Сонник «Номер з по дев'ять»

Нумерологічний сонник Піфагора

Номер — побачити уві сні екзаменаційний білет з номером «9» означає, що через дев'ять днів вам доведеться відповідати за скоєний вами проступок. Жінка, яка побачила уві сні себе на іспиті з дев'ятим квитком у руках, повинна придивитися до нового знайомого:

Через дев'ять місяців вона або вийде за нього заміж, або розлучиться назавжди. Номер «9», що стоїть на транспорті, - це ваша щаслива можливість дізнатися про своє майбутнє.

Якщо тролейбус, трамвай або автобус йдуть від вас, то це означає, що протягом місяця вас чекають суцільні втрати і розчарування.

Якщо ви встигли сісти на цей транспорт, то скоро ви будете щасливі і задоволені, зверніть увагу на інших пасажирів - якщо вони вам подобаються, то скоро ви заведете нових друзів, якщо ж ні - то вам належить бій з ворогами, але ви вийдете з нього.

Якщо уві сні ви вважаєте номери машин і отримуєте в результаті число «9», то це свідчення того, що через дев'ять днів або місяців ви помститеся своїм кривдникам. Особливо добре для вас, якщо всі машини світлі.