Сонник «Негода»

Сонник Міс Хассе

Зазвичай погода служить простим фоном для якихось подій сновидіння. Але іноді ви відчуваєте, що вона має особливий сенс. Так, погана погода може служити добрим знаком, повідомляючи, що життя поверне в більш сприятливе русло. Чим сильніше бушувала якась стихія, наприклад, смерч або буря, ніж більш незатишно було вам у сні, тим відчутніше і різкіше будуть ці зміни. Погода змінилася на хорошу - ситуація може помінятися до гіршого, виникнути якісь перешкоди.

Звичайний сонник

Небезпека, нещастя.

Сонник Здоров'я

Негода — характеризує тимчасові труднощі в справах або зі здоров'ям.

Місячний сонник

Негоданебезпека, нещастя.

Малий сонник Велесів

Негодасварка, небезпека.

Сонник від А до Я

Сильний, доходить до ураганного вітер віщує, що все у вашому житті обернеться на краще, так що не варто переживати з приводу тимчасових невдач.

Якщо все у вашому сні хмарно, похмуро й безпросвітно - це знак перешкод у справах і тяжкого нездужання.

Якщо ви бачите грозове небо, що передвіщає сильна злива, - наяву посварився з сусідами.

Бачити проливний дощ і чути звуки грому вдалині - належить гучне з'ясування відносин в підхмеленої компанії.

Дрібний грибний дощик - до гарному апетиту поутру.

Лунають над самою вашою головою безперервні гуркоти грому і близькі розряди блискавки віщують наближення великої біди, втрати і розчарування.

Потрапити у сні під сильний град обіцяє вам незначні удачі. Град, рясно сиплються на землю посеред ясного сонячного дня, - потрапите в смішне становище.

Сон, в якому вас оточує непроникна стіна туману, віщує вам сумнівні удачі і домашні неприємності. Раптово впав на дорогу, по якій ви ведете машину, - такий туман - знак вигод за рахунок інших.

Якщо уві сні ви спостерігаєте висушив усю землю і всю зелень на ній нестерпний і тривалий літню спеку - наяву це може обернутися серйозним сімейним конфліктом, справа може дійти навіть до розлучення, якщо ви не сприймете цей сон як попередження.

Буря, в яку ви потрапили, подорожуючи по морю, загрожує вам наяву несправедливо нанесеною образою і засмученнями від власних дітей.

Якщо вам приснилося, ніби ви потрапили в ураган, - стало бути, незабаром відчуєте гіркоту і розпач від того, що довго виношував плани не зможуть бути реалізовані. Чути рев шквального урагану, з корінням вивертає дерева і зривав крівлю з будинків, - це віщує болісне очікування, що зміниться рішучими спробами взяти долю у свої руки.

Приснилося заметіль пророкує сильне перешкоду у здійсненні ваших планів. Заблукати в сильну заметіль, коли кругом не видно ні зги, означає, що в реальності будете змушені прийняти продиктовані вам умови.

Побачена уві сні хуртовина означає, що вас чекає ланцюг невдач, яка, якщо нічого не робити, затягне вас у стан безвихідного розпачу. Потрапити у сні в сильний буран означає, що вас чекає хвороба, яка відіб'ється на стані справ у вашу відсутність на роботі.

Перебувати у негоду в домашньому затишку і теплі пророкує, що вас надовго охопить стан пригніченості і зневіри, тобто просто депресія.

 
Відноситься до тем: