Сонник «Нудист»

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилося, що ви агітуєте своїх знайомих стати нудистами, але вони не піддаються на ваші вмовляння, це віщує поява у вас бажання покуштувати якесь нове блюдо у вашому сексуальному меню, однак партнер не стане відчувати з цього приводу ніякого ентузіазму. Відчувши себе незрозумілим, ви тим не менш не поспішайте негайно робити висновки:

Цілком можливо, що через деякий час ідея перестане бути для нього такий навіженої.

Якщо близькі були нудистами, а ви - ні, то це видає вашу зайву стриманість у прояві сексуальних емоцій. Не варто випускати з уваги, що заняття сексом вам будуть тільки ще більше подобатися, якщо ви станете давати більше волі своєї фантазії і пробувати щось нове і нетрадиційне для себе.

Сучасний сонник

Бути нудистом — ваша відвертість послужить вам погану службу. Ділової людини такий сон - застерігає від угоди з ненадійними людьми. Дівчину, бачила такий сон - чекає незаслужений ганьба або наклеп.

Бачити у сні нудистів - це сон-попередження. Не втручайтеся не в свою справу, інакше постраждаєте не тільки ви, але і ваша сім'я.

Прийти у сні на нудистський пляж - сон означає, що ви помиляєтеся щодо когось із ваших знайомих.

Дівчину, бачила такий сон - очікує розчарування в її улюбленій людині.

Спілкуватися з нудистами - цей сон говорить про те що ваші друзі потребують вашої допомоги, але не наважуються про це попросити, так як не впевнені у вашій чуйності. Вам слід запропонувати їм свою допомогу.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви бачили нудистів - значить, вам краще не втручатися в чужі справи, ваше бажання допомогти може нашкодити вам.

Самому бути уві сні нудистом - застереження:

Ви занадто відверті з сторонніми, обговорюєте свої проблеми не з тим, з ким треба, і цим скоро може скористатися хтось з ваших недругів.