Тлумачення сну «Оазис»

Сонник Фрейда

Приснившийся оазис — це добрий знак зміни на краще вашого життя.

Якщо відносини виявилися перерваними, то з ініціативи винного вони будуть відновлені. Все нормалізується і в інтимному житті, і вам більше не буде потреби віддуватися в ліжку за двох, не відчуваючи ніякої підтримки. Нарешті стосунки з партнером стануть для вас джерелом радості.

Сонник Нострадамуса

Оазис уособлює родючість і достаток.

Оазис, побачений у сні серед льодів, - такий сон говорить про те, що в одному з північних держав рівень життя покращиться, і відбуватися ці фундаментальні зміни будуть орієнтовно в грудні-лютому.

В оазисі було багато різних диких звірів - значить, до південної країні з багатими природними ресурсами стануть проявляти підвищений інтерес відразу кількох розвинених країн, які мріють про встановлення свого впливу там.

Гибнущий оазис — цей сон сниться до того, що, коли Землею буде здійснений навколо Сонця повний оборот, все наявне благополуччя зникне.

Якщо над оазою висіла величезна сіра хмара, це загрожує сильною засухою (і, відповідно, загибеллю врожаю), причиною якої стане стихійне лихо;

Урожай може загинути і через інших несприятливих обставин.

Наснилися воїни-хрестоносці, які шукають оазис, - значить, влада введе в дію інші податки на використання земельних ресурсів, і вони будуть більше шкідливі, ніж корисні.

Сонник Міс Хассе

Зробиш те, про що не мислиш.

Оазиссимвол родючості і достатку.

Бачити оазис серед льодів - це символ покращення життя в північній країні. Встановлення благополуччя припаде на період з грудня по лютий.

Бачити безліч різних диких звірів в оазисі - означає, що одна з південних країн з багатими природними ресурсами стане предметом посиленого інтересу декількох розвинених країн, кожна з яких побажає встановити свій вплив в цій південній країні.

Бачити гибнущий оазис - це знак того, що наявне благополуччя буде зруйновано, коли Земля зробить повний оборот навколо Сонця.

Бачити величезну сіру хмару над оазисом - цей сон передвіщає стихійне лихо, яке потягне за собою посуху або загибель урожаю з інших причин.

Бачити воїнів-хрестоносців, які шукають оазис, - це знак того, що будуть введені нові податки на використання земельних ресурсів, які принесуть швидше за шкоду, ніж користь.

Сучасний сонник

Сон, в якому ви побачили квітучий оазис або йдете по напрямку до нього - обіцяє вам приємні розваги, радість від майбутньої подорожі, відпочинку, канікул.

Якщо ви самі уві сні перебуваєте в оазисі - це означає заклик не зменшувати темп у роботі або якій-небудь справі, і у вас все вийде.

Якщо ви покидаєте оазис, щоб відправитися в пустелю - вам належить чимало потрудитися, щоб привести в порядок свої справи.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Прибіжище. Місце відновлення сил.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Оазис є притулком і місцем відновлення сил. Цей знак говорить вам знайти місця особистого притулку, де б ви могли поповнити свої внутрішні ресурси, перш ніж пуститися в подорож по життю.

Сонник Данилової

Бачити у сні оазис з пальмами і дикими тваринами означає, що найближчим часом ви потрапите в приємне любовну пригоду, яке обіцяє вам довгі і міцні стосунки, а можливо, навіть весілля.

Американський сонник

Оазиспритулок. Місце відновлення сил.

Сонник для всієї родини

Оазис — незабаром до вас звернеться за допомогою хтось з ваших друзів або знайомих. Ви повинні будете йому допомогти, так як, крім вас, йому не допоможе ніхто. Якщо, не отримавши від вас підтримки, він потрапить в неприємну історію, ви не зможете позбавитися від давить почуття провини, яке буде переслідувати вас довгий час.

Якщо ви бачите себе серед оазису - допомога знадобиться вам.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачити в сні квітучий оазис посеред безплідної пустелі - знак несподіваного повороту на краще. Бути може, справа, яка здавалося вам безперспективним, обернеться суттєвою прибутком.

Теткінскій сонник-2012

Оазис — необхідність відновлення, поповнення внутрішніх ресурсів (також бажання і / або можливість).

 
Відноситься до тем: