Сонник «Оживати»

Новий сімейний сонник

Якщо вам приснилося, що вас повернули до життя, то ви перенесете деякі втрати, але в кінці кінців знайдете більше, ніж втратили. Вас відвідає велике щастя. У випадку, якщо ви повернули до життя іншої людини, ви зав'яжете нові дружні зв'язки, які принесуть вам багато радості.

Сонник Міллера

Бачити у сні, що Вас повернули до життя, означає, що Ви перенесете важкі втрати, але, врешті-решт, знайдете більше, ніж втратили, і Вас відвідає щастя. Повернути до життя іншої людини - означає, що Ви зав'яжете нові дружні зв'язки, які Вас піднесуть і принесуть Вам радість.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що Ви оживає - означає, що Ви понесете великі збитки, але поступово повернете все втрачене і навіть отримаєте прибуток.

Якщо Вам сниться, що оживають інші - незабаром у Вас з'являться нові друзі, які допоможуть Вам в справах і з якими Вам буде приємно спілкуватися.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо вам сниться, що ви повернули до життя потопельника - хтось перед вами в неоплатному боргу.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Побачити в сні оживаючих мертвих - до повернення неприємностей, про які ви вже забули.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні оживаючих мерців - до жаху.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви нібито пережили клінічну смерть, але вправні хірурги повернули вас до життя, - це знак тимчасових невдач, на зміну яким прийде жадане щастя.

Бачити себе в ролі лікаря, що повертає до життя вмираючої людини, означає душевну потребу в співпереживанні, пошуки нових знайомств та дружніх зв'язків, які могли б наповнити ваше життя новим духом.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Вас повернули до життя, означає, що Ви перенесете важкі втрати, але в кінці кінців знайдете більше, ніж втратили, і Вас відвідає щастя.

Повернути до життя іншої людини - означає, що Ви зав'яжете нові дружні зв'язки, які Вас піднесуть і принесуть Вам радість.

Теткінскій сонник-2012

Пожвавленнявідображення відродження взагалі.