Сонник «Насильство»

Сонник Лоффа

Сновидіння мають таку особливість, що сторони натури, жодного разу не проявлялися в дійсності, в видіннях можуть не просто знайти своє відображення, але і виявлятися з усією очевидністю. Сновидіння, в якому є насильство, - це, мабуть, самий характерний випадок. Виправдане або спонтанне - в будь-якому випадку насильство завжди наочно, причому до такої міри, що ви повинні зрозуміти:

Це нормально, хоча і породжує відчуття неспокою. Наявність насильства тільки підкреслює іншу думку.

Насильство може бути витратою героїчного поведінки, особливо коли йдеться про сни, в яких когось рятують. Ми чуємо про терористичні акти з ЗМІ та чітко розуміємо, що вороги можуть знаходитися і серед нас. Альтернативними варіантами даного типу насильства служать сновидіння, в яких фігурує викрадення, втеча і захист.

Приснилося насильство може бути спонтанним. У більшості випадків такі сни мають відношення до придушення гніву - наприклад, по відношенню до представників владних структур. Бажання проявити фізичну агресію властиво багатьом, але в житті воно реалізується вкрай рідко. У таких снах ми можемо давати волю своїм почуттям і «випустити пару». Однак якщо сни, в яких ви здійснюєте насильство, відвідують вас з незавидною регулярністю, то, мабуть, для вас є сенс влаштувати сеанс медитації з людиною, на якого спрямований ваш гнів, або спробувати змінити будь-яким чином обставини свого життя.

Якщо акт насильства вчинили ви, то вас це наповнило усвідомленням власної влади і могутності або ж злякало?

Якщо уві сні вам була відведена роль свідка насильства, то згадайте, відбилося Чи це насильство і на вас якимось чином або ж ви випробували подвійне відчуття.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це потужне знамення. Чи відчуваєте ви себе емоційно згвалтованими? Потрапляли ви в ситуацію, в якій відчували себе повною жертвою? Чи приймаєте ви чиюсь реальність як власну або, може бути, ви втрачаєте енергію заради когось або чогось? Це може символізувати втрату сили або самоповаги, і відчуття жертви насильства супроводжується почуттям проникнення в особисту сферу емоцій. Заявіть з жаром:

сильний і незалежний чоловік, і я володію власною долею. Так тому й бути! "Символи насильства можуть з'являтися тоді, коли починають спливати спогади про образи дитинства.

Якщо ці символи стають наполегливими, пройдіть курс терапії і задумайтесь над глибоко прихованими емоційними проблемами.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви дозволяєте собі погрози і насильство по відношенню до інших людей, то це віщує, що ви наживете багатство безчесним шляхом, що викличе засмучення у ваших близьких, гаряче переживають за вашу долю.

Опинитися жертвою насильства з боку когось - значить, наяву опинитеся у вкрай невигідній для себе ситуації при розподілі якихось благ.

Якщо вам приснилося, що вас зв'язали мотузками - значить, наяву здастеся в любовний полон всупереч розуму;

Якщо при цьому вам заткнули рота кляпом - стало бути, вам не слід ділитися своєю таємницею з ким би то не було, інакше це призведе до небажаних для вас наслідків.

Сонник Міллера

См. Жертва.