Сонник «Осел»

Сонник Міллера

У більшості випадків сон, у якому фігурує осел, є передвісником подій, що тягнуть за собою засмучення і печалі;

Він означає, що по шляху до бажаної мети ви зіткнетеся з великою кількістю перешкод.

Побачити нав'ючених ослів - такий сон пророкує, що чекає величезна робота, що вимагає від вас величезного терпіння, але закінчення її буде успішно.

У переляку тікати від осла, який пустився за вами в погоню, - це попередження:

Навколо вашого імені згущується хмара чуток і пліток.

Якщо у вашому сновидінні пролунав гучний ослячий крик, це означає, що хтось непорядний прилюдно образить вас. Ще одне значення сну - старт якогось клопітного справи.

Крики осла звучали здалеку - справи будуть розвиватися цілком успішно;

Ви не тільки зможете позбутися від боргів, але й розбагатієте.

Їхати на віслюку верхи - таке сновидіння означає, що ви поповните свій багаж знань і поїдьте в захоплюючі поїздки. На ослах їхали інші - ваші близькі не зможуть похвалитися легким життям.

Поганяти осла — сон говорить про те, що для захисту своєї честі ви змушені будете сконцентруватися бути мужніми.

Осел брикнув вас - таке сновидіння підказує:

Той факт, що ваші зв'язки знаходяться за межею законів моралі, і є причина терзають ваше серце тривог і страхів.

Впевнено вели осла з приводом в руках - значить, візьмете під контроль досить складне становище, в якому в недалекому майбутньому опинитеся;

Впораєтеся з делікатної ситуацією і в любовних справах.

Дуже сприятливим є сон, в якому діти їхали верхи на ослах.

Побачити мертву тварину - це означає, що вам належить зробити ряд промахів, а ваше майбутнє поведінка буде аморальним.

Впасти на землю з осла - до невдачі.

Пили осляче молоко - на шкоду виконанню обов'язків почнете задовольняти свої примхи.

Приснився чужий осів на вашому подвір'ї - значить, ви вступите в шлюб, який виявиться вельми вигідним. Ще одне значення - до великих успіхів у справах.

Осел білого кольору - це ваша майбутня забезпечена, повна достатку і любові життя.

Сонник Цветкова

До известиям образливого характеру.

Сонник Міс Хассе

Побачити ослазнак незгоди з кимось, впертості;

Після такого сну вам доведеться утриматися від великих витрат;

Їхати на ньому - до мети просуватися будете повільно;

У вашому сні він ревів - це до даремним працям;

Біг — до суперечки з наївними людьми.

Езотеричний сонник

Сон підказує, що вести і просувати вперед свої справи вам заважає власне впертість. Їхати на віслюку - це сновидіння пророкує, що ви будете долати впертість якоїсь людини.

Сонник Лонго

Якщо вам наснився віслюк, це характеризує вас як надзвичайно впертого людини, хоча ви самі за собою цієї властивості не помічаєте. Упертість вже не раз служило вам погану службу, стаючи причиною конфліктів, невдач і провалів, які, до речі, коштували вам досить дорого.

Поганяти у сні осла - сон говорить про те, що ви спілкуєтеся з людиною, яку вам, незважаючи на самі витончені спроби, ніяк не вдається переконати у своїй правоті. Тим часом вам необхідно цього домогтися, оскільки ваш успіх знаходиться в залежності від його позитивної відповіді. Можливо, він не погоджується через те, що бачить у ваших планах не зовсім порядні наміри.

Їхати верхи на віслюку - таке сновидіння означає, що ви людина з дуже сильним характером і можете з легкістю маніпулювати людьми в своїх цілях. Оточуючі вважають ваші вказівки правильними і продуманими і тому виконують їх без найменшого опору.

Тягнути щосили осла, і при цьому він з місця не рухається - це сон-відбиття марних спроб вирішити якесь питання. Проблема в тому, що давно минули всі терміни, коли можна було без праці його вирішити, але ви схаменулися лише зараз.

Побачити верхи на віслюку іншої людини - такий сон означає, що, заздрячи чужому успіху, ви для власного розради намагаєтеся розшукати щось погане, здатне затьмарити радість переможця. Замість того щоб рухатися до власних успіхів, ви ревно стежите за іншими людьми, щоб знову і знову відчувати болючі уколи заздрості, а це вже пахне мазохізмом.

Англійський сонник

Приснився осел — значить, в недалекому майбутньому ви будете страждати від нещасть і проблем, які звалилися на вашу голову. І все ж все закінчиться добре, оскільки ви будете терплячі, мужні і витримані. Молоду дівчину після такого сну чекає шлюб зі свавільним і впертим людиною. При всьому при цьому жити вони будуть спокійно і мирно, хоч в їхньому будинку не буде великого достатку.

Французький сонник

Приснившийся осел — це знак того, що в недалекому майбутньому вам доведеться продемонструвати свою мужність, терплячість та компетентність. Сиділи на віслюку - робота ваша буде просто неможлива без великого запасу терпіння. Рудий осел сниться як застереження від чийогось віроломства.

Асирійський сонник

Якщо вам приснилася зустріч з ослом, то у вашому роду будуть з'являтися сини.

Якщо ви взяли у сні шматок ослячого м'яса, наяву знайдете те, що належить комусь іншому.

Звичайний сонник

Образливі новини.

Український сонник

Осел — важка марна робота, клопоти.

Купити ослаотримати майно;

Їхати на ослі-приниження, сором;

Ослячі вухаплітки.

Російський сонник

Осел — уособлення повільності, впертості і дурості, навряд чи потребує коментарів.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Терпіння. Упертість. Домашнє рабство.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Вели ви себе як осел? Чи область вашому житті, де ви проявляєте тупість? Веде чи хто-небудь себе по відношенню до вас як осел? Осел може бути втіленням терпіння, страждання і завзятості.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Оселперешкоди, які, однак, будуть подолані / збиток від впертості. Чорного осла бачити - добре / к прибутку. Багато віслюків - на щастя. Купити осла - бути обдуреним. Їхати на віслюку - душевні перешкоди, які треба подолати / стати джерелом дотепів / повільно до мети йти. Їхати на віслюку задом наперед - отримати посаду, підвищення по службі. Осляча упряжка - дурна компанія. Бити осла - належить з кимось сперечатися.

Сонник Шеремінской

Осел — ви дружите з непотрібним вам людиною, від якої можна чекати найнесподіваніших вчинків, аж до образ.

Новий сімейний сонник

Сон про осла зазвичай обіцяє виникнення перешкод на шляху до бажаної мети. Не варто лякатися нав'юченого осла. Так, він обіцяє вам величезну роботу, але якщо ви виявите належне терпіння, то вона завершиться цілком успішно.

Якщо уві сні ви тікали від переслідує вас осла, то, швидше за все, навколо вас плетуться інтриги і плітки. Гучний крик осла може бути передвісником публічної образи з боку безчесного людини. Друге тлумачення цього сну пов'язано з появою якогось клопітного справи. Що доносяться здалеку крики осла означають успішний розвиток ваших справ. Можливо, ви позбудетеся від боргів і розбагатієте.

Якщо ви побачили себе верхи на віслюку, то попереду у вас цікаві поїздки і набуття нових знань, Поганяли уві сні осла - приготуйтеся відстоювати свою честь. Впевнено вели осла за привід - станете господарем вельми скрутного становища, а в любові з честю вийдете з делікатної ситуації.

Якщо уві сні осел брикнув вас, то скоро ви зрозумієте причину долають вас тривоги. Білий осел обіцяє прекрасне життя, повну достатку і любові. Діти, що сидять верхи на віслюках, сняться до щастя.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Побачити осла у сні - знак того, що якісь біди і нещастя незабаром обрушаться на Вас, але завдяки Вашому терпінню та витримці Ви зумієте перемогти всі випробування і дочекаєтеся щасливої розв'язки.

Якщо осел присниться молодій дівчині - значить, її майбутній чоловік буде свавільним і впертим людиною, але жити вони будуть в мирі та злагоді, хоча і небагато.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Вбиваєш осла, верблюда або коня. - Алкоголь і закуска.

Сонник Езопа

Оселє уособленням повільності, покірності, терпимості і в теж час впертості. Так що, цілком можливо образ осла виник у вашому сновидінні як наслідок зустрічі в реальному житті з людиною, наділеним цими якостями. Існує безліч народних виразів, присвячених цьому лагідному тварині:

«Бути ослом», «Валаамова ослиця», «Буриданов осел», «З великої осла, усе не вийде слона». Дуже відома і загадка:

«Народився — не хрестився, помер - не врятувався, а Христа носив (осел)». Дуже шкода, що зараз не всім зрозумілий сенс цієї загадки, хоча раніше кожен знав, що саме на осла припав вибір Христа, коли стало питання про те, на якому тваринному він буде з тріумфом в'їжджати в Іерасулім. Може бути, образ осла був викликаний у вашому сновидінні відклався у вашій підсвідомості зустріччю з нечесним людиною. Адже саме нечесних людей:

Злочинців, невірних дружин, повій возили верхи на віслюку в Європі в середніх віках.

Побачити в сні стоїть на одному місці осла, якого не можуть зрушити з місця кілька людей - свідчення того, що в реальному житті доля зведе вас з дуже впертим людиною, переконати якого ви зможете лише при втручанні своїх добрих знайомих.

Бачити у сні лежачого на землі осла - знак того, що вам не слід зволікати у своїй справі. Проявіть наполегливість.

Якщо осів на ваших очах піднімається із землі - такий сон говорить про те, що вам слід проявити завзятість і терпіння для досягнення своїх цілей, і тоді ваша справа закінчиться удачею і принесе чималий прибуток.

Бачити уві сні жінку з опущеною головою верхи на віслюку - знак того, що наяву вам має бути зустріч з легковажною жінкою, яка значно вплине на ваше життя.

Побачити в сні осла, який нападає на спокійно лежачого лева - означає, що в реальному житті ви дуже самолюбні зарозумілий чоловік, а тому часом навколишні підсміюються над вами. Можливо, такий сон говорить про те, що вас чекає зустріч з людиною, яка буде мнить з себе дуже багато, хоча насправді жодних ділових якостей у нього немає.

Хлистать уві сні осла - пророцтво неприємностей, пов'язаних зі справою, виконати яке вам доручить керівник. Можливо, ваші колеги по роботі нададуть вам сумнівну послугу, яка викличе у начальства недовіру і роздратування.

Вбивати уві сні змученого роботою осла - свідчення того, що в реальному житті, незважаючи на те, що вам вдасться поміняти роботу, ви не позбавитеся від гніту деспотичного начальника.

Бачити у сні нав'юченого важким вантажем осла - передвістя важкого випробування, подолати яке вам буде не під силу.

Якщо вам наснився осел, який скидає важкий вантаж, тому що більше не може його нести - в реальному житті вас чекає велика біда через вашу хитрості.

Якщо ви помітили, що сили осла на кінець і важкий вантаж він більше нести не може - один з близьких вам людей потребує вашої допомоги. Можливо, такий сон говорить про те, що вам не слід квапити боржника повернути зайняте у вас.

Перекладати уві сні частина поклажі осла на мула - свідчення того, що ви цінуєте про справи людей по їх початку, абсолютно не звертаючи уваги на те, як вони закінчуються і який результат приносять.

Побачити в сні осла, який підбирає крихти з господарського столу - знак того, що в житті ви займаєтеся не своєю справою, а тому будете терпіти великі лиха.

Бачити кульгавого осла - до нещасливої дорозі. Можливо, вас службове відрядження, яка не принесе бажаних результатів.

Спостерігати уві сні за тим, як осел вбиває копитом вовка - означає, що в реальному житті вам не слід братися за справу, якою ви раніше ніколи не займалися, в іншому випадку ви потрапите в біду.

Побачити в сні нав'юченого вантажем осла, перехідного через річку - свідчення того, що вас чекає тривала важка робота.

Якщо ж вам приснилося, що нав'ючений вантажем осів впав у болото, в якому повно жаб - такий сон говорить про те, що ви дуже вразлива людина і сильно переживаєте через будь неприємності, між тим як вам слід подумати про те, що інші люди.

Бачити у сні голосно кричущого осла в левової шкурі - знак того, що у вашому оточенні є людина, яка, незважаючи на його прекрасний зовнішній вигляд, не справляє враження освіченої людини і виною тому його неграмотна, повна матюків мова. Вам слід обмежити контакти з цією людиною, в іншому випадку оточуючі будуть вважати, що ви також нечемні і грубі з іншими людьми.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо вам наснився сон, в якому ви зустрічаєтеся з ослом, то наяву всі ваші бажання збудуться.

Якщо ж хто побачить осла з в'юки, то витягне для себе вигоду з сприятливого збігу обставин.

Ісламський сонник ібн Сирина

Рев осла говорить про те, що бачив сон людина буде викритий якимось затятим ворогом.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні поглинаючим м'ясо осла, - добре, це значить, що він стане великим.

Азбука тлумачення снів

Віслюк — це тварина уособлює дурість і упертість. Остерігайтеся стати таким або зіткнутися з чиєїсь тупістю, нерозумінням.

Бачити ослаперешкоди, марна трата часу.

Їхати на віслюку верхи - повільне просування до мети, поступове подолання труднощів.

Американський сонник

Оселупертість.

Дитячий сонник

Осел — незабаром тебе розсердить хтось із старших, але намагайся не вступати в конфлікт - це не минеться тобі безкарно.

Ідіоматичний сонник

«Упертий (дурний) як осел» - будуть труднощі.

Місячний сонник

Осел — образливе звістка.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить осла з в'юки - отримає вигоду з сприятливого збігу обставин.

Новітній сонник

Осел — будете співучасником (не виключається і лідером) інтелектуальної афери.

Снотолкователь

Сон про осла найчастіше передвіщає неприємні події й безліч перешкод на шляху до бажаної мети.

Нав'ючених осли обіцяють Вам величезну роботу, пов'язану із великим терпінням:

Вона завершиться успішно для Вас.

Якщо уві сні Ви зі страхом тікаєте від переслідує Вас осла - то це знак збираються навколо Вашого імені чуток і пліток.

Якщо Ви чуєте гучний крик осла - сон передвіщає Вам публічну образу, яке завдасть безчесна людина. Такий сон може передвіщати початок якогось клопітного справи.

Доносячи видали крики осла у сні означають успішний розвиток Ваших справ:

Можливо, що Ви позбудетеся від боргів і зумієте розбагатіти.

Сприятливий сон, що передвіщає цікаві поїздки і набуття нових знань, якщо Ви бачите себе верхи на віслюку.

Побачити інших верхи на ослах - знак того, що Ваших близьких чекає важке життя.

Якщо Вам сниться, що Ви поганяєте осла, то це означає, що незабаром Вам доведеться мобілізувати всю свою мужність, щоб відстояти честь свого доброго імені.

Якщо уві сні осел брикнув Вас - то цей сон повинен розкрити Вам очі на причину Вашого страху й тривоги:

Швидше за все, вона криється у відчутті незаконності Ваших зв'язків.

Якщо Ви впевнено ведете осла, тримаючи в руках привід, сон передвіщає, що Ви станете господарем вельми скрутного становища, в яке скоро потрапите. В любові Ви подолаєте делікатну ситуацію.

Дуже сприятливий сон - з дітьми, котрі їдуть верхи на віслюках.

Не обіцяє удачі сон, у якому Ви впали на землю з осла. Мертвий осел у сні - знак помилкових вчинків, навіть аморальної поведінки в майбутньому.

Пити осляче молоко у сні - означає, що Ви станете потурати своїм примхливим бажанням, на шкоду обов'язкам.

Якщо Ви побачите чужого осла на своєму дворі - сон передвіщає Вам великі успіхи в справах або укладання вигідного шлюбу.

Білий осел — обіцяє забезпечене життя, повне достатку і любові.

Сучасний сонник

Сон, в якому Вам приснився осел - передвіщає роздратування через тривалих простоїв в справах і запізнювання новин.

Бачити у сні ослів, що переносять тяжкості - означає, що після довгого, важкого та наполегливої праці Ви досягнете успіхів у своїх починаннях, будь то любов чи подорожі.

Якщо Вам сниться, що осів переслідує Вас, а Ви в страху втікаєте від нього - наяву Ви станете жертвою скандалу або пліток.

Якщо ж Ви проти своєї волі їдете верхи на віслюку - наяву можуть трапитися непередбачені сварки.

Чути в сні крик осла - пророкує, що Вам загрожує публічна образа, завдана хтивими безсовісними людьми.

Чути доноситься здалеку протяжний крик осла, що наповнює душу сумом - передвіщає, що Ви станете багаті через смерть когось із близьких.

Якщо Вам сниться, що Ви їдете верхи на віслюку - в реальному житті Ви зробите безліч подорожей в малодосліджені і важкопрохідні землі і вивчіть їх.

Бачити у сні інших людей верхи на ослах - передвіщає важке життя і невелику спадщину.

Поганяти ослазнак того, що вся Ваша енергія і мужність будуть використані в боротьбі з Вашим ворогом.

Якщо Ви закохані - злі жінки принесуть Вам нещастя.

Якщо Вам приснилося, що Вас брикнув це вперта тварина - Ви вступите в заборонені зв'язки, що принесе Вам багато хвилювань через острах можливого зрадництва.

Вести осла на поводу - означає, що в реальному житті Ви будете господарем в будь-якій ситуації і зумієте керувати жінками за допомогою лестощів.

Сон, в якому діти їдуть верхи на віслюку і керують їм - означає, що діти будуть слухняні і здорові.

Впасти з нього - знак невдач і розчарування у світському житті. Закоханих чекають сварки і розставання.

Мертвий осел — сниться до пересичення через розбещеності і надмірностей.

Пити уві сні молоко ослиці - означає, що Ваші найвишуканіші бажання будуть задоволені навіть на шкоду діловим обов'язкам.

Бачити чужого осла серед свого стада або в стійлі - знак того, що Ви успадкуєте якісь цінності.

Якщо Вам сниться, що Ви купили віслюка або Вам подарували його - наяву Ви досягнете завидних висот у бізнесі та соціального життя. Самотній людині подібний сон - пророкує гармонійний союз. Сприятливий сон, у якому.

Ви бачите білого віслюка - він обіцяє Вам тривалий успіх. Це дозволить Вам домогтися задоволень і знань, до яких прагне Ваше серце. Жінці такий сон - обіцяє входження в суспільство, в яке вона довго й наполегливо прагнула потрапити.

Сонник XXI століття

Чорного осла бачити уві сні - хороший знак, до прибутку, багато ослів - на щастя.

Купити осла — означає бути обдуреним.

Їхати на віслюку задом наперед - до отримання підвищення по службі.

Осляча упряжка уві сні - ви потрапите в дурну компанію.

Бити осла — до майбутніх спорах.

При вигляді уві сні віслюка - вам необхідно бути обережним. Ваше оточення вам заздрить і намагається нашкодити. Це стосується ваших компаньйонів, особливо не довіряйте цим людям.

Сонник майбутнього

Осел — неприємні події і безліч перешкод на шляху до бажаної мети.

Сонник для стерви

Осел — несподівані перешкоди в досягненні поставленої мети.

Крик осла — початок клопітного справи.

Осел або ішак з поклажею на спині - важка і довга робота завершиться успішно.

У сні їздити верхи на віслюку - тебе чекають цікаві і пізнавальні подорожі та отримання нових знань.

Тримати осла на прив'язі - ти зумієш гідно вийти з делікатної ситуації.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Осел у сні - символізує труднощі і тяготи, підказуючи, що причиною цих самих труднощів можуть стати такі якості, як упертість і недалекоглядність.

Їхати на віслюку - знак того, що ви допустили в своїх планах якісь безглузді помилки, що ставить під сумнів ваш успіх.

Якщо осів у сні абияк загрожує вам, наприклад, намагається брикнути або вкусити - сон підказує, що допущені помилки можуть обійтися вам дорого. У такі дні не зв'язуйтеся з дурнями і постарайтеся самі утримуватися від дурних вчинків.

Мертвий чи загнаний осел - говорить про вашу душевної втоми.

Сон підказує, що завзятістю або впертістю ви нічого не доб'єтеся, і вам не заважає пошукати якісь ефективні способи для вирішення своїх насущних завдань.

У той же час, якщо осел поводиться слухняно і терпляче тягне поклажу - такий сон говорить, що ваше терпіння і завзятість допоможуть вам досить легко вийти зі скрутного становища. Такий же зміст має сон, в якому осів виглядає красиво і викликає у вас симпатію.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви женіться за втікаючим від вас ослом, віщує суперечка, в якому вам так і не вдасться переконати своїх опонентів у очевидності своєї правоти.

Якщо уві сні ви, навпаки, тікаєте від переслідує вас скаженого віслюка - це означає, що будете оббрехати злісним і мстивою людиною.

Якщо уві сні осел вкусив вас - значить, вам доведеться відстоювати честь свого доброго імені, якщо брикнув - ваші наклепники і кривдники отримають по заслузі, але ви неабияк потрапляють нерви, доводячи свою невинність.

Запрягали віслюка у віз означає розбіжності у думках між друзями. Нав'ючувати осла важкою ношею - належить понаднормова робота. Їхати верхи на віслюку віщує досягнення мети повільним, кружним шляхом.

Впасти з брикаючого осла - несподівану перешкоду на шляху до бажаної мети.

Якщо уві сні ви б'єте осла - це передвіщає, що ваше несправедливе ставлення до дітей може призвести до того, що вони остаточно вийдуть з-під вашого контролю. Годувати осла означає, що за добро вам відплатять злом.

Чути в сні ревіння осла означає марні зусилля, порожню витрату часу і коштів. Спотикається осел віщує клопітка і малоприбуткових справа, білий осел - знак благополуччя, забезпеченості і удачі.

Бачити себе в сні господинею осла означає, що наяву повністю опануєте важкою спеціальністю і швидко почнете домагатися значних успіхів.

Бачити нібито чужого осла на своєму дворі - це до вигідного заміжжя.

Сонник про тварин

Осел — означає покірність, терпіння, світ, дурість, упертість, плодючість, похіть.

Сонник Мандрівника

Осел — неправильний вчинок;

Успіхи в роботі;

Їхати верхипіднесення.

Сонник Таро

Ослячі вуха — шкідництво.

Середньовічний сонник

Сидіти верхи на віслюку - до праць.

Ловити ослів — це обіцяє захист і заступництво.

Циганський сонник

Якщо осел йде риссю - це означає обмануті надії;

Якщо біжитьнещастя;

Годувати осла — до успіху в бізнесі;

Осел скидає вас зі спини або брикатися - сварка з коханим;

Чути ревіння осла - до скандалу;

Бачити сильно нав'юченого осла - вас чекає багатство.

Давньоруський сонник

Образливі новини.

Побачити осла у сні - знак того, що якісь біди і нещастя незабаром обрушаться на Вас, але завдяки Вашому терпінню та витримці Ви зумієте перемогти всі випробування і дочекаєтеся щасливої розв'язки.

Якщо осел присниться молодій дівчині - значить, її майбутній чоловік буде свавільним і впертим людиною, але жити вони будуть в мирі та злагоді, хоча і небагато.

Ваша впертість заважає вам у справах. Їхати на віслюку - належить пробивати чиєсь упертість.

Бачити йогонезгода, повинен будеш обмежити свої витрати їхати на ньому - повільне досягнення мети ревучого - даремна праця біжить - суперечка з наївними годувати - робити добро недостойному бити його - ти суворий зі своїми близькими.

Осел являє собою уві сні хорошого слугу і раба, корисного своєму панові або ж бездарного неосвіченого людини.

Сон про осла найчастіше передвіщає неприємні події й безліч перешкод на шляху до бажаної мети. Нав'ючені осли обіцяють Вам величезну роботу, пов'язану із великим терпінням:

Вона завершиться успішно для Вас.

Якщо у сні Ви зі страхом тікаєте від переслідує Вас осла - то це знак збираються навколо Вашого імені чуток і пліток.

Якщо Ви чуєте гучний крик осла - сон передвіщає Вам публічну образу, яке завдасть безчесна людина. Такий сон може передвіщати початок якогось клопітного справи. Що доносяться здалеку крики осла у сні означають успішний розвиток Ваших справ:

Можливо, що Ви позбудетеся від боргів і зумієте розбагатіти. Сприятливий сон, що передвіщає цікаві поїздки і набуття нових знань, якщо Ви бачите себе верхи на віслюку.

Побачити інших верхи на ослах - знак того, що Ваших близьких чекає важке життя.

Якщо Вам сниться, що Ви поганяєте осла, то це означає, що незабаром Вам доведеться мобілізувати всю свою мужність, щоб відстояти честь свого доброго імені.

Якщо уві сні осел брикнув Вас - то цей сон повинен розкрити Вам очі на причину Вашого страху й тривоги:

Швидше за все, вона криється у відчутті незаконності Ваших зв'язків.

Якщо Ви впевнено ведете осла, тримаючи в руках привід, сон передвіщає, що Ви станете господарем вельми скрутного становища, в яке скоро потрапите. В любові Ви подолаєте делікатну ситуацію. Дуже сприятливий сон - з дітьми, котрі їдуть верхи на віслюках. Мертвий осел у сні - знак помилкових вчинків, навіть аморальної поведінки в майбутньому. Не обіцяє удачі сон, у якому Ви впали на землю з осла. Пити осляче молоко у сні - означає, що Ви станете потурати своїм примхливим бажанням, на шкоду обов'язкам.

Якщо Ви побачите чужого осла на своєму дворі - сон передвіщає Вам великі успіхи в справах або укладання вигідного шлюбу. Білий осел - обіцяє забезпечене життя, повне достатку і любові.

Бачити — неприємні події, безліч перешкод на шляху до бажаної мети;

Нав'ючені осли — величезна робота, сполучена з великим терпінням, але вона завершиться успішно для Вас;

Зі страхом тікати від переслідує Вас осла - навколо Вас збираються чутки і плітки;

Чути гучний крик осла - публічна образа, яке завдасть безчесна людина, початок якогось клопітного справи;

Що доносяться здалеку крики осла - успішний розвиток Ваших справ, можливо Ви позбудетеся від боргів і зумієте розбагатіти;

Бути верхи на віслюку - сприятливий сон, що передвіщає цікаві поїздки і набуття нових знань;

Бачити інших верхи на ослах - Ваших близьких чекає важке життя;

Поганяти осла — скоро Вам доведеться мобілізувати всю свою мужність, щоб відстояти честь свого доброго імені;

Осел брикнув Вас - причина Вашого страху і тривоги криється у відчутті незаконності Ваших зв'язків;

Впевнено вести осла, тримаючи в руках привід - Ви станете господарем вельми скрутного становища, в яке скоро потрапите, в любові Ви подолаєте делікатну ситуацію;

Бачити дітей, що їдуть верхи на віслюках - дуже сприятливий сон;

Мертвий оселзнак помилкових вчинків, навіть аморальної поведінки в майбутньому;

Впасти на землю з осла - невдача;

Пити осляче молоко - Ви станете потурати своїм примхливим бажанням, на шкоду обов'язкам;

Бачити чужого осла на своєму дворі - великі успіхи в справах або укладання вигідного шлюбу;

Білий осел — забезпечене життя, повна достатку і любові.

Також Див. Молоко, Страх.

Якщо хто побачить осла з в'юки, то отримає вигоду з сприятливого збігу обставин, і якщо хто побачить, що перед ним з'явиться віслюк чи кінь, або верблюд, - досягне бажання свого.

Терпіння, упертість.

Образливе звістка.

Образливі новини;

Дикий осел — отримання грошей;

Пити молоко дикої ослиці - благополуччя.

Якщо Вам приснився осел, то в реальному житті Вас буде дратувати необов'язковість і неорганізованість у справах.

Якщо у сні Ви бачите нав'ючених ослів, то Ви зможете домогтися бажаної мети завдяки наполегливій праці.

Якщо Вам сниться, що Ви тікаєте від осла, який переслідує Вас, то наяву Ви станете жертвою скандалу або пліток.

Якщо ж Ви проти своєї волі їдете верхи на віслюку, то в реальному житті можуть трапитися непередбачені сварки.

Чути в сні крик осла означає, що Вам загрожує публічна образа.

Бачити у сні інших людей, що їдуть верхи на ослах, означає, що Вам доведеться прожити нелегке життя.

Поганяти осла означає, що Ви зможете направити всю Вашу енергію на боротьбу з ворогами.

Впасти з осла означає, що Вам уготовані невдачі та розчарування у світському житті. Закоханих чекають сварки і розставання.

Пити молоко ослиці означає, що Ваші забаганки будуть задоволені навіть на шкоду справі.

Якщо Вам приснилося, що осів Вас брикнув, то Ви ризикуєте бути втягнутим в сумнівну аферу.

Якщо у сні Ви бачите чужого осла серед своїх, то незабаром Ви отримаєте спадок.

Купувати чи отримувати в подарунок осла - до досягнення високого соціального становища.

Сприятливий сон, у якому Ви бачите білого віслюка, так як він обіцяє Вам тривалий успіх, що дозволить Вам домогтися задоволень і знань, до яких прагне Ваше серце. Жінці такий сон обіцяє входження в суспільство, в яке вона довго й наполегливо прагнула потрапити.

Важка марна робота, клопоти. Купити осла - отримати майно;

Їхати на ослі-приниження, сором;

Ослячі вухаплітки.

Теткінскій сонник-2012

Оселвідображення покірності і / або терпіння. Відображення небажання виглядати нерозумно (також необхідність остерегтися виглядати нерозумно).