Тлумачення сну «Незнайомка»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Жінка-незнайомка в сновидінні - символ твоїх обставин і планів, твоїх уявлень про щастя і нещастя, образ твоєї душі:

Її вид відображає стан твоєї душі, її настрій - справжнє твоє ставлення до власних вчинків і задумам.

Бачити уві сні жінку неясно - до маленької неприємності. Приємна зовнішність, краса, охайність незнайомки - радість, щастя, багатство, удача. Вагітну бачити - зміни, готовність до нового, туга за змінам. Розпатлана жінка, негарна, брудна - злидні, невдачі, сварки, що опустилася душа. Залита кров'ю - душа, катували пристрастями, водою (мокра) - душа, занурена в світ чуттєвих фантазій.

Незнайомка біжить від тебе - ти не знайшов себе, помилково судиш в речах. Наступна за тобою - дорога в пітьму. Виганяти незнайомку - неможливість впоратися з самим собою, настійна потреба в духовній допомоги. Розтерзану, згвалтовану бачити - з помилкових спонукань зробити насильство над самим собою, що закликала на допомогу - приховані від твоєї свідомості, але існуючі десь в глибині душі муки совісті.

Незнайомка ворожа, зла, холодна - віддана тобою власна душа. Покірна, смиренна - незначний крок у духовному розвитку належить. Підступна, хитра - ти приймаєш за своє я кимось нав'язані тобі уявлення про нього. Жінку з бородою бачити - несподіванка. Кухарка - спокій. Незнайомку, переймалася про дітей - душа в розквіті своїх сил. Садівниця - надії, жінку, що готується годувати грудьми або годує - душа, що живиться любов'ю до людей або певній людині (проте:

Немовля, жадібно смокче чиюсь груди, може передвіщати хвороба). Жінку - рід живий ляльки, дивно рухається бачити - образ душі, що перебуває в стані самообману.

Східний сонник

Зустріч з незнайомцем - може бути передвісником як добрих, так і злих подій. Все залежить від того, яке враження справляє зовнішність цих людей.

Якщо зовнішність незнайомця приємний - сон добрий, коли ж зустрічний пан потворний і похмурий - чекай біди.

Якщо сниться незнайома людина, але ти розумієш, що насправді це ти і є - тобі доведеться вирішувати якісь дивні питання.

Імператорський сонник

Всі незнайомці і незнайомі обличчя уві сні - це образи самої людини, її приховані емоції, мрії, ще незнані їм самим можливості та обмеження:

Слабкість або потенційна сила.

Малий сонник Велесів

Незнайомецьневдача, плітки;

Битися з ним - небезпечна справа.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить у сні молодого незнайомого йому людини - у нього з'явиться ворог.

Новітній сонник

Незнайомецьпротягом семи діб слід остерігатися якийсь аварії.

Новий сонник 1918 р

Незнайомець — неприємна вагітність;

Битися з ним - ризикована справа.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що Ви зустрічаєтеся з незнайомими людьми - ознака добра чи зла в залежності від зовнішності незнайомців.

Якщо зовнішність незнайомця приємна - сон обіцяє добро;

Якщо ж він потворний і похмурий - чекайте біди.

Якщо у сні Ви бачите себе незнайомцем - в реальному житті дивні обставини заподіють Вам чимало клопоту.

Незнайомець у чорному - ворожі підступи.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Зустріти у сні незнайомого чоловіка - передвіщає початок якогось нового справи.

Незнайома жінка у сні - знак того, що незабаром ви можете відчути у своїй душі якесь досі незнайоме вам почуття.

Чим приємніше виглядають незнайомці у вашому сні - тим сприятливіші обіцяють бути майбутні події.

Огидні образи незнайомців - знак можливих неприємностей, до яких ви ризикуєте опинитися не готові. Такі сни закликають вас бути обережніше і не здійснювати необачних кроків.

Сонник від А до Я

Побачити в сні незнайомого чоловіка - передвіщає небажану вагітність.

Якщо незнайомець поступається вам місце в громадському транспорті - наяву познайомитеся з приємним і ввічливою людиною.

Агресивний незнайомець, який пристає до вас на вулиці в напідпитку стані - затіє ризиковане підприємство, яке не принесе прибутку. Обніматися уві сні з незнайомою людиною - до нежданим гостям.

Симпатичний незнайомець, що привернув вашу увагу уві сні - передвіщає зміну на краще у ваших справах. Незнайомий чоловік зухвалого вигляду або з потворною фізіономією - це знак несприятливого повороту подій.

Незнайомець, який опинився вашим попутником в далекій дорозі - будете не задоволені ходом своїх справ, які на деякий час прийдуть в занепад.

Якщо вам приснилося, ніби спустилася на парашуті з неба кінь раптом обернулася незнайомою вам людиною, що намагається вкусити вас своїми зубами - такий сон обіцяє серйозну невдачу, нездійсненність надій і вашу нездатність опанувати ситуацією в сімейній сварці.

Якщо уві сні ви раптом виявляєте поруч із собою в ліжку голого незнайомця і вступаєте з ним в статевий зв'язок - ваша незадоволеність буквально у всьому буде вносити неспокій в життя ваших рідних;

Якщо ж ви рятуєтеся від нього втечею - наяву меркантильні інтереси будуть явно превалювати над духовними.

Якщо уві сні вас цілує незнайомець і ви не маєте нічого проти - в реальному житті це передвіщає втрату поваги з боку вашого обранця. Лисий або старий незнайомець, який намагається загравати з вами - якась настирлива персона стане причиною ваших прикростей у дійсності.

Сонник Мандрівника

Незнайомецьневідомий або все ще незрозумілий, неусвідомлюваний аспект або риса особистості людини, яка скоро проявиться;

Невизначеність подій.

Універсальний сонник

Всім нам іноді сняться незнайомі люди:

Якщо, звичайно, ви не та людина, яка з усіма знайомий! - Згадайте емоції та почуття, які ви випробовували уві сні, коли побачили незнайомця. Ця людина налякав і настрашив вас, або приємно схвилював?

Де ви знаходитесь у сні? - Ваші емоції і місце визначать відношення до незнайомця. Ви не любите і не приймаєте невідомі ідеї, людей або місця, або це підбадьорює і спонукає вас до дії?

У сні вас переслідує незнайомець, або ви когось переслідуєте? - Від чого ви тікаєте або що хочете зловити?

Як часто ви дивитеся в дзеркало і бачите там іншої людини? Можливо, незнайомець уві сні - уособлює аспект вашої особистості.

Якщо це так, то якого аспекту вашої особистості ви протистоїте? Як ви ставитеся до нього уві сні?

Знову ж згадайте, що ви відчували - це залишило у вас неприємні відчуття?

Якщо уві сні ви розважаєтесь з незнайомцем - це говорить про те, що ви хочете розслабитися з новими друзями, новими коханцями і випробувати нові відчуття.

Нарешті, мені подобається точка зору Карла Джанга з цього питання. Він вважає, що нам часто сняться наші споріднені душі (яка для жінки постає у вигляді незнайомого чоловіка, а для чоловіка як незнайома жінка) - щоб виразити ті прояви особистості, які ми вважаємо неможливим відкривати в реальному житті.

Наприклад, чоловікові може снитися плачуча незнайома жінка - через яку чоловік звільняє приховані емоції, які вважає неможливим виразити в реальності.

Сонник Симона Кананіта

Незнайомців бачити — познайомитися з приємними людьми.