Сонник «Новонароджена»

Мусульманський сонник

Але, якщо який-небудь інший і грішна людина побачить у сні, що він народжується від своєї матері - він покається в гріхах своїх (т. відродиться морально).

Східний жіночий сонник

Сприятливий знак.

Якщо ти сидиш біля ліжечка новонародженого - значить, тобі предстоят приємні клопоти, пов'язані із змінами в родині.

Приснилося , що новонароджений плаче, а ти нічим не можеш його заспокоїти? Тебе лякають виниклі проблеми, проте все не так страшно, як здається на перший погляд.

Якщо наснилося, що ти тримаєш на руках чужої дитини, - не виключено, що твої знайомі спробують скористатися твоєю добротою, постарайся не піддаватися на провокацію. Ти втратила і ніяк не можеш знайти свого малюка? Будь готова до того, що життя може знову поставити перед тобою важкорозв'язні питання (про сенс життя, про добро і зло і т.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Коли шляхетна людина сниться собі новонародженим, то це до блага його.

Якщо ж який-небудь грішний чоловік побачить у сні, що народжується від своєї матері, то він покається в гріхах своїх (т. відродиться морально).

Сучасний сонник

Побачити в сні новонародженого - сприятливий знак.

Якщо у сні Ви сидите у ліжечка новонародженого, то в реальному житті Вам мають приємні клопоти, пов'язані зі змінами всередині Вашої родини.

Якщо Вам приснилося, що новонароджений плаче, а Ви нічим не можете його заспокоїти, то наяву Вас лякають ті проблеми, які виникли на Вашому шляху. Проте все не так страшно, як може здатися.

Якщо немовля приснився зрілому чоловіку, то це означає, що незабаром його чекає багато клопоту, пов'язаних з його бізнесом, проте успіх йому гарантований.

Якщо Вам приснилося, що Ви тримаєте на руках чужу дитину, то не виключено, що Ваші знайомі спробують скористатися Вашою добротою - постарайтеся не піддаватися на провокацію.

Якщо Вам сниться, що Ви втратили і ніяк не можете знайти свого малюка - будьте готові до того, що життя може знову поставити перед Вами важкорозв'язні питання (про сенс життя, про добро і зло, і т.

Східний сонник

Якщо ти сидиш біля ліжечка новонародженого - значить, тобі предстоят приємні клопоти, пов'язані із змінами в родині.

Приснилося, що новонароджений плаче, а ти нічим не можеш його заспокоїти - тебе лякають виниклі проблеми, проте все не так страшно, як здається на перший погляд.

Якщо наснилося, що ти тримаєш на руках чужу дитину - не виключено, що твої знайомі спробують скористатися твоєю добротою, постарайся не піддаватися на провокацію.

Ти втратила і ніяк не можеш знайти свого малюка - будь готова до того, що життя може знову поставити перед тобою важкорозв'язні питання (про сенс життя, про добро і зло і т.

Новітній сонник

Новонароджений — до нової плідної ідеї.

Сонник Міллера

См. Немовля.

Але, якщо який-небудь інший і грішна людина побачить у сні, що він народжується від своєї матері, то він покається в гріхах своїх (т. відродиться морально).

 
Відноситься до тем: