Тлумачення сну «Мертві»

Східний жіночий сонник

Просто бачити мертвих людей - до швидкої зміні погоди. Померлі родичі намагаються попередити про прийдешні події, не можна не звертати уваги на такі сни. Дуже добре, якщо померлі щось дарують тобі, погано - якщо забирають щось з собою. Не забувай пом'янути померлих близьких.

Езотеричний сонник

Незнайомий — до зміни погоди. Родичі та близькі, які живі, але мертві уві сні - найчастіше це попередження вам дотримуватися обережності. Самому родичу небезпека не загрожує. Ті, хто померли, але уві сні живі:

Мати — до удачі;

Батько — до підтримки. Близькі, друзі, родичі - заклик задуматися про сенс життя. Знайомі - вас чекає удар по самолюбству.

Мертві звуть з собою - якщо ви пішли, буде біда, хвороба, смерть;

Не пішли — будьте обережні, вам загрожує смертельна небезпека, але її можна уникнути, прийміть заходи. Пропонують поїсти - у вас небезпечна хвороба, треба лікуватись.

Якщо поїв з мертвим - смерть на порозі. Від усіх пропозицій, що виходять від померлих, але живих у сні краще відмовлятися. Цю установку краще дати собі заздалегідь, щоб вона уві сні чітко спрацьовував. Мертвий оживає - дивовижні події, надзвичайні пригоди. Примітка:

Самі померлі не можуть бути уві сні. Їх образ - тільки символ. Та інформація, яку ми дійсно отримуємо від померлих, приймається нами способом ясновидіння через інші образи. Померлим немає необхідності нам бути, щоб наставити на шлях істинний.