Сонник «Оргазм»

Сонник Міллера

Пережитий уві сні душевний екстаз сниться до зустрічі з другом. Вона доставить особливо радісні емоції, оскільки друга довго не було у ваших краях. Екстаз, приснився на тлі тривожних візій, передрікає прикрості.

Якщо ж ви уві сні відчули оргазм, то це може говорити про вашу неповної задоволеності своїм інтимним життям. Можливо, ви не можете з якихось причин втілити в життя свої сексуальні фантазії. Найбільшою мірою це відноситься до снів, в яких ви зазнали оргазм в абсолютно не придатною для цього обстановці або з незвичайним партнером.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Тлумачення залежить від емоцій, що супроводжують оргазм, і від того, чи досягли ви фізичного оргазму чи ні. Може означати співналаштування ваших внутрішніх енергій - чоловічої і жіночої, зв'язок з кундаліні, або творчою енергією, яка знаходиться внизу хребта.

Для чоловіків це означає необхідність зміцнення передміхурової залози. Див. статті "Коханий з сновидіння" і "Сновидіння для любові і сексу".

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Цей знак залежить від почуттів, супроводжуючих оргазм, і від того, чи досягли ви фізичного оргазму чи ні. Це може бути яскравий індикатор того, що ви досягли гармонії зі своєю чоловічою або жіночою енергією і увійшли в контакт з життєвою енергією або енергією творчої сили, яка розташовується у вигляді спіралі у вашому куприку. До того ж oргазм може символізувати завершення і велику радість.

Сонник Данилової

Найвищий екстаз у сні, апогей задоволень компенсує те, що ви не можете отримати в реальності. За сірістю і рутинностью існування ви не помічаєте, що насправді життя прекрасне і дивовижне. Домашній побут, робота пригнічують вас, тому в снах виражається несвідоме прагнення змінити існуючий стан речей. Неможливо концентрувати свою увагу на чомусь одному. Ви намагаєтеся робити це, і абсолютно даремно:

Такої ж точки зору дотримуєтеся ви самі, тільки не усвідомлюєте цього. Щоб переломити ситуацію на свою користь, перший крок уже зроблено. Ви знаходитесь на першій і найважливішій ступені перекладу несвідомого і неусвідомлюваного в область свідомості:

Тлумачите своє сновидіння. Надалі все повністю буде залежати від вас:

Ваші дії і вчинки, що направляються розумом, підкріпленим інформацією, яку йому надала несвідоме, будуть вивірені, як годинник. до про н т е н т j u n o n a. or gТеперь ви зможете внести у своє життя частинку різноманітності, яка додасть побутовому одноманітності те, чого йому так не вистачало. Пам'ятайте, що ваше основне завдання - відчувати оргазм наяву, а не уві сні, де він досить символічний і далеко не так приємний, як в реальному світі, в якому оргазм є однією з небагатьох радостей, скрашують смутне існування як чоловіки, так і жінки. Цікаво, що в одному з давньосхідних еротичних навчань існує незвичне для нас розуміння оргазму, а саме - як неприпустимої витрати енергії. У зв'язку з подібним тлумаченням акт досягнення задоволення є неприйнятним, тобто існує установка на заборону досягнення оргазму. Навпаки, доведення до стану задоволення партнера розглядається як небажане з тієї простої причини, що витрачена їм енергія підживлює партнера, роблячи його більш сильним і активним.

Американський сонник

Тлумачення залежить від емоцій, що супроводжують оргазм, і від того, чи досягли ви фізичного оргазму чи ні.

Оргазм — може означати співналаштування ваших внутрішніх енергій, чоловічої і жіночої, зв'язок з кундаліні, або творчою енергією, яка знаходиться внизу хребта.

Для чоловіків — це означає необхідність зміцнення передміхурової залози.

Новітній сонник

Випробувати оргазм — перегляньте своє ставлення до життя, в іншому випадку вам загрожує психічний недуг.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Отримати уві сні оргазм - до хвороби.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Відчути уві сні оргазм - наяву бути сексуально стурбованим.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Пережити уві сні оргазм - до образи з боку чоловіка.

Сонник Мандрівника

Оргазм — завершення справи;

Фізіологічна розрядка.

Теткінскій сонник-2012

Оргазм без фактично сталося - відображення сексуальних бажань;

Відображення процесу гармонізації жіночого та чоловічого начал.