Сонник «Механізм»

Сонник Міс Хассе

Друкарська машина сниться до того, що спір буде врегульовано;

Швейна — до того, що розпочату справу буде швидко розвиватися.

Сонник Міллера

Якщо наснилися машини, це говорить про те, що затіяне вами справу, хоч і стане для вас джерелом маси хвилювань, принесе в підсумку користь. Стара машина означає, що противники перевершать вас в прагненні забезпечити собі добробут. Вас затягнуло в працюючу машину - значить, у бізнесі будуть втрати, скоро настане час низки нещасть. Загальне значення такого сновидіння - втрати як наслідок невдало проведених торгових, фінансових та інших угод. Приснившийся працюючий механізм - це ваші майбутні серйозні труднощі у багатьох справах і одночасно підтримка товаришів. Поламана машина сниться до втрати друзів. Розгромна уві сні пожежна машина пророкує якесь надзвичайна подія, через якого вам доведется переживати і турбуватися. Молодий особі, яка уві сні мчала на пожежній машині, слід бути обачнішими, щоб її не втягнули в неприємну справу.

Сонник Менегетті

Машина — це механічний засіб пересування, яким, на відміну від поїзда чи громадського транспорту, управляє сама людина або його знайомий. У зв'язку з цим даний образ зв'язується з функціональним дією, яка приносить задоволення. У Ін-се він асоціюється з тілом або його найближчим оточенням і служить вказівкою на своє ставлення до того, як веде себе логіко-історичне «я». У зв'язку з цим різноманітні моделі машин і різноманітні особисті способи їх використання є вказівкою на різні моделі поведінки «я». Випадки, коли не суб'єкт веде машину, а хтось інший, говорять про домінування над ним впливу - негативного чи позитивного.

Англійський сонник

Побачити себе захоплено розглядає машини або механізми - це означає, що будь-які справи, якими ви будете займатися в торговій, виробничій, фінансовій сферах, будуть процвітати завдяки зростаючому попиту. Вдала ситуація швидко приведе вас до багатства і великим повазі оточуючих. У жінки, що побачила свого майбутнього чоловіка в оточенні механізмів і машин, коханий завжди буде працьовитий. Незважаючи на те, що зараз він не може похвалитися багатством, наполегливість і організованість зроблять свою справу, і він перетвориться на заможну людину.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ви втратили зв'язок з органічним процесом життя. Використання природних сил для посилення власної могутності і влади.

Азбука тлумачення снів

Механізм — символізує чужу для людини, бездушну енергію.

Трактор, будівельні машини, компресор - означають перешкоди в справах, чуже втручання у ваше життя.

Американський сонник

Механізм — ви втратили зв'язок з органічним процесом життя. Використання природних сил для посилення власної могутності і влади.

Сучасний сонник

Якщо вам наснився шестерний механізм в русі - справа, здається складним, саме піде як по маслу;

Нерухомий механізм — до неприємного пробудження після чудесного сну;

Зламаний, несправний — вам будуть лагодити всілякі перешкоди, вставляти палиці в колеса.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Побачити в сні працюючий механізм - до несподіваного повороту ваших справ.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні механізм - ваш розрахунок буде точним.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Роздивлятися уві сні механізм - до скрутної ситуації.

Сонник від А до Я

Сон, пов'язаний з механізмами - означає, що в реальних обставинах ви у своїх вчинках занадто експресивні й не завжди сообразуетесь з обставинами, що часто призводить до небажаних результатів.