Тлумачення сну «Падло»

Сонник Міс Хассе

Якщо наснилася падло, значить, жити будете довго.

Бачити , як її підбирали хижі тварини чи птиці, - це знак загрози з боку конкурентів, які мріють знайти у вас вразливе місце.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Падло бачити — надії на краще майбутнє живити, прийдуть хороші часи. Багато падали бачити і часто - до глибокої старості дожити. Її є - доброта по відношенню до тебе / знегоди пройдуть. При собі мати - гроші.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите напіврозкладений труп якоїсь тварини чи птиці, - до занепокоєння й розчарування, краху планів в результаті трагічного випадку.

Бачити стерв'ятників, що терзали і пожирають падаль, - це передвістя образ і принижень, які доведеться випробувати від близьких людей.

Пливуча по воді вгору черевом дохла риба говорить про те, що після всіх перенесених злигоднів і поневірянь ви знайдете довгоочікуване благополуччя.

Викинуті на берег морські тварини, від яких несе трупним смородом, віщують нещастя, викликане хворобою або необачними діями.

Бачити труп птиці передрікає нещастя з далеким родичем, до якого доведеться терміново їхати. Дохла миша або пацюк, що розкладається під підлогою, наповнюючи будинок запахом мертвечини, - знак сумного розставання і втрат близьких. Здохла корова чи кінь - до чиєїсь хвороби або смерті і майбутнім незабаром похоронам.

Падло у вигляді дрібної домашньої живності, унесенной з подвір'я і кинутої неподалік недоїденою, - таке сновидіння передрікає травму в результаті аварії.

Дохлий заєць у сні означає, що обмежені обставини змусять страждати вашу гордість.

Мертва зміязнак того, що наяву постраждаєте від зради лицемірного друга.

Побачити бездиханне тушу слона віщує розірвати заручини і погіршення положення в суспільстві, в чому будете в першу чергу винні ви самі. Здохла мавпа - знак перемоги над ворогами.

Якщо уві сні падаль, яку ви бачите, раптом оживає, обростаючи м'ясом і набуваючи колишній вигляд, і кидається на вас - це віщує сильне потрясіння, яке спіткає вас при звістці про біду, що трапилася з коханою людиною.

Якщо падло спочатку розбухає до неймовірних розмірів, потім лопається, а з неї з'являються огидні червоподібні слизькі істоти і все навколо наповнюється нудотним запахом гнилі - таке кошмарне бачення віщує невдачу у всьому, що б ви не зробили, страждання, муки і безсилля що-небудь змінити у своєму тяжкому становищі.

Загальний сонник

Якщо уві сні ви бачили, що впала коня, це віщує вам добрі часи і довге щасливе життя.

Якщо ви бачите інших полеглих тварин - сон до смутку, невизначеної ситуації.