Сонник «Небо»

Сонник Фрейда

Побачене уві сні ясне небо - це хороший знак, він показує, що все у вашому особистому житті складається найкращим чином, ви відчуваєте себе на гребені хвилі, всі невдачі, які осягали вас на сексуальній "ниві", зникнуть. Насолоджуйтеся цим часом, воно може бути дуже коротким.

Якщо ж небо у вашому сновидінні було похмурим, на ньому не було видно сонця, то це означає, що вас щось турбує, але ви ніяк не пов'язуєте це занепокоєння з сексуальним життям, хоча абсолютно марно - якщо ви налагодите стосунки з партнером, то життя піде на лад. Нові знайомства теж не забороняються.

Бачити зоряне небо - до романтичної зустрічі, на яку ви дуже сподіваєтеся. Все залежить тільки від вас, наскільки ви зумієте розслабитися і отримати задоволення самі, не забуваючи доставити його вашому близькій людині.

Сонник Цветкова

Світлеуспіх;

Блакитнечекати добра;

Червонесварка;

Зоряне — виконання бажань, великий спадок;

Темне без зірок - небезпека;

У вогненних хмарах - велика радість;

В червоних, багряних хмарах - важка хвороба, промені світла в небі - на щастя.

Езотеричний сонник

Небо — це простір для ваших думок.

Якщо було чистим, значить, у ваших думках існує повний порядок. Грозовим, похмурим - це говорить про те, що у вас занадто багато думок негативного характеру. Нічний - присутні думки про таємне;

Ви можете отримати таємні (езотеричні) знання. На небі побачити малюнки, слова, образи - це запрошення подумати про них;

Сконцентрувавшись, поміркувати про загадкові явища.

Сонник Міс Хассе

Побачити ясне небо - будете успішні в підприємствах;

В хмарах — будете долати перешкоди;

До вогняних хмарах - до великої радості;

В зірках — на превеликий спадщину;

Підніматися на небо - доможетеся захисту;

Темне — до великої небезпеки.

Англійський сонник

Небо у сні обіцяє кардинальні зміни в житті. Якщо, прокинувшись, ви почнете згадувати цей сон, то можна стверджувати, що залишилися роки духовного життя будуть для вас щасливими;

Кончина ваша буде тиха і легка.

Французький сонник

Побачити в сні ясне небо - хороший знак. Ваш сон передвіщає благополуччя в домі.

Якщо Вам приснилося небо в вогні, - Ви піддастеся нападу, слідом за яким прийдуть бідність і відчай.

Небо в квітах - обіцяє, що незабаром Вам відкриється якась заповітна істина.

Якщо у сні Ви піднімаєтеся в небо, - Вас очікують великі почесті.

Сучасний сонник

Небо у Ваших снах - це знак виняткових почестей і цікавого подорожі в культурному суспільстві. Все це відбудеться в тому випадку, якщо небо у Вашому сновидінні чисте.

Але якщо небо похмуре або затягнуте хмарами - воно пророкує звалилися надії і неприємності жінкам.

Бачити, що Ви летите по небу в оточенні фантастичних образів і тварин - це вкрай погана ознака. Все горе, вся болісна біль зіллються в одне терзає жало ревнощів, яке встромиться в Вашу любов і зруйнує її.

Побачити небо, що стає багряним - передвістя громадських заворушень і бунту.

Якщо Вам сниться, що Ви підноситися на небо - Вам не доставить задоволення те положення, якого Ви досягнете, і радість зміниться печаллю.

Якщо молодим людям сниться, що вони піднімаються на небеса але сходах - вони пройдуть шлях від невідомості до слави, але не знайдуть в цьому ні задоволення, ні задоволення.

Сонник Міллера

Якщо приснилося небо ясне, без хмар, світле, це означає, що люди будуть виявляти вам величезні почесті, а вам самим доведеться захоплюючу подорож, яке ви зробите у вельми вишуканою компанії. Нечисте, похмуре небо віщує розбиті надії і жіночі образи.

Летіти по небу в суспільстві фантастичних тварин і якихось дивних, химерних ликів, дивуючись тому, що відбувається (у сні або по пробудженню) - це означає, що всі біди, всі величезні страждання проявлять щодо себе через ревнощі, для якої знайдеться місце у вашій нещасної любові.

Багровеющіе небеса — провісники суспільних хвилювань, заколотів.

Зоряне небо означає, що для вас починається боротьба за можливість втілення в цьому житті, і битва це для вас буде мати щасливий результат. Однак якщо зоряне небо у вашому сні стало затуманює, то боротьба буде важкою, а перспективи - неясними.

Освітлене небо, на якому видно небесні світила, віщує колосальну роботу духу, повернення до матері-природі, яка подасть вам утіху і мудрість.

Піднестися на небеса - це сон до марній спробі скористатися представилися вам прекрасними шансами досягти в роботі успіхів.

Побачити себе поднимающимся до неба по сходинках сходів - це означає, що в суспільстві швидко виросте ваш статус. Але оскільки від вас це не зажадає ніяких зусиль, піднесення не зможе принести вам бажаного задоволення.

Звичайний сонник

Світлеуспіх;

Блакитнеочікування добра;

Червонесварка;

Зоряне — виконання бажань, великий спадок;

Темне без зірок - небезпека;

У вогненних хмарах - велика радість;

В червоних, багряних хмарах - важка хвороба. Також Див. Літати, Гул.

Сонник Азара

Душевний спокій, довге життя.

Світлеуспіх;

Блакитнеочікування добра;

Червонесварка;

Зоряне — виконання бажань, великий спадок;

Темне без зірок - небезпека;

У вогненних хмарах - велика радість;

В червоних, багряних хмарах - важка хвороба.

Також Див. Літати, Гул.

Світле-успіх;

Блакитнечекати добра;

Червонесварка;

Зоряне — виконання бажань, великий спадок;

Темне без зірок - небезпека;

У вогненних хмарах - велика радість;

В червоних, багряних хмарах - важка хвороба.

Простір для думок. Чисте - у ваших думках повний порядок. Нічний - думки про таємне, вам належить отримати таємні (езотеричні) знання. Грозове, сіре - у вашій голові занадто багато негативних думок. Малюнки, слова, образи на небі - вас запрошують подумати про них, сконцентрувати свою увагу на таємничі явища.

Побачити в сні ясне небо - хороший знак. Ваш сон передвіщає благополуччя в домі.

Якщо Вам приснилося небо в вогні, - Ви піддастеся нападу, слідом за яким прийдуть бідність і відчай.

Небо в квітах - обіцяє, що незабаром Вам відкриється якась заповітна істина.

Яснеуспіх в підприємствах покрите хмарами - подолати перешкоди у вогненних хмарах - чекає велика радість засіяне зірками - отримаєш велику спадщину підніматися в небо - доб'єшся захисту темне - грізна небезпека.

Сон про небо обіцяє виняткові почесті і захоплюючу подорож в самому вишуканому товаристві, якщо небо у Вашому сновидінні ясне і чисте. В іншому випадку цей сон означає розбиті надії і жіночі образи.

Якщо Вам сниться, що Ви летите по небу в оточенні химерних ликів і фантастичних тварин та дурив відбувається або уві сні, або коли опам'ятаєтеся від сну, то це означає, що все горе, вся та болісна біль, чіпати навіть грубі нерозвинені душі, закінчиться краплею.

Бачити у сні багровеющее небо - знак заколотів і громадських хвилювань.

Небо зоряне означає, що Ви вступаєте на шлях справжньої боротьби за право втілитися в цьому житті, але боротьба ця буде успішною для Вас.

Якщо Ви бачите освітлене небо з небесними світилами - сон обіцяє майбутню Вам величезну роботу духу, повернення до природи, яка дасть Вам мудрість і розраду.

Якщо Ви бачите себе піднесеним на небеса - то цей сон передвіщає Вам невдалу спробу скористатися відкрилися перед Вами чудовими можливостями і досягти успіху в своїй роботі.

Якщо ж Ви у сні підіймаєтеся на небо по сходах - сон обіцяє Вам швидке піднесення в суспільстві, яке, однак, не принесе Вам бажаного задоволення, так як Ви не заплатите за нього ніякими зусиллями.

Ясне і чисте - виняткові почесті, захоплююча подорож в самому вишуканому товаристві;

В іншому випадку - розбиті надії, жіночі образи;

Летіти по небу в оточенні химерних ликів і фантастичних тварин та дурив відбувається - все горе, вся та болісна біль, чіпати навіть грубі нерозвинені душі, закінчиться краплею ревнощів, яку вмістить Ваша нещасна любов, а невірність буде розвінчана;

Багровеющее небозаколоти, громадські хвилювання;

Зоряне небо — Ви вступаєте на шлях справжньої боротьби за право втілитися в цьому житті, але боротьба ця буде успішною для Вас;

Бачити освітлене небо з небесними світилами - величезна робота духу, повернення до природи, яка дасть Вам мудрість і розраду;

Бути піднесеним на небеса - невдала спроба скористатися відкрилися перед Вами чудовими можливостями і досягти успіху в своїй роботі;

Підійматися на небо по сходах - швидке піднесення в суспільстві, яке, однак, не принесе Вам бажаного задоволення, так як Ви не заплатите за нього ніякими зусиллями.

Також Див. Зірки, Комета, Політ.

Якщо хто побачить уві сні небо - йому випадає на долю велич і високе положення.

Якщо хто побачить у сні, що підноситься до неба, - скоїть далеке і тривале подорож, від якого отримає користь.

Якщо хто побачить, що вознісся майже до неба, придбає високе положення як у справах релігії, так і в справах мирських.

Червонесварка;

Блакитнерадість;

Ясневеликий виграш;

Зоряне — виконання бажань;

Підноситисяуспіх у справах.

Світлеуспіх;

Блакитне — добро;

Червонесварка;

Зоряне — виконання бажань, великий спадок;

Темне без зірок - небезпека;

У вогненних хмарах - велика радість;

В червоних, багряних хмарах - важка хвороба.

Якщо у сні Ви бачите ясне синє небо, то Вам уготовані зустрічі з цікавими людьми і захоплюючі поїздки. Але якщо небо похмуре або затягнуте хмарами, то такий сон символізує крах надій.

Сон, в якому Ви летите по небу в оточенні фантастичних істот, є поганою ознакою. Бійтеся своєї ревнощів, не дайте їй заволодіти Вами.

Якщо уві сні небо з синього стає багряним, то можливі катаклізми у вигляді громадських заворушень і бунту.

Сон, в якому Ви возноситься на небо, означає, що Ви зможете добитися поставленої мети, однак це не принесе Вам очікуваної радості.

Якщо подібний сон присниться молодій людині, то він може передвіщати сходження по сходах слави.

Якщо бачиш уві сні чисте, ясне небо, то це гарна прикмета, щось буде нове і найкраще в житті.

Небо червоне - неспокій, бунт, війна.

Український сонник

Якщо бачиш уві сні чисте, ясне небо - це красива прикмета, щось буде нове і найкраще в житті.

Небо червоне — неспокій, бунт, війна.

Російський сонник

Небосимвол чистоти і недосяжності, обитель Бога.

Небо в грозових хмарах, над вами нависла небезпека;

Ширяти в небі, до удачі і вирішенню складних питань.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Небеса. Безмежність. Доступно всі. Свобода;

Експансія.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Досягни неба. Не існує меж успіху. Ти можеш рости у всіх напрямках.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Північне сяйво в небі - зміни великої важливості в житті. Вогненні знаки в небі - зло всякого роду:

Війна, мор і т. Полум'я в небі велике - неприємні новини / смерть високопоставленої особи. Вогонь з неба падає - добре. Але якщо на людей - суспільне лихо / відплата. Миттєва зірниця в небі - звістка про подію, що виробляє в житті переворот.

Небообраз душі, картина її життя. Сонце в небі - центр життя духу, твій розум. В сіре небо полетіли кулі - тимчасовий крах усіх надій. Денне небо - завжди символізує такі явища в житті душі, які ти можеш ясно усвідомити.

Бачити ясне, чисте небо або світлі хмари без сонця - предстоят тихі години і внутрішня зібраність;

Можна використовувати для духовного розвитку. Красиві хмари в небі, їх повільний рух і гра форм - гармонійна життя душі.

Бачити одне світла хмара в небі - щось хороше. А над головою - честь. Стрімко біжать по небу хмари - символ перешкод від зовнішнього світу твоєму духовному розвитку / неприємна і стрімка зміна настрою, суєта, житейські неприємності і турботи. Перисті хмари - таємні, піднімає душу печалі. Громоздящіеся на горизонті і наступаючі хмари - твої побоювання / страхи;

Відчуття тривоги. Похмуре, закрите хмарами небо - заклик до терпіння / тимчасові труднощі. Грози, бурі високо в небі - дисгармонії в житті душі.

Небо неприродного кольору - дивні, іноді небезпечні стану в житті душі. Червоне небо - сварка, розбіжності. Жовте або зеленувате - злість, заздрість і т. Підноситися в небо - жити в безперестанних працях. Бути в хмарах - новина / нова посада. Нічне небо - символізує таке явище життя душі, яке знаходиться за межами безсонної свідомості, яке є для нього таємницею. Нічне небо, похмуре і без зірок - настає час випробувань, належить жити тільки «вищим світом», час, несприятливий для спокійної духовної роботи.

Небо з зірками - виконання заповітних таємних бажань, радість, знак того, що твоя душа знаходиться в руках твого вищого я. Яскраво палаючі зірки - щасливе майбутнє. Затуманені, оповиті легким серпанком - таємна печаль. Яскравий чумацький шлях бачити - надії не сили душі і допомогу понад / нерозривний зв'язок зовнішнього життя з потойбічним буттям.

