Тлумачення сну «Орел»

Сонник Фрейда

Якщо вам наснився орел, високо ширяє в небі, це свідчить про те, що в даний момент ви стурбовані ситуацією, що створилася. Ви не можете визначитися у виборі, кому віддати перевагу - нинішньому партнерові або колишньому. Не забувайте, що в цій ситуації ви починаєте ідеалізувати старого партнера і уявляти можливе майбутнє з ним в рожевих тонах. У нинішньому ж партнері ви шукаєте якісь недоліки, і саме тому він здається вам недостатньо хорошим.

Сонник Міллера

Приснилося, що прямо над вами кружляв орел, - значить, ввімкнетеся в запеклу боротьбу за свої благородні ідеали і цілі, яка, хоч і буде складною, все ж приведе вас до переконливої перемоги. Спостерігати за птахом, що кружляють у піднебессі, - сон до придбання всіх можливих в нашому світі благ. Гніздо з орлятами сниться до того, що у вас складеться міцна ділова дружба з впливовими персонами, в справах буде удача.

Якщо ви в сновидінні позбавили життя орла, це видає крайній ступінь рішучості, з якою ви маєте намір просуватися до більш високого життєвого положенню. Їли його м'ясо - це говорить про те, що вам властива величезна сила характеру, за допомогою якої ви в змозі впоратися з будь-яким випробуванням і не спасувати перед загрозою смерті. Орла вбив інша людина - сон до фатального випадку, через якого ви позбудетеся всього завойованого. Сидіти на орлиної спині - цей сон означає, що належить вкрай вигідна, захоплююча та пізнавальна поїздка в далекі і мало порушені цивілізацією краю.

Сонник Лоффа

Для племен американських індіанців орел - вельми важливий символ. У літературних джерелах древніх греків та євреїв він також мав велике значення, причому символічне значення образу орла залишилося тим же досі.

Згідно з уявленнями індіанців племен навахо і Кроу (воронів), орел - це уособлення мудрості, прозріння, нерідко асоціюється зі священною емблемою, що відбиває той факт, що люди були обрані Великим Духом для особливого призначення.

У світогляді стародавніх греків та євреїв орел був символом влади, величі, страху. Це значення виникало з того, що орли, будучи від природи потужними і великими істотами, запросто викрадали з подвір'їв дрібний домашню худобу.

Якщо приснився орел, це говорить про те, що сновидінню вдасться проявити себе мудрою людиною. Йому буде притаманна двостороння інтуїція, яка стосується і реального, матеріального світу і світу потойбічного.

Сонник Цветкова

Бачитиуспіх у справах;

Забирає — небезпечна хвороба, нещастя;

Мертвий (багатим) — до падіння;

(бідним)прибуток.

Сонник Міс Хассе

Бачитихвороба зі щасливим кінцем;

Влетающего — гарний рух справ;

Літаючого — не забудь того, що необхідно для своїх планів;

Приносить що-або в гніздо - несподіване зростання матеріального добробуту, багата одруження;

Стріляти в орла - чекає тебе втрата;

Бачити білого — велику спадщину;

Бачити сидячого на твоїй голові - випадок смерті в сім'ї;

Нападника на тебе - образа;

Бачити його в клітці - сором в родині. успіх.

Езотеричний сонник

Побачити живого орла - такий сон пророкує, що у вас додасться сил, життєвої енергії. Мертвого або пораненого - значить, не зможете задовольнити свої честолюбні надії.

Побачити зображення намальоване, вишите і др. - До перемоги, слави і почестей.

Сонник Менегетті

Це образ сильного хижака, чиє панування над навколишнім середовищем і позбавлення життя слабких і беззахисних тварин продиктовано необхідністю біологічного виживання. У сновидіннях цей образ пов'язують з негативним присутністю матері.

Французький сонник

Приснившийся орел — передвіщає великий успіх у всіх Ваших справах.

Якщо ж орел кружляв у сні над Вами, - це не дуже добрий знак.

Сучасний сонник

Бачити у сні парить над Вами орла - означає, що наяву Ви будете відчайдушно прагнутиме реалізувати свої піднесені цілі і в кінці кінців здійсните їх.

Бачити, як далеко орел сідає на вершини гір - пророкує, що в своїй країні Ви досягнете багатства, слави і високого суспільного становища.

Побачити орлят в гнізді - знак того, що у Вас зав'яжуться дружні стосунки з високопоставленими людьми, а їх розумні поради принесуть Вам прибуток. У свій час Ви досягнете високого поста.

Сон, в якому Ви вбили орла - передрікає, що немає таких перепон, яких би Ви не здолали на шляху до досягнення своїх цілей. Ви переможете всіх своїх ворогів і станете власником незліченних багатств.

Є м'ясо орла - означає, що Ви будете володіти залізною силою волі, яка допоможе Вам не звернути з шляху в ім'я досягнення своїх цілей. Ніщо, навіть загроза смерті не зіб'є Вас з цього шляху. Крім того. Вас очікує швидке збагачення.

Бачити у сні мертвого орла, убитого іншими - пророкує, що хтось безжально вирве у Вас із рук удачу.

Летіти уві сні на спині у орла - пророкування тривалої подорожі в маловивчені країни в пошуках знань і багатства, яких Ви з часом досягнете.

Звичайний сонник

Бачитиуспіх у справах.

Сонник Фен-шуй

Орелцар птахів, він символізує хоробрість велич і владу.

Український сонник

Орел — будеш з паном говорити або побачиш його.

Орел уві сні - збільшення, прибуток чогось у господарстві.

Орла бачити — ворожа засідка.

Чорний орел несе здобич - до смерті знайомого.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Значимий символ для індіанців. Сила предків. Ваше духовне "я", ширяюче в небі. Можливість або необхідність далекоглядності.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Цей символ має величезне значення. Первісні народи всього світу пов'язували образ орла з Творцем.

Орел з'єднує тебе з Великим Духом. У Стародавньому Єгипті орел був символом дня і сонячного світла, і тому його зробили емблемою святості. Колись на півночі Європи орла асоціювали з богами сили, панування і війни. У багатьох давніх культурах орла називали посланцем небес. Його зображення красувалося на римських монетах як символ імператорської влади. Придивіться уважно до цього знаку, якщо він з'явиться вам, це може передвіщати період влади і сили у вашому житті.

Орел може бути також символом здійнятися свободи, здатності побачити світ з нових висот.

Якщо ви загрузли в ситуації, погляньте на неї з нової висоти.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснився орел у гнізді, то скоро ви зустрінете сильного покровителя. Щоб зустріч з сильним покровителем відбулася, швидше спаліть буре перо. Погане значеніеЕслі вам наснився летить орел, то хтось терміново потребує вашої допомоги. Щоб людина змогла вас про неї попросити, знайдіть буре перо і протягом тижня носите його при собі.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Орел, ширяючий або летить, машущійКрильямі, - твоє здіймання, осяяння, зліт / Повага, успіх / стрімке пізнання / щось, Пов'язане з твоїми легенями і диханням. Сидячий орел - якась влада / особистість, по праву володіє духовним впливом на тебе. Він у тебе на голові сидить або на головеТвоего близького - розлука. Його годувати - хороша новина. Він переслідує здобич - здобути перемогу. Крик чути - благовоління можновладців, успіх / перемога. Мертвого бачити - небезпека. Є - печаль.

Сонник Шеремінской

Орелперемога, успіх у справах.

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачили уві сні парить над собою орла, то попереду у вас відчайдушна боротьба за втілення високих ідеалів. І, треба сказати, що боротьба ця закінчиться вашою перемогою. Сон, в якому ви спостерігаєте за орлом, що кружляють високо в небі, обіцяє вам придбання всіляких благ. Прівідевшееся гніздо з пташенятами орла - передвісник вашої міцної ділової дружби із впливовими людьми й удачі в справах.

Якщо уві сні ви вбили орла, то ви зможете подолати всі перешкоди на шляху до успіху.

Якщо ви їли м'ясо орла - зможете перемогти в будь-якому випробуванні. Побачили вбитого кимось орла - як би не втратити все здобуте. Сиділи на спині у орла - уживіть цікаву подорож у далекі країни.

Циганський сонник

Ширяючий орелвеликий успіх у бізнесі.

Сонник Шувалової

Це сильна хижий птах, яка позбавляє життя більш слабких і беззахисних. Негативний образ, що говорить про агресію з боку іншої людини, можливо матері.

Сонник Езопа

Орла, як і лева - називають «королем тваринного світу» з тією лише різницею, що лев є «царем звірів», а орел - «царем птахів».

Орел символізуєхоробрість, велич, влада і навіть божественність. Викликаний у вашому сновидінні образ орла може бути результатом трансформації вашою підсвідомістю відомої датської прислів'я:

«Орли не висиджують голубів», яка, швидше за все, свідчить про те, що в реальному житті ви міркували про те, що у сильних, владних людей не народжуються лагідні.

Побачити в сні орла, який несе в лапах когось - означає, що в даний час ви перебуваєте під заступництвом впливового людини. Можливо, такий сон обіцяє зустріч з заможною людиною, який допоможе вам поправити ваше матеріальне становище.

Якщо вам наснився орел, який пожирає маленьких орлят з сусіднього гнізда - такий сон говорить про те, що та людина, яку ви вважаєте своїм другом, насправді таким не є.

Якщо в цей час орла застає орел, чиїх дітей він пожирає - вам слід цінувати своїх друзів і ні в якому разі не зраджувати їх:

Людина, яка зрадила дружбу, може уникнути помсти свого друга, але не покарання Богів.

Якщо вам наснився орел, який женеться за зайцем - вам загрожує реальна загроза від людини, яка стоїть зараз у влади. Можливо, такий сон говорить про те, що ви перебуваєте в підпорядкуванні у владного, жорстокого людини.

Спостерігати уві сні за польотом орла - пророцтво того, що ви будете мучитися докорами сумління через негарного вчинку, який зробите по відношенню до своїх близьких.

Якщо орел кружляє над вашою головою - в реальному житті ви будете приємно здивовані тим високим становищем, яке займає ваш старий друг.

Побачити в сні пораненого орла - передвістя краху вашої кар'єри і великих матеріальних втрат.

Бачити у сні орла в клітці - знак того, що ви дуже розбудуєтеся через зневажливе ставлення до вас вашого начальника.

Почути в сні орлиний крик - передвіщає зустріч з впливовою людиною, який дасть вам порада.

Сон говорить про те, що цією порадою вам слід скористатися обов'язково:

Він допоможе вам вибратися зі скрутного становища і добитися великих висот у житті.

Якщо вам наснився мертвий орел - вашим планам по просуванню по службі не судилося збутися, а тому ваші справи будуть нестабільними і збитковими. Такий сон, можливо, є ознакою великих неприємностей.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Орел символізує грізного правителя країни, який вселяє своїм підлеглим жах. Вкрай рідко, але подібний сон може також вказувати на вченого, чия репутація - результат недобросовісних плутні і підступних інтриг. Спіймати уві сні орла або отримати його в дар, причому вже прирученого, - до набуття милостей государя або правителя;

Цей сон може також передвіщати, що ви будете допущені в самий ближній коло державних сановників.

Якщо вам було послано сон, у якому ви побачили, що володієте власним орлом, то вам судилося незвичайно довге життя.

Якщо вам приснилося, що орел підняв вас в небо, то наяву ви зустрінете незвичайно впливового покровителя. Дар, отриманий у сні від орла, - висока державна нагорода.

Якщо вам довелося в сновидінні полювати на орла, то наяву ви не тільки отримаєте урядову нагороду, але й значну частину державного майна.

Орел , що опускається вам на голову, - сон сприятливий. Як правило, він віщує народження вами сина, який доб'ється в житті дуже багато чого.

Сонник Мартина Задеки

Орелновина;

Кричущогосварка;

На головірадість.

Азбука тлумачення снів

Орел — символізує ідеали, високий політ. Також чиєсь несподіване вплив, владне вказівку.

Орел ширяє, що летить - зліт в житті.

Сидячий — авторитетна особистість, яка керує вами.

Мертвий орелнебезпека, печаль.

Американський сонник

Орел — можливість або необхідність далекоглядності.

Дитячий сонник

Орел — твій друг вчасно попередить тебе про небезпеку.

Місячний сонник

Орелуспіх.

Малий сонник Велесів

Орелслава, успіх, син буде (вагітної), прибуток у господарстві / бесіда з начальством, лист про смерть, вража засідка;

Прилетить — звістка;

Годувати — добрі вісті;

Кричить — добро отримати від знатного;

На голові у себе - розлука;.

Міфологічний сонник

Орелспокуса силою і владою, творчий потенціал, успіх, підвищення по службі і зліт.

Як гербсимволіка державності (зв'язок з державними структурами).

Мусульманський сонник

Чорний орел — означає могутнього і сильного царя.

Бачити небудь шкоду від цих птахів - означає неприємність з боку царя, а хто побачить у сні задоволення, що отримується від цих птахів - випробує радість з боку царя.

Новітній сонник

Двоголовий орел — таємна любовна зв'язок на стороні, яка стане предметом обговорення сторонніх людей.

Орелвідсутність головної мети в житті;

Вам потрібна порада мудреця.

Слов'янський сонник

Орел — до здійснення бажань.

Сонник XXI століття

Бачити у сні літаючого орла - до успіху;

Переслідує здобич орел - знак того, що ви виграєте тяжбу, здобудете перемогу.

Годувати — до гарної новини.

Чути але сні його крик - до успіху, перемоги, мертвого бачити - до небезпеки, тобто - до неприємностей.

Сонник майбутнього

Орелпочесті, слава і багатство;

Орел летить — до виконання бажань, успіху.

Сонник для всієї родини

Падаючий орел — погана прикмета.

Летить орел — ви парите в небесах, настав час спуститися на грішну землю.

Якщо ви сидите на спині парить орла - у вас є таємний друг і шанувальник.

Якщо сон приснився в першій половині тижня - знак того, що вам належить потрапити в ситуацію, яка повалить вас в шоковий стан.

Якщо сон приснився у другій половині тижня - ви не зможете досягти мети, яку нещодавно собі поставили.

Сонник для стерви

Орел — належить жорстка і виснажлива боротьба за свої цілі, але ти вийдеш переможцем.

Орел, ширяючий високо в небі - незабаром ти досягнеш всіх можливих благ.

Бачити у сні орлине гніздо - в майбутньому тебе чекає міцна дружба з високопоставленими людьми.

Полювання на орла - ти сповнена рішучості в досягненні своєї мети.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Орел уві сні - символізує ризиковані підприємства і високі цілі, для досягнення яких вам знадобиться вся ваша відвага, рішучість і мужність.

Гніздо орлазнак підтримки, яку може вам надати впливова людина.

Ширяючий високо в небі орел - ознака душевного підйому. Схоже, у вас є всі шанси домогтися в житті дуже великих успіхів.

Нападаючий на вас орел - попереджає про те, що, вплутавшись в якусь небезпечну справу, ви ризикуєте гірко пошкодувати про це.

Мертвий орелзнак краху планів і задумів.

У той же час, якщо, захищаючись від нападу орла, ви вбили його - такий сон підказує, що незабаром ви можете опинитися в дуже скрутному становищі, але у вас вистачить душевних сил подолати всі перешкоди.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Орел — до завлекательно за характером і зовнішності чоловікові;

До закоханості.

Бачити у сні двоголового орла - до гордості за Батьківщину.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Гордо паряться над вами орел - до знайомства з незалежною людиною.

Бачити у сні двоголового орла - ви вважаєте себе птахом високого польоту.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Орел — до видобутку.

Вид двоголового істоти - означає, що ви будете мирно жити з чоловіком або дружиною, царювати в своїй сім'ї на рівних.

Копалінского сонник

Орелвтрата, марна трата грошей.

Сонник від А до Я

Бачити у сні орла за гратами зоопарку, недружелюбно поглядає на вас своїм пильним оком, віщує одужання для хворих і поїздку на курорт для здорових.

Сплячий орелзнак ганебного діяння.

Якщо бачите ширяючого високо в небі орла - за дрібницями прогледівши головне. Сон, в якому ви бачите орла на своєму гнізді зовсім близько від себе, означає сприяння в справах.

Якщо ви спостерігаєте, як він годує своїх пташенят, - це віщує зростання матеріального добробуту шляхом вигідного шлюбу з дуже заможним бізнесменом.

Орел, каменем кидається з висоти на свою здобич, означає, що наяву виграєте затяжне судову справу. Стріляти в орла - знак сумної і непоправної втрати.

Мертвий орел віщує занепад в справах для заможних і піднесення матеріального добробуту для бідних.

Є у сні м'ясо орла свідчить про вашу здатність протистояти життєвим негараздам і зберегти спокій духу в будь-якій ситуації.

Білий орел віщує отримання значної суми грошей. Двоголовий орел, терзає вас уві сні, - потерпіть образу і збитки від офіційних представників державних органів виконавчої влади.

Бачити зображення орла на монетах - до великого програшу в азартній грі.

Якщо уві сні ви літаєте на орле - це обіцяє хвороба, причому у важкій формі. Сидячий на вашій руці орел - передвістя фатального випадку, в результаті якого втратите дуже цінну, дорогу вам.

Займатися полюванням за допомогою прирученого орла - поганий знак, він віщує похорон близьких людей, які підуть з життя буквально один із іншим.

Сонник Мандрівника

Орелуспіх, визнання;

Заступництво;

Духовні здібності, інтуїція.

Забирає високо — «запаморочення» від успіху;

Моральне падіння, біда.

Мертвий — спадок або крах.

Середньовічний сонник

Побачити летить орла - до почесної посади.

Сидіти верхи на орлу - до хвороби.

Побачити велику кількість орлів - це віщує підступи або ж турботи.

Універсальний сонник

Пташеня орла ледве встигає опери, перш ніж його викинуть з розташованого на великій висоті гнізда - у вашому сні орел є символом раннього здобуття незалежності?

Орел символізує — також силу і владу. Ви відчуваєте себе сильним у даний момент життя? З чим пов'язана ваша сила? Можливо, сон говорить про те, що ви хочете бачити картину тієї чи іншої проблеми цілком, отримати повне уявлення.

Згадайте, де у сні знаходився орел і що він робив. Наприклад, якщо він заглядав у вікно вашої спальні - можливо, це знак, що вам слід вийти у відкрите плавання. Або парити над землею, як птах?

Орел також асоціюється - з проникливістю, всі знають вираз «орлине око». Що ви так чітко усвідомлюєте у своєму житті?

Давньоруський сонник

Бачитиуспіх у справах.

Живийдодавання сил, прилив енергії. Мертвий, поранений - на славу не сподівайтеся. Ваше честолюбство не буде задоволено. Намальований, вишитий - вас чекає перемога, слава, вас будуть вшановувати.

Побачений орел — віщує великий успіх у всіх Ваших справах.

Якщо ж орел кружляв уві сні над Вами - це не дуже хороший знак.

Бачитихвороба зі щасливим кінцем влетающего - гарний рух справ подорожуючого - не забудь того, що необхідно для своїх планів приносить що-або в гніздо - несподіване зростання матеріального добробуту, багата одруження стріляти в орла - чекає тебе втрата бачити білого - велику спадщину бачити сидячого на твоїй голові - випадок смерті в родині нападника на тебе - образа бачити його в клітці - сором в родині.

Бачити уві сні орла на якому-небудь високому місці - хороший знак для тих, хто вживає яке-небудь велику справу (особливо для людей військових).

Якщо людина бачить уві сні орла, який вдарив його в голову, цей сон віщує хвороба.

Сон означає те ж саме, якщо присниться, що орел у своїх пазурах або дзьобі забирає Вас вгору.

Якщо жінці присниться, що вона народила орла, це предсказываает, що народився у неї дитина стане великим і буде панувати над іншими.

Бачити уві сні мертвого орла для знатних, найбагатших означає горі, а для бідних - прибуток.

Бачити уві сні хижих, дресированих для полювання птахів обіцяє багатим множення стану і почестей, а бідним - обіг в житті.

Втрата, марна трата грошей.

Орел є важливим символом американських індіанців Він також займає важливе місце в літературі стародавніх греків і євреїв. Цей образ не змінив свого символічного значення і понині.

Орелсимвол мудрості і прозріння у світогляді індіанців племені навахо і кроу (воронов). Тому орел часто асоціюється зі священною емблемою, яка знаменує, що Великий Дух обрав людини для особливого призначення. У літературі греків і євреїв орел символізує владу. Наділені надзвичайними розмірами і силою, орли могли викрадати дрібну худобу, втілюючи собою велич, влада і страх.

Бачити орла уві сні - ствердитися як мудрого людину, наділену інтуїцією як відносно світу тутешнього, так і щодо духовних реалій потойбічного світу.

Побачити уві сні ширяючого над собою орла - віщує Вам відчайдушну боротьбу за втілення своїх високих цілей;

Проте боротьба закінчиться Вашій перемогою і досягненням бажаного;

Якщо уві сні Ви спостерігаєте орлом, кружащим високо в піднебесся, - сон обіцяє Вам придбання всіх благ, які тільки можливі.

Побачити гніздо з пташенятами орла – знак Вашій міцною ділової дружби з впливовими людьми і удачі в справах. Уві сні вбити орла – знак Вашій надзвичайною рішучості подолати всі перешкоди, які заважають Вам на Вашому шляху нагору. Їсти м'ясо орла - свідчить про величезну силу Вашого характеру, яка допоможе Вам встояти в будь-якому тесті і не відступити перед загрозою смерті.

Побачити вбитого ким-то орла – знак фатального випадку, який забере у Вас все завойоване. Сидіти на спині орла - до цікавого подорожі в далекі маловивчені землі, де Ви надзвичайно багато дізнаєтеся і набудете.

Бачити ширяючого над собою орла - запекла боротьба за втілення своїх високих цілей, проте боротьба закінчиться Вашій перемогою і досягненням бажаного;

Спостерігати за орлом, кружащим високо в піднебесся - придбання всіх благ, які тільки можливі;

Бачити гніздо з пташенятами орла – знак Вашій міцною ділової дружби з впливовими людьми і удачі в справах;

Вбити орла – знак Вашій надзвичайною рішучості подолати всі перешкоди, які заважають Вам на Вашому шляху нагору;

Їсти м'ясо орла - величезна сила Вашого характеру допоможе Вам встояти в будь-якому тесті і не відступити перед загрозою смерті;

Бачити вбитого ким-то орла - фатальний випадок, який забере у Вас все завойоване;

Сидіти на спині орла - цікаву подорож в далекі маловивчені землі, де Ви надзвичайно багато дізнаєтеся і набудете.

Також Див. Гніздо, Перо (пташине).

Чорний сокіл, орел, царський сокіл, шуліка і кречет означають могутнього і сильного царя.

Бачити якої шкоду від цих птахів - означає неприємність з боку царя, а хто побачить уві сні задоволення, отримане від цих птахів, - випробує радість з боку царя.

Сила, швидкість.

Успіх.

Що летитьуспіх у справах;

Переслідуючий видобутоквиграш тяжби.

Якщо уві сні Ви бачите високо ширяючого орла, то в реальному житті Ваше прагнення досягти висот буде реалізовано.

Сон, у якому Ви бачите, як далеко орел сідає на вершину гори, означає, що Ви досягнете багатства, слави і високого суспільного положення.

Бачити у гнізді гнізді пташенят означає, що Ви зможете зав'язати знайомства з впливовими людьми, чиї поради допоможуть Вам досягти багато чого в житті.

Вбити уві сні орла, а також є його м'ясо, означає, що наяву Вас "ніякі шторми з курсу не зіб'ють\. Ваші успіхи засновані лише на Вашій залізної волі.

Бачити уві сні орла, вбитого іншим, означає, що хтось буде щасливішим і хитріше Вас.

Якщо Вам приснилося, що Ви летите на спині у орла, то такий сон передбачає дальню тривалу подорож, яка може принести збагачення.

Орел уві сні - збільшення, прибуток чого-то в господарстві.

Орел — будеш з паном говорити або побачиш його. Орла бачити - ворожа засідка. Чорний орел несе видобуток - до смерті знайомого.

Снотолкователь

Побачити в сні парить над собою орла - передвіщає Вам розпачливу боротьбу за втілення своїх високих цілей;

Тим не менш боротьба закінчиться Вашою перемогою й досягненням бажаного.

Якщо в сні Ви спостерігаєте за орлом, що кружляють високо в піднебессі, - сон обіцяє Вам придбання всіх благ, які тільки можливі.

Побачити гніздо з пташенятами орла - передвісник Вашої міцної ділової дружби із впливовими людьми й удачі в справах.

У сні вбити орла - знак Вашої надзвичайної рішучості подолати всі перешкоди, які заважають Вам на Вашому шляху наверх.

Є м'ясо орла - свідчить про величезну силу Вашого характеру, яка допоможе Вам устояти в будь-якому випробуванні й не відступити перед загрозою смерті.

Побачити вбитого кимось орла - передвісник фатального випадку, який забере у Вас все завойоване.

Сидіти на спині орла - до цікавого подорожі в далекі маловивчені землі, де Ви надзвичайно багато дізнаєтеся і придбаєте.

Теткінскій сонник-2012

Орелвідображення божественного начала в людині.

 
Відноситься до тем: