Тлумачення сну «Очей»

Французький сонник

Якщо уві сні Ви побачите очей, - ви відчуєте наяву прояв чиєїсь мудрої доброти.

Несвідоме вплив, супутнє потужному раціональному аналізу. Означає потужне несвідоме вплив з негативним ефектом, якщо відбувається контакт очей і при цьому здійснюється раціональний аналіз. Символізує повний контроль з боку монітора відхилення.

Побачити очей — це попередження проти хитрощів Ваших недругів, що стежать за кожним Вашим кроком, щоб зіпсувати Вам справу. Люблячим цей сон обіцяє вкрадливо суперника. Карі очі - знак віроломства, хитрості. Погляд блакитних очей, спрямований на Вас у сні, обіцяє Вам якусь невдачу, причиною чому стане Ваша зайва боязкість. Сірі очі - попередження проти облесливого людини.

Якщо уві сні у Вас очі запалені або Ви втрачаєте очей - * дите наяву тривожних подій. Несприятливий сон, де з'явиться одноокий чоловік - він обіцяє нещастя.

Бачити очейпопередження проти хитрощів Ваших недругів;

Для люблячих — поява вкрадливо суперника;

Карі очівіроломство, хитрість;

Погляд блакитних очей, спрямований на Вас - невдача, причиною чому стане Ваша зайва боязкість;

Сірі очіпопередження проти облесливого людини;

Очі запалені або Ви втрачаєте очей - тривожні події;

Бачити одноокого людини - несприятливий сон, який обіцяє нещастя.

Також Див. Труп.

Побачити в сні очей - несприятливий знак. Він попереджає Вас, що вороги шукають найменшої можливості, щоб нашкодити Вам. Цей сон також говорить закоханому, що у нього з'явиться суперник.

Карі очі означають обман і віроломство, блакитні пророкують безсилля, сірі попереджають про те, що Вам може нашкодити лестощі.

Сон, в якому Ви втратили одне око або Ваші очі хворі, передвіщає неприємності.

Якщо Вам приснився людей з одним оком, то Вам загрожують великі втрати.

Сонник Міллера

Побачити очей — це попередження проти хитрощів Ваших недругів, що стежать за кожним вашим кроком, щоб зіпсувати Вам справу. Люблячим цей сон обіцяє вкрадливо суперника. Карі очі - знак віроломства, хитрості. Погляд блакитних очей, спрямований на Вас у сні, обіцяє Вам якусь невдачу, причиною чому стане Ваша зайва боязкість. Сірі очі - попередження проти облесливого людини.

Якщо уві сні у Вас очі запалені або Ви втрачаєте очей - чекайте наяву тривожних подій. Несприятливий сон, де Вам з'явиться одноокий чоловік - він обіцяє нещастя.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам снився очей (очі) тварини, духи лісу взяли вас під опіку. Вони наглядають за вами і оберігають від небезпеки. Щоб їм було простіше вам допомагати, протягом тижня носите з собою невелику шишку. Погане значеніеЕслі уві сні ви побачили очей (очі) людини (у тому числі сниться, що у вас щось з очима:

Сверблять, болять, світяться і пр. ), То за вами організували стеження, хтось проявляє занадто багато інтересу до вас. Щоб позбавитися від переслідування, протягом тижня носите якомога більше речей зеленого кольору, якщо є можливість - надягайте прикраси з смарагдами.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вид очей, якість зору - знаки душевного стану сновидца, інтенсивності його духовного життя, діти сновидця, їх здоров'я, хвороби, органи любові самого сновидца, його секс, потенція. Мати хороший зір, "очима швидко рухати" - благо, щастя, здоров'я. Погано бачити, очі з трудом відкривати, "вони повільно ворушився" - збиток, бідність, шкода від статевого виснаження. Короткозорим бути - неприємність. Різь в очах відчувати, пісок в них або щось заважає - неприємне самопізнання, нечиста совість. Мати більмо - обман, про дорослих дітей доведеться багато піклуватися, вони нескоро "в люди вийдуть". Очі одного позбутися - заплутані справи, даремні труди, нещастя з дітьми.

Очей витікає уві сні - муки совісті. Сліпнути уві сні - неприємність, зрада, смерть близьких:

Дітей або сестри. Терти очі - схильність до онанізму.

Бачити в дзеркалі, що маєш великі гарні очі - щастя (щастя в дітях). Що маєш тьмяні хворі очі - нещастя (тривога через дітей).

Бачити себе в дзеркалі з безбарвними або білими очима - усвідомлювати бездушність своєї поведінки. З витріщеними, вибалушивши очі - скам'яніння душі, черствість.

Бачити себе в дзеркалі з ямами замість очей - вірність інтуїції, глибоке прозріння, ясновидіння. З палаючими очима - відчувати в собі небезпечні, демонічні сили. Очі свої випали бачити - весілля, діти самостійне життя почнуть. Виймати і розглядати свої очі - відчуття хибності своїх сприйнять, неправильного уявлення про світ, дітей своїх з нового боку побачити, твоя інтимне життя стане предметом розмов. Мати уві сні третє око - народження дитини, жінці:

Вагітність, небезпека зруйнувати створене своїми працями. Світлом з очей собі дорогу висвітлювати - почати по-новому сприймати світ.

Бачити , ніби якась істота переслідує тебе і намагається з'їсти твої очі - випробовувати незручність і неприємності від чужих таємниць, застереження від небезпечного розвитку духовних сил, небезпечна духовна незрілість.

Бачити людське око на столі, в мисці, склянці і т. - Розкриються ганебні подробиці твого життя, відчувати страх перед божественним правосуддям.

Бачити купу людських очей - дорогоцінні камені.

Бачити очі з більмом - за тобою пильно стежать вороги.

Бачити чийсь злісний погляд - поганий сон, що передвіщає небезпечне крах планів, обман, який відбувається швидше за все від родичів.

Бачити у темряві одні чиїсь очі - прихована від тебе і напружена робота твоїй совісті дасть несподівані плоди, хтось стежить за тобою. Тьмяні очі-примари при денному світлі без тіла бачити - неприємне, хворобливе роздвоєння особистості пережити.

Бачити в небі в хмарах яскраво блискучий очей - символ авторитету, якому слід підкорятися. Очі кому-небудь виколювати - відлякувати і налаштовувати проти себе людей, жорстоко мучитися від ревнощів належить.

Новий сімейний сонник

Карі очізнак віроломства. Погляд блакитних очей обіцяє невдачу. Сірі очі - попередження від зайвої довірливості. Втратити уві сні очей - до тривожних подій. Одноокий людина - до нещастя.

Східний жіночий сонник

Несприятливий сон, попереджає:

Твої вороги шукають найменшої можливості, щоб нашкодити тобі.

Для закоханих подібний сон означає:

У тебе з'явиться суперник. Карі очі сняться до обману і віроломства, блакитні - до безсилля, сірі попереджають:

Підлабузники небезпечні. Ти втратила одне око, у тебе болять очі - неприємності не за горами. Людей з одним оком сниться до великих втрат.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто побачить уві сні у себе на руці очей, він наяву отримає деяку суму грошей, яка його сильно порадує. Бідна людина приснившийся самому собі сліпим, звільниться наяву від все болісних поневірянь терзала його потреби. Будь-яка людина, що займає високе положення, особливо якщо він у своєму сновидінні знаходився в подорожі і побачив себе при цьому сліпим, повинен взяти до відома, що йому необхідно категорично відмовитися від усіх раніше запланованих поїздок і подорожей.

Якщо ж він знехтує цим зазначенням і таки вирішить відправитися в шлях, то, швидше за все, вже не повернеться з цієї подорожі назад. Коли людина, що знаходиться в подорожі, побачить у себе уві сні один зайвий очей-це тривожний знак, який повинен бути розцінений як серйозне попередження - він може легко заблукати!

Сучасний сонник

Побачити в сні очей - несприятливий знак. Він попереджає Вас, що вороги шукають найменшої можливості, щоб нашкодити Вам. Цей сон також говорить закоханому, що у нього з'явиться суперник. Карі очі означають обман і віроломство, блакитні пророкують безсилля, сірі попереджають про те, що Вам може нашкодити лестощі. Сон, в якому Ви втратили одне око або Ваші очі хворі, передвіщає неприємності.

Якщо Вам приснився людей з одним оком, то Вам загрожують великі втрати.

Сонник Менегетті

Несвідоме вплив, супутнє потужному раціональному аналізу. Означає потужне несвідоме вплив з негативним ефектом, якщо відбувається контакт очей і при цьому здійснюється раціональний аналіз. Символізує повний контроль з боку монітора відхилення.

Снотолкователь

Побачити очей — це попередження проти хитрощів Ваших недругів, що стежать за кожним вашим кроком, щоб зіпсувати Вам справу.

Люблячим цей сон обіцяє вкрадливо суперника.

Карі очізнак віроломства, хитрості. Погляд блакитних очей, спрямований на Вас у сні, обіцяє Вам якусь невдачу, причиною чому стане Ваша зайва боязкість. Сірі очі - попередження проти облесливого людини.

Якщо уві сні у Вас очі запалені або Ви втрачаєте очей - чекайте наяву тривожних подій. Несприятливий сон, де Вам з'явиться одноокий чоловік - він обіцяє нещастя.

Сонник для закоханих

Побачити в сні очей обіцяє закоханим поява суперника, який зуміє прикинутися іншому.

Карі очі сняться до зради. Можливо, ваш улюблений зробить віроломний вчинок або віддасть вас.

Якщо уві сні ви побачите сірі очі, остерігайтеся людини, який лестощами приспить вашу пильність і серйозно нашкодить вашим відносинам з коханою людиною.

Загальний сонник

Побачити в сні очей - несприятливий знак. Він попереджає Вас, що підступні вороги шукають найменшої можливості, щоб нашкодити Вам в справах. Цей сон говорить закоханому, що у нього з'явиться суперник.

Карі очі означають обман і віроломство. Блакитні - пророкують безсилля, сірі - попереджають про те, що Вам може нашкодити лестощі.

Якщо Вам сниться, що Ви втратили одне око або Ваші очі хворі, то такий сон передвіщає неприємності.

Одноокий людина уві сні - знак того, що Вам загрожують втрати і біди, в порівнянні з якими всі інші неприємності зблякнуть.

Побачити очей — це попередження проти хитрощів Ваших недругів, що стежать за кожним Вашим кроком, щоб зіпсувати Вам справу. Люблячим цей сон обіцяє вкрадливо суперника. Карі очі - знак віроломства, хитрості. Погляд блакитних очей, спрямований на Вас у сні, обіцяє Вам якусь невдачу, Причиною чого стане Ваша зайва боязкість. Сірі очі - попередження проти облесливого людини.

Якщо уві сні у Вас очі запалені або Ви втрачаєте очей - чекайте наяву тривожних подій. Несприятливий сон, де Вам з'явиться одноокий чоловік - він обіцяє нещастя.