Сонник Шеремінской

Небо — це місце, куди ми звертаємо свої погляди, надії, звідки нам може бути надіслане як щастя, так і горе. Небесне світло у сні «засвітить» і наяву.

Якщо ви бачите ясне небо - вас чекає високе положення, як на духовному, так і земній терені.

Всі промені світла в небі - на щастя;

До заступництва у справах.

Чисте, світле небо - успіх;

Блакитне — чекайте благополучного завершення всіх ваших справ.

Небо в зірках - виконання бажань, великий спадок;

Нічний, темне без зірок - небезпека.

Зірниця в нічному небі - знак помилкової тривоги, Ваші страхи і побоювання не мають підстави.

Новий сімейний сонник

Сон про ясний і чистому небі обіцяє вишукане товариство, почесті і захоплюючі подорожі. Похмуре небо обіцяє розбиті надії і жіночі образи. Багровеющее небо - знак заколоту і хвилювання. Зоряне небо віщує початок успішної боротьби за право самореалізації.

Якщо ви побачили себе піднесеним на небеса, то спроба скористатися відкрилися перед вами можливостями виявиться невдалою.

Якщо ж уві сні ви підіймалися на небо по сходах, вам належить швидке піднесення в суспільстві. Правда, воно не принесе особливого задоволення, так як ви не вкладете в це ніяких зусиль.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Відкриваються небесні брами - рекомендація високопоставленої особи. Світло з Небес висвітлює ваше тіло - зцілення від хвороби чи недуги. Сниться, як прояснюється небо і припиняється дощ - пройдуть всі печалі і турботи. Небесне світло сходить на вашу дружину - народження благородного сина. Нагим приходиш до небесних брам - буде велике починання. Закинувши голову, дивишся в небо - велике багатство і знатність. На драконах піднімаєшся на небеса - досягнення дуже високого положення. Піднімаєшся на небеса в пошуках дружини - сини і дочки досягнутий знатного положення. Піднімаєшся на небеса в пошуках предмета - отримаєш високу посаду. Злітаєш на небеса - багатство, знатність і велике щастя. Піднімаєшся в вищі небесні чертоги - отримаєш найвищий пост.

Небо розколюється - буде печаль у зв'язку з розділом держави, країни. Світять зірки з Небес - прибуде князь, міністр або високопоставлений діяч. Сниться, що ось-ось развіднеется, на небі загориться зоря. - Довгий термін життя ісчастлівая доля. Переправлятися через Чумацький шлях. - Буде щастя.

Небо і земля з'єднуються. - Досягнеш того, чого добиваєшся. Небесний посланник приходить до тебе. - Віщує велике щастя. Бачиш сонце і місяць, які щойно з'явилися на небі. - У родині процвітання і достаток. З Небес падають сонце і місяць. - Горе, втратиш батьків.

Східний жіночий сонник

Бачити ясне блакитне небо - завжди до благоденства та добробуту в житті;

Бачити зоряне небо - до досягнення найвищих цілей.

Сонник Езопа

Небоє символом чистоти і недосяжності. У народі небо вважається місцем, де живе Бог і звідки він дивиться на гріхи людські. Коли різко псувалася погода і на небі з'являлися грозові хмари, вважалося, що це гнів Бога, який незадоволений поведінкою і думками людей. В молитви і покаяння люди звертають обличчя і руки до неба, просячи прощення і допомоги у Всевишнього. Райське життя, про яку мріють всі віруючі, це життя на небесах, звідси пішов вислів «щасливий, як на сьомому небі».

Бачити сон, в якому ви безтурботно парите в небі - передвістя благополучного вирішення складних питань;

До удачі;

До визнання вас невинним.

Бачити небо, повне важких грозових хмар, які буквально лопаються від опадів, але все ж не розродився дощем - цей сон попереджає про небезпеку, яка нависла над вами;

Не робіть ризикованих кроків;

Не довіряйте незнайомцям, тому що це може скінчитися дуже погано;

До.

Бачити у сні, що ви збираєтеся помолитися, але різні справи постійно відволікають, і ви з прикрістю відкладаєте бажане - до невіри, сумнівам і розчарування;

Щоб здійснити задумане, доведеться добряче постаратися;

До довгим і нудним справах.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Блакитне небо — до достатку. Алое небо обіцяє неврожай, спад майна. Жовте небо є передвістям важкої хвороби.

Ведичний сонник Шивананда

Решту життя Ви будете відчувати духовне спокій. Вас очікує спокійна смерть.

Сонник Мартина Задеки

Неборадість;

Похмурепечаль.

Сонник Жовтого Імператора

Дощ скінчився, І в серпанку блакитний Відкрилося небо Чудової чистоти. Лі Бо першоелементів-метал, вода, вітер, вогонь. Стихії - сухість, холод, вітер, спека. Емоції - смуток, страх, гнів, радість. Органи - легені, нирки, печінка, селезінка, підшлункова залоза, тонка і товста кишки, сечовий міхур, жовчний міхур. Планети - Венера, Меркурій, Юпітер, Марс.

Небо в китайській міфології є вищою категорією світобудови:

Під небом відбуваються всі перетворення п'яти першооснов світу {земля, метал, вода, дерево, вогонь), між Небом і Землею живе, підкоряючись їх законами, людина. Одночасно Небо саме бере участь у всіх земних перетвореннях, виливаючи на Землю янську енергію чисте світло і тепло:

Від небесного світла запалюється вогонь і зігріває землю, яка народжує метал тощо.

Небо і Космос потребують в людині, так само як і людина має потребу в них. І землі, і Космосу потрібен для усвідомлення себе єдиним живим тілом живе серед неба і землі спостерігач-людина. Триграма неба є цянь (три янських суцільних риси уособлюють чистий янський світ без його змішання з иньской енергією землі). Сезонне дію триграми цянь - з початку жовтня до середини грудня:

На землі в цей час холодно, закладаються основи майбутнього руху зростання, але змішання небесного світла з земної інь дуже мало. Цянь символізує набір певних властивостей. У древній китайській Книзі змін говориться:

. цянь — непорушність і міцність;

Триграмма позначає:

Кінь, голова, небесна сфера, батько, государ, окружність, метал, червоний колір, добрий кінь, старий кінь, худий кінь, рябий кінь, плоди дерев. і тому подібне. Все в списку відноситься до верховенства роду, до старшинством, до яскравості і міцності, всі, так чи інакше, наближене до неба. Дивитися в небо для людини означає символічне дію, осягнення складності світобудови, усвідомлення себе часткою Космосу.

Якщо споглядання моря очищає душу від суєтності, то споглядання неба очищає безсмертний дух, готуючи його до можливості бесіди. В небо дивитися уві сні - споглядати чистий янський світ, заповнювати недоліки енергії ян. Дивитися в небо / бачити уві сні небо із задоволенням / спостерігати за біжать по небу хмарами - сон означає сприятливий збіг ритмів сновидца з сезонами або ритмами зими, в інший час це збіг особистих ритмів з ритмами природи і Космосу в цілому. Жага дивитися на небо уві сні виникає або в дитинстві, коли людина ще не відірваний від неба земними проблемами, або в більш свідомі роки, коли сама земна частина шляху благополучно пройдено і людина усвідомлює, що все це відбувалося для чогось ще більш вищого.

Сон передвіщає розкриття творчих можливостей та допомога в їх реалізації. Дивитися на обкладене важкими хмарами небо, але без страху і бажання сховатися - означає несприятливу зовнішню ситуацію:

Якісь недороблені справи або не вироблене до кінця світогляд заважає вийти на новий шлях, але прагнення є і потрібна тільки просуватися вперед. Дивитися / бачити низьке, важке небо зі страхом і бажанням сховатися-сума неправильних вчинків і неадекватного світогляду закриває від сновидца шлях до Неба. Страх вказує на його особисті, внутрішні проблеми і на ослаблені в першу чергу нирки, печінку, сечовий міхур, жовчний міхур. Можливі й проблеми з кишечником:

Від кишечника залежить не тільки засвоєння фізичної їжі, але і прийом інформації в цілому. Зі здоров'я слід починати виправлення самого себе і ситуації навколо (світло неба до сновидца не доходить).

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні бачить небо з дощем, - погано, це означає, що сварки почнуться проти нього.

Сонник Данилової

Сон, в якому ви бачите чисте блакитне небо, обіцяє захоплюючу подорож, де є ймовірність познайомитися з цікавою, приємною людиною. Саме його ви чекали все своє життя, саме він здатний подарувати вам радість любові і щастя сімейного життя.

Якщо уві сні ви літаєте по небу і бачите землю з висоти пташиного польоту, уважно і з цікавістю спостерігаючи, що відбувається внизу, це говорить про те, що в реальному житті ви проявляєте обережність, перш ніж вступати з кимось у інтимні стосунки.

Бачити у сні небо, затягнуте хмарами, похмуре, з дощем і блискавками - вас чекає крах надій, які ви покладали на близьку людину, і образи, які він вам заподіє найближчим часом.

Сонник Здоров'я

Бачити ясне небо - знак спокійного і сприятливого перебігу подій;

Небо покрите хмарами - намічаються труднощі і конфліктні ситуації;

Небо темне з грозовими хмарами - створюється небезпечна ситуація.

Азбука тлумачення снів

Небо — символізує душевний стан, яке співвідноситься з видом неба.

Красиве небогармонія, легкість почуттів;

Темне, похмуре — важкі передчуття, загрозливі події.

Літати в небі - відчувати душевний підйом, успіх.

Дивитися на небо, зірки - мати високі цілі.

Темні хмари на небі - утруднення в житті.

Розбіжні хмари — прояснення обставин.

Американський сонник

Небо — стане багато що доступне.

Східний сонник

Бачити ясне блакитне небо - завжди до благоденства та добробуту в житті;

Бачити зоряне небо - до досягнення найвищих цілей.

Дитячий сонник

Якщо небо ясне - значить, тебе чекає безхмарне життя.

Якщо небо хмуриться, значить, над тобою «згущуються хмаринки» - незабаром почнуться якісь проблеми.

Небо — також символізує характер твоєму житті.

Ідіоматичний сонник

«Бути на сьомому небі від щастя» - радість наяву;

«коптити небо» — безцільне існування;

«небеса обітовані»рай;

«піднестися на небеса» або «відправитися на небеса» - померти;

Духовне одкровення;

«сили небесні» — покровителі.

Імператорський сонник

Небо в китайській міфології - є вищою категорією світобудови:

Під небом відбуваються всі перетворення п'яти першооснов світу (земля, метал, вода, дерево, вогонь), між Небом і Землею живе, підкоряючись їх законами, людина. Одночасно Небо саме бере участь у всіх земних перетвореннях, виливаючи на Землю янську енергію чисте світло і тепло:

Від небесного світла запалюється вогонь і зігріває землю, яка народжує метал тощо.

Небо і Космос потребують в людині, так само як і людина має потребу в них. І землі, і Космосу потрібен для усвідомлення себе єдиним живим тілом живе серед неба і землі спостерігач-людина.

Дивитися в небо для людини - означає символічне дію, осягнення складності світобудови, усвідомлення себе часткою Космосу.

В небо дивитися уві сні - споглядати чистий янський світ, заповнювати недоліки енергії ян.

Дивитися в небо / бачити уві сні небо із задоволенням / спостерігати за біжать по небу хмарами - сон означає сприятливий збіг ритмів сновидца з сезонами або ритмами зими, в інший час це збіг особистих ритмів з ритмами природи і Космосу в цілому.

Жага дивитися на небо уві сні виникає або в дитинстві, коли людина ще не відірваний від неба земними проблемами, або в більш свідомі роки, коли сама земна частина шляху благополучно пройдено і людина усвідомлює, що все це відбувалося для чогось ще більш вищого -.

Дивитися на обкладене важкими хмарами небо, але без страху і бажання сховатися - означає несприятливу зовнішню ситуацію:

Якісь недороблені справи або не вироблене до кінця світогляд заважає вийти на новий шлях, але прагнення є і потрібна тільки просуватися вперед.

Дивитися / бачити низьке, важке небо зі страхом і бажанням сховатися - сума неправильних вчинків і неадекватного світогляду закриває від сновидца шлях до Неба. Страх вказує на його особисті, внутрішні проблеми і на ослаблені в першу чергу нирки, печінку, сечовий міхур, жовчний міхур. Можливі й проблеми з кишечником:

Від кишечника залежить не тільки засвоєння фізичної їжі, але і прийом інформації в цілому. Зі здоров'я слід починати виправлення самого себе і ситуації навколо (світло неба до сновидца не доходить).

Ісландський сонник

У небо підніматися - до заробітку.

Місячний сонник

Небо червонесварка;

Блакитнерадість;

Ясневеликий виграш;

Зоряне — виконання бажань;

Підноситисяуспіх у справах.

Малий сонник Велесів

Небо — землю купити, успіх;

Червоневійна буде, сварка, виграш;

Темнемор;

Похмуреперешкода, печаль, хвороба;

Зоряне — виконання бажань, спадщину;

Чисте — Гаразд, рабе добрий шлях, одужання, знайти втрачене, весілля; в.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить уві сні небо - йому випадає на долю велич і високе положення.

Якщо хто побачить у сні, що підноситься до неба - скоїть далеке і тривале подорож, від якого отримає користь.

Якщо хто побачить, що вознісся майже до неба - придбає високе положення як у справах релігії, так і в справах мирських.

Новітній сонник

Зоряне небо — ваш вибір буде виправданий.

Новий сонник 1918 р

Небо світлеуспіх;

Блакитнечекати добра;

Червонесварка;

Зоряне — виконання бажань, великий спадок;

Темне без зірок - небезпека;

У вогненних хмарах - велика радість;

В червоних багряних хмарах - важка хвороба.

Снотолкователь

Сон про небо обіцяє виняткові почесті і захоплюючу подорож в самому вишуканому товаристві, якщо небо у Вашому сновидінні ясне і чисте. В іншому випадку цей сон означає розбиті надії і жіночі образи.

Якщо Вам сниться, що Ви летите по небу в оточенні химерних ликів і фантастичних тварин та дурив відбувається або уві сні, або коли опам'ятаєтеся від сну, то це означає, що все горе, вся та болісна біль, чіпати навіть грубі нерозвинені душі, закінчиться краплею ревнощів, яку вмістить Ваша нещасна любов, а невірність буде розвінчана.

Бачити уві сні багровеющее небо - знак заколотів і громадських хвилювань.

Небо зоряне означає, що Ви вступаєте на шлях справжньої боротьби за право втілитися в цьому житті, але боротьба ця буде успішною для Вас.

Якщо Ви бачите освітлене небо з небесними світилами - сон обіцяє майбутню Вам величезну роботу духу, повернення до природи, яка дасть Вам мудрість і розраду.

Якщо Ви бачите себе піднесеним на небеса - то цей сон передвіщає Вам невдалу спробу скористатися відкрилися перед Вами чудовими можливостями і досягти успіху в своїй роботі.

Якщо ж Ви у сні підіймаєтеся на небо по сходах - сон обіцяє Вам швидке піднесення в суспільстві, яке, однак, не принесе Вам бажаного задоволення, так як Ви не заплатите за нього ніякими зусиллями.

Сонник XXI століття

Якщо ви бачите уві сні ясне і чисте небо - це знак того, що вам будуть надавати всілякі почесті чи ви відправитеся в захоплюючу подорож.

Бачити у сні блакитне небо - передвістя ваших успіхів, знак подолання труднощів;

Зоряне небо — до радості;

Червоне небо — до сварки;

Небо з блискавкою побачити - до щасливому випадку.

Похмуре, закрите хмарами небо - служить закликом до терпіння, подоланню тимчасових труднощів.

Бути в хмарах - до отримання новини, новій посаді.

Якщо уві сні, закинувши голову, дивитися в небо - це передвістя багатства і знатності;

Якщо небо прояснюється після дощу - це знак того, що пройдуть всі печалі і турботи.

Сонник майбутнього

Якщо небо ясне - це до приємних новин;

В зірках — до радості;

В хмарах — до смутку, невдачі, проблемам.

Сонник для всієї родини

Чисте синє небо - завжди символізувало умиротворення, спокійну безхмарне життя, тому можете сподіватись, що ця благодать зійде і на вас, похмуре - нездійсненність мрій, блакитне небо з хмарами - нові ідеї, блискавка на небі - несподівана допомога.

Нічне небовтрата впевненості в собі.

Зоряне небо — раптове осяяння.

Сонник для стерви

Небо ясне і чисте - радість, спокій, задоволення, захоплююча подорож з цікавими попутниками.

Похмуре, затягнуте хмарами небо - смуток, печаль і засмучення.

Зоряне небо — тривала і важка боротьба за право називатися кращою з усіх завершиться в твою користь.

Бачити сонячне небо - багата духовне життя, зміна способу життя, які, принесуть мудрість і заспокоєння.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Небо у сні - символізує долю, змінити яку людина не в силах.

Бачити у сні, що в небі розгортається небудь подія - означає, що і наяву ви можете випробувати щось подібне. Найчастіше такі сни несуть в собі не прямий, а символічний зміст.

Чисте, ясне небо - передвіщає удачу і благополуччя.

Грозові хмари — це попередження про небезпеку. Можливо, наяву ви ризикуєте викликати чийсь гнів.

Багряні хмари — попереджають про раптові спалахи агресії, жертвою якої ви можете стати. Після такого сну краще уникати конфліктних ситуацій.

Білі хмари у небі - ознака вашої мрійливості. Схоже, вашим життєвим планам не дістає чіткості і визначеності.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Обпечене небо — сниться до позбавлення прав. Вам, грубо кажучи, будуть затикати рот.

Синє небо — до поліпшення життя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Аж над собою небо в хмарах - до стихійних лих.

Бачити небо, обпечене гарячим молоком або чаєм - вам не дають сказати чесно, як йдуть справи у вас на роботі.

Синє небо — відбудеться пояснення, якому ви будете раді.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні літнє блакитне небо і милуватися ним - до гарної погоди.

Бачити у сні, як ви обпекли небо, коли пили чай - до безправ'я.

Синє небо — ви будете дуже радіти за своїх дітей.

Сонник від А до Я

Ясне блакитне небо уві сні віщує вам успіх в підприємстві, почесті і гроші, які ви зможете витрачати не економлячи. Похмуре, затягнуте низькими хмарами небо - знак серйозних перешкод в любові і безглуздих образ.

Гродзеве небо зі спалахами блискавок в чорних хмарах - передвістя великої радості та урочистого збору гостей з цього приводу.

Якщо з неба не перестаючи ллє дощ - це обіцяє вам надійний захист в особі вірних і відданих друзів, якщо ж сипле сніг або січе град - це віщує смутні часи і ймовірність втратити стану.

Нічний небосхил, всипаний яскравими зірками з місяцем посередині - перед вами відкриється перспектива досягти всього, чого побажаєте, якщо пожертвуєте дечим дорогим для вас. Темна, абсолютно безпросвітна безодня нічного неба - отримаєте несподіване спадок від казна-звідки оголосив родича. Вогненні сполохи в небі віщують милі сімейні радощі і любовні втіхи на подружньому ложі.

Небо схил, яскраво освітлений серед ночі спалахом падаючого великого метеорита, - такий сон говорить про майбутню вилазці на лоно природи у веселій компанії друзів.

Якщо уві сні ви літаєте в небі, вимахуючи руками, як крилами, - це означає, що вас чекає безмірне щастя, якого ви так довго домагалися.

Бачити пурхають в небі птахів, комах або тварин - доможетеся захисту своїх законних прав при розподілі майна або спадщини.

Підніматися в небо на літаку чи іншому транспортному повітряному засобі означає невдалу спробу домогтися успіху протизаконними засобами. Підніматися в небо по звисає звідти нескінченній сходах обіцяє вам успішну кар'єру і налагоджену сімейне життя.

Сонник Мандрівника

Небо світле, яскраве, чисте - сприяння у всьому.

Темне, сіре, мутне - біди, невдачі, хвороби.

Багряне, кривавенещастя в сім'ї, біда в особистому.

Щось на небі - може бути знаком мрій, реально досяжних або безплідних.

Сонник щасливих знамень

Небо — нічний красиве, зоряне, яскраве. Падаючі зірки - до виконання головних бажань.

Середньовічний сонник

Побачити ясне небо - до подорожі.

Побачити зірки на небі - до великої радості.

Побачити висоти небес - до радості.

Побачити палаюче небо - це віщує обурення в місті або чвари.

Бачити небо — до смутку або до утруднень.

Побачити палаюче небо - до якихось серцевим тягот.

Побачити падаючі з неба зірки - означає, що народ загине в результаті війни або ж вимре.

Побачити на небесах Христа - до радості.

Універсальний сонник

Творчі люди стверджують, що натхнення часто приходить з неба, тому якщо вам сниться блакитне небо - значить, ви жадаєте натхнення.

Небо символізує і безмежність. Так ви сприймаєте життя в даний момент? Вона розстеляється перед вами і не має меж? Це хвилююча або лякаюча перспектива?

Колір неба у сні - відображає ваш настрій.

Наприклад, сіре небо - знак меланхолії, тоді як блакитне небо - знак радісного, світлого настрою.

Небо ще — і символ миру, так як воно є притулком Бога.

Небо асоціюється у вас з небесами у духовному сенсі? - Яке ваше враження від неба?

У даний момент життя ви відчуваєте себе особливо добре, ніби досягли вищого блага? Або відчуваєте себе невпевнено, некомфортно, як ніби хочете зловити журавля в небі? - Можливо, у вас є таємниця, скелет у шафі, і ви боїтеся, що все таємне стане явним?

Сонник для закоханих

Якщо вам приснилося чисте безхмарне небо, такий сон обіцяє приємне романтичну подорож, під час якого у вас є шанс зустріти свого обранця. Похмуре і похмуре небо віщує розчарування в коханні і жіночі образи.

Якщо вам сниться, що ви підіймаєтеся на небо по сходах, це означає, що завдяки вдалому шлюбові ви займете видне положення в суспільстві, однак це не принесе вам задоволення, так як не зажадає від вас практично ніяких зусиль.

Теткінскій сонник-2012

Небо — нагадування про те, що немає меж для зростання. Нагадування про величезні можливості людини. Відображення просвітління, блаженства, єдності і миру.

 
Відноситься до тем: