Тлумачення сну «Обмороження»

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні ви настільки замерзли, що постраждали від обмороження, це означає, що один доб'ється від вас того, що ви опинитеся учасником якогось непорядного справи. Є ймовірність захворіти або стати жертвою нещасного випадку.

Побачити , що обмороження наздогнало іншої людини, - такий сон пророкує, що сильно зіпсується погода, і ви ризикуєте сильно застудитися, так що не забудьте про теплий одяг і парасольці. З вашим близьким може статися біда.

Новий сімейний сонник

Якщо вам приснилося, що ви страждаєте від обмороження, в реальному житті постарайтеся не брати участі у недоброму ділі, як би наполегливо вас в нього ні залучали. Подібний сон може передвіщати якесь захворювання.

Новітній сонник

Обморозитися — зараз ви щось не так робите, будьте обережні.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Обморозити собі у сні щось - піддатися членоушкодження.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Обморозити ніс — до попередження у зв'язку з вашою поведінкою.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Обморозити ніс — до нежиті.

Сонник від А до Я

Мерзнути у сні, відчуваючи, як починають німіти кінцівки, - до збагачення, можливо, шляхом отримання значного стану, спадкоємицею якого ви несподівано станете наяву.

Сон, в якому ви сильно відморозили вуха або ніс, віщує нездужання, втрату або занепад фізичних і душевних сил. Замерзати, коченея в глушині без єдиної людини або житла поблизу, - ви встанете перед проблемою, кому із залицяльників віддати перевагу в реальності.

Снотолкователь

У сні страждати від обмороження - передвіщає Вам участь у якомусь недоброму ділі, в яке Вас наполегливо буде залучати хтось із друзів.

Можливо також, що сон обіцяє захворювання або нещасний випадок.

Сонник для закоханих

Такий сон говорить про те, що ви будете втягнуті коханою людиною в сумнівну справу, яке зіпсує вашу репутацію.

Загальний сонник

У сні страждати від обмороження - передвіщає Вам участь у якомусь недоброму ділі, в яке Вас наполегливо буде залучати хтось із друзів. Можливо також, що сон обіцяє захворювання або нещасний випадок.

 
Відноситься до тем: