Тлумачення сну «Молодість»

Англійський сонник

Приснилися Вам молоді люди - це сон, за яким підуть радісні події у Вашому будинку.

Але якщо Ви побачите себе молодою людиною або набагато молодше за свої роки, наяву остерігайтеся захворіти. Вам слід прийняти деякі заходи, щоб зберегти своє здоров'я.

Юнакові (дівчині) сон, в якому вони побачать себе дітьми, є передвісником щасливого кохання і бажаного шлюбу з гаряче коханою людиною.

Бачити молодих людей - усі сімейні конфлікти будуть улагоджені і Ви можете сміливо будувати плани на майбутнє;

Молодість повернулася до Вас - Ваші зусилля повернути втрачене не матимуть успіху;

Для матерібачити, що Ваш син став молодим - Ваші старі рани затягнуться і Вам повернеться життєрадісність і мрії юності.

Для матерібачити сина школярем - саме час зайнятися благоустроєм сімейного вогнища;

Але якщо син помирає - нещастя, страждання.

Як сниться, що молодієш, то захворієш.

Французький сонник

Побачити себе в молодості, бадьорим, енергійним, як тоді, людиною - це сновидіння означає, що у вас буде через що дуже порадіти.

Езотеричний сонник

Якщо в сновидінні ви були молодше своїх реальних років, це означає, що у вас буде гарне здоров'я;

Захворілі досить швидко поправляться, оскільки недуга не буде занадто серйозним.

Побачити себе молодше власних дітей - такий сон означає, що життя ваше буде завдовжки і благополучній. Наснилися молодими в дійсності постарілі люди - до їх здоров'ю. Залишатися сильними їм дуже допоможуть ваші добрі побажання, якщо ви будете з теплотою в серці думати про своїх старих.

Український сонник

Як сниться, що молодієш - збільшує.

Сонник Міллера

Молоді люди у Вашому сні ознака того, що всі сімейні конфлікти будуть улагоджені і Ви можете сміливо будувати плани на майбутнє.

Якщо Вам сниться, що молодість повернулася до Вас, значить, Ваші зусилля повернути втрачене не матимуть успіху.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Приснилися вам молоді люди - це сон, за яким підуть радісні події у Вашому будинку. Але якщо Ви побачите себе молодою людиною або набагато молодше за свої роки, наяву остерігайтеся захворіти. Вам слід прийняти деякі заходи, щоб зберегти своє здоров'я. Юнакові (дівчині) сон, в якому вони побачать себе дітьми, є передвісником щасливого кохання і бажаного шлюбу з гаряче коханою людиною.

Ведичний сонник Шивананда

Якщо Вам сниться молода людина або дівчина, то це є передвісником насолоди.

Якщо Вам сниться, що Ви молоді, то це може говорити про Вашу швидкої хворобу або навіть смерть.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні багато молодих людей - до здоров'я.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні молодих - до бадьорості духу для літніх.

Сонник від А до Я

Бачити у сні молодих, цікавих чоловіків віщує нормалізацію сімейних відносин і повне взаєморозуміння між подружжям після якогось непорозуміння.

Молоді дівчата у вашому сні, розважаються в своє задоволення, означають, що ви будете радіти своєму доброму самопочуттю, нічим не затьмарений настрою і відчувати особливий душевний підйом від того, що можете поділитися своєю радістю і оптимізмом з іншими.

Бачити в сні себе набагато молодше означає, що спроба повернути перш втрачені вами позиції не матиме успіху, більше того - може призвести до ще гірших наслідків, тому краще всього змиритися зі своїм нинішнім становищем і залишити все як є.

Якщо уві сні ви бачите молодими своїх батьків - це передвістя того, що ви підете на відновлення свого давнього знайомства і любовних стосунків з людиною, яку в свій час відкинули через власної гордині і непомірних амбіцій.

Якщо уві сні ви чудесним чином опиняєтеся в минулому і бачите себе знову молодою, наївною, закоханої в світ і повної добрих надій - значить, наяву вам представиться сприятлива можливість здійснити свою давню мрію.

Якщо уві сні ви виходите заміж за парубка - в реальному житті випробуєте прикрість від своїх близьких. Мати уві сні молодого коханця і вдаватися з ним неприборканим пристрастям і дикому любовному розгулу означає, що наяву зроблений вами вибір правильний і ви даремно мучитеся сумнівами з цього приводу.

Бачити уві сні молоду суперницю, яка хоче і має всі шанси відбити у вас коханого чи чоловіка, - такий сон віщує жорстку конкуренцію в діловій сфері та підприємництві.

Побачити в сні молодий місяць віщує підвищення на роботі.

Тлумачний словник сновидінь

Молодість свою бачити - хвороба і смерть.

Загальний сонник

У Європі символізує чистоту, молодість, свіжість;

У кельтівквітка фей.