Тлумачення сну «Обвал»

Сучасний сонник

Будь обвал сниться до неприємних подій, краху надій. Такий сон може передвіщати втрату становища в суспільстві, якій активно посприяють ваші недоброзичливці.

Однак якщо сниться, що на ваших очах раптово обвалилися стіни великої будівлі, це хороший сон. Чекайте швидкого підвищення в посаді або нових пропозицій, пов'язаних з більш вигідними умовами вашої роботи.

Що стався в горах обвал сниться до отримання новини від далеких родичів, що живуть далеко від ваших країв.

Якщо снився обвал національної валюти, це може передвіщати крах надії на облаштування життя, причому необов'язково пов'язане з суспільно-економічними потрясіннями.

Сонник Міс Хассе

Обвал стелі бачити - мати заздрісників;

Падаючий — велика небезпека.

Сонник Морозової

Гірський обвал серед скель - обіцяє раптові, загрозливі події, з якими можна боротися, якщо звернути увагу на подібний сон і вжити заходів обережності.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви опинилися відрізаною від світу в шахті або якоїсь печері в результаті обвалу, який там відбувся, - це віщує неждану зміну обставин, спроможну погіршити і без того ваше хитке становище.

Обвал в горах, тобто просто лавина каменів, землі, снігу, жертвою чого ви стали, віщує болісні переживання з приводу любовних невдач.

Обвал стелі або покрівлі в старому будинку або старої будівлі означає неможливість здійснити свої плани, які могли б забезпечити вам гарантоване майбутнє у випадку удачі. Бути заваленій в результаті обвалу - знак наближення біди, від якої немає порятунку.