Тлумачення сну «Мухаммад»

Ісламський сонник ібн Сирина

Посланник Всевишнього (хай благословить його Аллах і вітає!) Сказав:

"Той, хто побачить мене уві сні, повинен вважати, що бачив мене як би наяву. Адже аш-Шайтан (Ібліс) не може представлятися в моєму образі ". Повідомляли, що Пророк сказав:

"Хто побачить мене уві сні, ніколи не потрапить в Пекло". Буде благословенний той, хто побачить його у своєму житті і піде за ним. Також буде благословенний і той, хто побачить його уві сні.

Якщо Пророка побачить уві сні людина, що має борг, Всевишній допоможе йому звільниться від цієї турботи.

Якщо побачить його хворий, то буде він вилікуваний Всевишнім. Воїн, що побачив у сні Пророка стане переможцем.

Якщо ж побачить його людей, ще не здійснив хаджу, то він зможе зробити паломництво до Дому Аллаха.

Якщо з'явиться він у сні на землі посушливої і безплідною, то стане ця земля родючою, а якщо там, де панує пригнічення, то змінить його справедливість, а якщо з'явиться він у сні в місці, де панує страх, то там будуть забезпечені порядок і спокій для громадян. І все це станеться, якщо побачать його уві сні таким, яким він є. Поява Пророка (хай благословить його Аллах і вітає!) Уві сні виснаженим, худим і позбавленим деяких частин тіла означає, що релігійне завзяття в районі, де бачили його уві сні має вельми слабке прояв, а єресь набуває широкого поширення. Те ж саме станеться, якщо побачать його уві сні, одягненим в рам'я. Коли ж побачать, що п'ють його кров скритно з почуття любові до нього, то це буде означати, що побачив такий сон людина віддасть своє життя в боротьбі в ім'я віри. Сновидіння, коли п'ється кров його прилюдно, свідчить про те, що ця людина лукавих, неістинного віруючий, причетний до пролиття крові членів сім'ї Пророка і сприяв їх вбивства.

Якщо людина побачить Посланника Всевишнього (хай благословить його Аллах і вітає!) Хворим, то вилікується від хвороби сам, а жителі цього місця розлучаться з пороком і знайдуть благочестя.

Бачити у сні Мухаммада (хай буде над ним світ!) Верхи на тварині означає відвідування його могили верхи.

Якщо ж побачать уві сні Пророка, прогуливающегося пішки, це буде означати піший похід до його могили.

Якщо Пророк у сні постане вартим, то справи у того, хто бачить такий сон, і у вождя його племені підуть на лад. Поява Пророка уві сні на зруйнованій землі закликає до молитви, означає, що ця територія незабаром знову буде заселена і забудована.

Якщо ж хтось бачить уві сні Пророка, що розділяє з ним трапезу, це означає, що Пророк зобов'язує цієї людини дати закят. Коли хто-небудь бачить уві сні смерть Пророка, це віщує смерть одного з його нащадків. Поява в сновидінні похорону Пророка на який-небудь території буде означати, що там трапиться велике лихо. Участь у сні в похоронах Посланника Всевишнього аж до могили свідчить про те, що людина, яка бачить такий сон, схильний до єресі.

Якщо хто-небудь побачить, що він відвідав могилу Мухаммада, то він отримає велике багатство.

Якщо хто-небудь побачить себе в якості сина Пророка, не будучи його нащадком, - це сновидіння свідчить про істинність і чистоті його віри. Той же, хто побачить себе у сні в якості батька Пророка), проявить слабкість своєї віри і переконань. Поява Пророка в сновидіннях якоїсь людини має відношення не тільки до нього одного, але стосується всієї громади. Сновидіння, в якому Пророк (хай благословить його Аллах і вітає!) Дає бачить сон те, що він любить з благ мирських, їжі чи пиття, означає, що він буде нагороджений благом в тій мірі, яка була дана йому. Іншими будуть наслідки сновидіння, в якому Пророк дає продукт поганого утримання, наприклад, кавун і йому подібні речі. У цьому випадку той, хто побачить такий сон, хоча і врятується від великої біди, але не уникне долі страждань і тягот.

Якщо ж побачить хто уві сні, що він зберігає якусь із частин тіла Пророка (хай буде над ним світ!), То це означає, що бачить сон впав у єресь по відношенню до одного з законоположень Ісламу, виконуючи тільки його й не дотримуючись решти положень, на відміну від того, як це роблять всі інші мусульмани. Подейкують, що якийсь багатий чоловік захворів і побачив одного разу вночі уві сні Пророка (хай благословить його Аллах і так вітає!), Який, звертаючись до багатія, сказав:

"Якщо хочеш вилікуватися від своєї хвороби, то бери ні то й ні це ". Богач прокинувся, відправив Суфьяну ас-Саур (хай буде задоволений ним Аллах!) Десять тисяч диргемів і повелів роздати їх біднякам. Він просив також розкрити зміст свого сновидіння. Суфьян ас-Саур роз'яснив його, сказавши:

"Вираз" ні те і ні це "означає маслини, адже Всевишній, описуючи їх у своїй Книзі, сказав:

" Ні зі Сходу, ні з Заходу ", а призначення твоїх грошей - надання допомоги біднякам ". І став лікуватися багач за допомогою маслин, і дарував Всевишній йому вилікування завдяки тому, що він виконав веління Посланника Всевишнього (хай благословить його Аллах і вітає!) - І за те, що вшанував його поява у сні. Розповідали, що хтось зустрівся у сні з Посланником Всевишнього (хай благословить його Аллах і вітає!) І поскаржився йому на своє тяжке становище. Той йому відповів:

"Відправляйся до Алі ібн Ісі і скажи йому, щоб виплатив він тобі те, що допоможе тобі поправити твоє положення". І запитав Пророка бачив цей сон людина:

"Чим я доведу справедливість мого звернення?" Пророк відповів:

"Ти скажеш йому, що бачив мене в долині, а сам був на височині. Ти спустився і наблизився до мене, але я велів тобі повернутися на колишнє місце ". Треба сказати, що в той час Алі ібн Іса знаходився не при справах, потім його повернули на посаду, яку він обіймав раніше. Коли той чоловік прокинувся, він відправився до Алі ібн Ісі, який став тоді міністром, і розповів йому свою історію. Алі ібн Іса сказав бідняку, що вірить його розповіддю, і повелів видати йому чотиреста динарів. "Цими грішми, - додав він, - я оплачую твій борг". Потім він дав йому ще чотириста динарів, сказавши:

"Нехай це буде твоїм капіталом. Коли ти витратиш їх, повертайся до мене ". Людина, відома як Марадик, з жителів Басри, торговець атласом, розповідав:

"Одного разу я отримав від правителів вілайєта аль-Ахвар вантаж тика. Його доставив якийсь чоловік. Ми розійшлися з ним у ціні привезеного ним товару. Він став поносити нехорошими словами Абу Бакра і Омара (хай буде задоволений ними Аллах!). Мій страх перед ним не дозволив мені дати йому гідну відсіч. Я був засмучений і ліг спати засмученим. Побачивши уві сні Пророка (хай благословить його Аллах і вітає!), Я розповів йому про те, що трапилося, додавши, що той чоловік лаяв Абу Бакра і Омара (хай буде задоволений ними Аллах!). Пророк сказав:

"Приведи до мене цієї людини". Я привів його. Пророк сказав:

"Уклади його на землю". Я поклав його на землю. Потім пророк велів зарізати його. Це справа здалося мені заскладним, і я запитав:

"Про Посланник Всевишнього, мені його зарізати?" А він сказав:

"Убий його!" — Повторивши це три рази. І я провів ножем по горлу цієї людини і втік. Прокинувшись вранці, я вирішив піти до нього, напоумити його і розповісти йому про те, що робив у моєму сні Пророк (хай благословить його Аллах і вітає!). Я попрямував до нього, але коли підійшов до його дому, почув голосіння. Мені було сказано, що ця людина помер ". Прийшов до ібн Сирин людина, нічим не заплямований у справах віри, і розповів з тривогою:

"Вчора я бачив сон, начебто я поклав ногу на обличчя Пророка (хай благословить його Аллах і так вітає!)". Запитав його ібн Сирин:

"Вчора ти ліг спати взутим?" Той відповів ствердно. Тоді він сказав йому:

"Зніми своє взуття". І коли ця людина зняв свою взуття, то виявив під одним зі своїх ніг дирхем із зображенням Мухаммада, Посланника Всевишнього (хай благословить його Аллах і вітає!).