рис. Образ мавпи у вашому сновидінні свідчить про те, що ви зіткнулися з поганим, порочним людиною.

Слов'янський сонник

Мавпа — до необгрунтованих надіям.

Український сонник

Як присниться мавпа - це якісь неприємності, один обдурить.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це знак дати волю лукавим, пустотливим і живим аспектам власної особистості. Будьте нерозумні й несподівані. Грайте, не сприймайте життя занадто серйозно! Вираз "мавпувати" означає бездумно наслідувати іншим. Кому наслідуєте ви? Наслідування іншим може бути дуже корисним вправою. Але награвшись досхочу, не забувайте стати самим собою, не бійтеся відрізнятися від інших.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилася мавпа в клітці, найближчим часом у вас з'явиться час для улюбленої справи. Вільний час у вас з'явитися незабаром після того, як ви погладите живу мавпу. Погане значеніеЕслі вам приснилася мавпа на дереві, то хтось намагається скористатися вашою добротою. Щоб у цієї людини нічого не вийшло, розбийте глечик або пляшку з молоком.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Мавпащастя в коханців / венеричні хвороби / глузування оточуючих / ворог з числа «богом проклятих людей» / рис. Багато мавп бачити - хвороба. Бути серед них - темні впливу на твою духовне життя. Роздратована або переслідувана тобою мавпа - підступний або злопам'ятний чоловік або пролазити. Шаленство в люті мавпа - належить болісна боротьба з самим собою. Пестити мавпу - хвороба. Грати з мавпою - вигідний шлюб / духовний прогрес / дегенерація, інволюція. Вбити мавпу - жорстоко вчинити з ворогом і потім мучитися від цього.

Мавпа може також символізувати:

Твої життєві нахили, які загрожують вийти з-під контролю.

Сонник Шеремінской

Мавпаобман;

Годувати — вас можуть зрадити;

Для жінки бачити мавпу - невірність близької людини.

Новий сімейний сонник

Мавпа сниться до чиєїсь лестощів:

Брехливі люди будуть всіляко догоджати вам у власних корисливих цілях. Мертва мавпа сниться до повної поразки ворогів.

Якщо молодій жінці сниться мавпа, у неї є всі підстави підозрювати свого коханого в невірності. Жінка, що годувала уві сні мавпу, наяву обдурить якийсь лицемірний чоловік. Іноді сон про мавпу обіцяє хвороба чи приниження комусь із близьких. Маленька мавпочка, спритно карабкающаяся на дерево, застерігає про чиюсь віроломстві.

Циганський сонник

Мавпа — символізує обман. Такий сон означає, що існують бізнес-асоціації, які прагнуть вас надути судіть про своїх друзів по їх вчинках, а не за словами.

Сонник Шувалової

Цей образ говорить про конфлікт між вашим розумом і емоціями. ваша інтуїція спить і ви оцінюєте свою поведінку тільки з точки зору розуму - а така оцінка дуже часто буває помилковою. З точки зору розуму, логіки, ваша поведінка здається вам правильним, але для вашого справжнього, справжнього "я" воно може бути шкідливо і навіть небезпечно.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Гірськадозвіл тяжби, конфлікту;

Біла — досягнення більш високої посади.

Бачити — вашу цікавість вимагає задоволення. У клітці - зайву цікавість може призвести до біди. Не треба дізнаватися те, що не вам призначалося.

Всякі мавпи (самці і самки) являють собою в снах таємних, хитрих, але слабких ворогів.

Побачити в сні мавпу - означає, що брехливі люди будуть лестити Вам, щоб просунути власну справу на шкоду Вашим інтересам.

Побачити мертву мавпу - означає, що Ваші люті вороги скоро зазнають повного краху.

Якщо молодій жінці сниться мавпа - це означає, що вона повинна наполягати на ранній одруження, оскільки її коханий дасть привід до підозрою в невірності.

Для жінки бачити в сні, що вона годує мавпу, означає, що лицемірна людина обійдеться з нею нечесно.

Приснилося мавпа іноді обіцяє хвороба чи приниження комусь із Ваших близьких.

Якщо Вам сниться маленька мавпочка, спритно карабкающаяся на дерево, цей сон застерігає Вас:

Чиєсь віроломство може завдати Вам рану, якщо Ви не будете обачні.

Бачити — брехливі люди будуть лестити Вам, щоб просунути власну справу на шкоду Вашим інтересам, хвороба чи приниження комусь із Ваших близьких;

Мертва мавпа — Ваші люті вороги скоро зазнають повного краху;

Для молодої жінки - бачити - Ви повинні наполягати на ранній одруження, оскільки Ваш коханий дасть привід до підозрою в невірності;

Для жінкигодувати мавпу - лицемірна людина обійдеться з Вами нечесно;

Маленька мавпочка, спритно карабкающаяся на дерево - чиєсь віроломство може завдати Вам рану, якщо Ви не будете обачні.

Також Див. Дерево.

Жадібність, підступність, безсоромність.

Мати ворога.

Помилковий друг;

Убити їїперемога над ворогом;

Пеститихвороба.

Якщо у сні Ви бачите мавпу, то будьте напоготові, тому що підлабузники спробують втертися до Вас в довіру для виконання своїх підступних задумів.

Побачити в сні мертву мавпу - до благополучного розв'язання ситуації, в яку Ви потрапили. Ваші люті вороги підуть зі сцени і не будуть заважати Вам.

Для молодої жінки сон про мавпу означає, що її коханий сумнівається в її вірності. Тому якщо вона хоче зберегти відносини, їй слід погодитися на заміжжя.

Як присниться мавпа, то це якісь неприємності, один обдурить.

Східний жіночий сонник

Побачиш мавпу — будь напоготові:

Підлабузники спробують втертися до тебе в довіру для виконання своїх підступних задумів. Мертва мавпа сниться до благополучного розв'язання ситуації. Молодій жінці сон про мавпу натякає:

Її коханий сумнівається в її вірності. Тому якщо жінка хоче зберегти відносини, їй слід погодитися на заміжжя.

Сонник Езопа

Мавпає уособленням найгірших людських якостей, таких як хитрість, підступність, лінь. У деяких країнах образ мавпи використовували для зображення п'яної людини. Так що виник у вашому сновидінні образ мавпи, швидше за все, свідчить про те, що в реальному житті вам довелося з штовхнутися з поганим людиною, що володіє яким-небудь з перерахованих пороків. Можливо також, що мавпа з'являється у сні тоді, коли наша підсвідомість воскрешає відоме народне вислів:

«кривлятися, як мавпа». У такому випадку при розшифровці сновидіння необхідно подумати про те, чи немає в вашому оточення хвалькуватого, легковажного людини. А, може бути, ви самі є такою людиною?

Бачити у сні мавпу в клітці - знак того, що в реальному житті вам вдасться впоратися зі своїми недоліками. Можливо, такий сон говорить про те, що ви зумієте помститися вашим ворогам і розладнати їх злі підступи.

Якщо вам приснилося, що ви гуляєте з мавпою по вулиці - у вас є хитрий і дуже підступний друг. Ви довіряєте йому, не підозрюючи навіть про те, що він використовує вашу інформацію проти вас при першій же можливості.

Побачити в сні одягнену, як людина, мавпу - знак того, що, незважаючи на всі старання змінити характер близької вам людини, його поганий норов ви викорінити не зможете.

Спостерігати уві сні за кривлятися, що будує гримаси мавпою - передвістя вашої зустрічі з дуже хвалькуватим людиною, яка буде вам розповідати про те, чого не існує насправді.

Якщо вам приснилася стрибуча і голосно репетує мавпа - незабаром ви зіштовхнетеся з таким важким людським пороком, як пияцтво. Можливо, ви будете вражені звісткою про те, що ваш близька людина хвора цією страшною хворобою.

Спостерігати за скачущей по ліанах мавпою - знак того, що наяву ви лінуєтеся взятися за пропоноване вам справу.

Сон говорить про те, що вам слід перебороти свою лінь, тому що справа дуже вигідна і може послужити початковим капіталом для початку проекту, про здійснення якого ви вже давно мрієте.

Убити в сні мавпу - означає, що ваше прагнення до розкоші невиправдано, а тому вам слід перестати прагнути до чогось недосяжного і задовольнятися тим, що дає життя.

Сонник Цветкова

Мавпиворог, обман;

Годуватизрада;

Для жінки бачити мавпу - невірність.

Сонник Мартина Задеки

Мавпаворог;

Бити її — подолання ворога.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні приносить миша з поля, - погано, це значить погане серце.

Азбука тлумачення снів

Мавпа — відбиває основні вроджені людські якості, не зворушені вихованням. Символ низинних схильностей.

Бути серед мавп - піддаватися глузуванням навколишніх або дурному впливу.

Східний сонник

Побачиш мавпу — будь напоготові:

Підлабузники спробують втертися до тебе в довіру для виконання своїх підступних задумів.

Мертва мавпа — сниться до благополучного розв'язання ситуації.

Молодій жінці сон про мавпу - натякає:

Її коханий сумнівається в її вірності. Тому якщо жінка хоче зберегти відносини, їй слід погодитися на заміжжя.

Дитячий сонник

Мавпа — до веселій вечірці з друзями або якогось свята, який ти відзначиш весело і цікаво.

Ідіоматичний сонник

«Мартишкін праця» — даремна робота;

«мавпувати»профанація, кривляння, знецінення, обман.

Жіночий сонник

Сон, в якому ви бачите мавпу - означає, що вам слід придивитися до свого обранця, швидше за все він вам не довіряєте щодо цього, якщо ви дуже любите його, постарайтеся не відмовляти йому і скоріше виходьте за нього заміж.

Місячний сонник

Мавпамати ворога.

Новітній сонник

Мавпа — потрапите в незручну смішну ситуацію.

Сонник XXI століття

Бачити у сні мавпу і грати з нею - означає, що вас оточують вороги - лукаві, але слабкі.

Роздратована або переслідувана вами мавпа - символ підступного, злопам'ятної людини.

Грати з мавпою уві сні - до майбутнього шлюбу за розрахунком, духовному регресу, деградації.

Бачити мертву мавпу - означає сумнівний успіх, сміх крізь сльози.

Вбити мавпу — значить, жорстоко вчинити і потім мучитися від цього.

Якщо уві сні ви бачите мавп в клітці - смуга невдач у вашому житті нарешті зміниться успіхом.

Якщо хтось грає з шимпанзе уві сні - недовіра до вас і підозри вашого друга мають під собою грунт.

Злякатися уві сні переслідує вас горилу - до неприємностей, незаслуженому звинуваченням вас з боку колег або керівництва.

Сонник майбутнього

Мавпаворог, який в даний час безсилий заподіяти вам якесь зло, але буде намагатися лестощами і обманом просунути власну справу на шкоду вашим інтересам.

Сонник для всієї родини

Мавпа — не варто робити впевнений вигляд, коли насправді ви не можете впоратися з проблемами. Слабкості є у всіх, і допомогу вам не зашкодить. Запитайте поради у одного.

Якщо ж мавпа вам приснилася в ніч на середу - будьте обережніші у виборі друзів.

Мавпа на пальмі - вам належить змінити роботу, і в новому колективі ви будете почувати себе невпевнено. Не бійтеся запитати ради.

Мавпа або кілька мавп в клітці - не будуйте далекосяжних планів на майбутнє, життя має звичай підносити сюрпризи.

Кривлятися, дражлива вас мавпа - ваші конкуренти відчувають себе занадто сильними і впевненими, варто зіпсувати їм задоволення рішучими і несподіваними діями.

Якщо цей сон насниться вам в ніч на неділю - значення його трохи інше. Дайте собі можливість відпочити і розслабитися. Можете зробити що-небудь незвичайне, ніхто вас не засудить.

Сонник для стерви

Мавпи — тебе хочуть обдурити, не довіряй підлесники.

Маленька мавпа — будь обачна у своїх вчинках.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Мавпа у сні - символізує дурість, примітивну хитрість і грубість.

Побачити її уві сні - знак того, що у вас може виникнути досить неприємний конфлікт. Після такого сну варто уважніше придивитися до людей, які вас оточують. Вам також не завадить контролювати і свої власні вчинки.

Бити уві сні мавпу може - означати, що ваші власні промахи або чиїсь дурні поради з боку здатні зруйнувати ваші плани.

Сонник Здоров'я

Бачити мавп — у вашому оточенні знаходяться брехливі підлабузники, обманщики і притвори, від яких виходить небезпека для вас;

Укус мавпи може означати хвороба.

Сонник про тварин

Мавпа — уособлює безсоромність, настирливість, злочинність, нижчі інстинкти.

Сонник від А до Я

Побачена у сні мавпа застерігає від підступів подленького і дрібних людців, які паскудять нишком, якщо вона сидить в клітці зоопарку. Виступаючі в цирку мавпи говорять про те, що ви даремно довіряєте оточуючим вас підлесники. Стрибучі по деревах в тропічному лісі вашого сновидіння мавпи - знак того, що доведеться мати справу з дурними, обмеженими і недалекоглядними людьми.

Брати мавпу на руки передвіщає хворобу когось із ваших родичів, годувати її - з вами поступлять по свинськи.

Якщо уві сні вас вкусила мавпа - наяву вас чекає успіх в любові.

Мавпа , що закриває собі очі руками, - будете принижені можновладцями або багатими.

Полювати на мавп - до швидкого заміжжя. Вбити мавпу - здолаєте серйозного супротивника. Мертва мавпа, яку роздирають хижаки, - потерпіть крах в новому починанні.

Мавпа зникаюча в пащі пітона, - здастеся в любовний полон без особливого опору.

Маленька мавпа застерігає не довіряти новим друзям, хто клянеться у своїй щирості, гладити мавпу - до легкого нездужання і головного болю.

Бачити уві сні шимпанзе або орангутанга, миролюбно налаштованих, - виявитеся праві в серйозному суперечці;

Злобних і агресивних - станете жертвою віроломства.

Величезна горила у сні закликає до обережності й обачності у спілкуванні з незнайомими людьми, особливо з новими діловими партнерами. Кидається на вас з вишкіреними пащею горила - постраждаєте від заздрісників.

Сонник Мандрівника

Мавпазрада, хитрість, обман;

Людиноподібна — духовна деградація.

Снотолкователь

Побачити в сні мавпу - означає, що брехливі люди будуть лестити Вам, щоб просунути власну справу на шкоду Вашим інтересам.

Побачити мертву мавпу - означає, що Ваші люті вороги скоро зазнають повного краху.

Якщо молодій жінці сниться мавпа - це означає, що вона повинна наполягати на ранній одруження, оскільки її коханий дасть привід до підозрою в невірності.

Для жінки бачити в сні, що вона годує мавпу, означає, що лицемірна людина обійдеться з нею нечесно.

Приснився мавпа іноді обіцяє хвороба чи приниження комусь із Ваших близьких.

Якщо Вам сниться маленька мавпочка, спритно карабкающаяся на дерево, цей сон застерігає Вас:

Чиєсь віроломство може завдати Вам рану, якщо Ви не будете обачні.

Сонник для закоханих

Якщо дана тварина присниться дівчині або молодій жінці, це означає, що вона буде підозрювати коханого в зраді і зажадає негайної одруження.

Якщо дівчина чи жінка у сні годує мавпу, це означає, що вона стане жертвою лицеміра.

Сонник Симона Кананіта

Мавпа — безсилий ворог;

Багато бачити — вас оточують підлабузники;

Пригощає і лазять - мати справу з дурними людьми;

Убитиперемогти наполегливої противника;

Бути укушеним (для молодих) - любов, для старих - хвороба.

Теткінскій сонник-2012

Мавпавідображення наслідування взагалі. Необхідність сприймати життя не надто серйозно.