Тлумачення сну «Палас»

Сучасний сонник

Палас сниться до виконання заповітних бажань. Такий же сон на вівторок говорить про те, що ви заробите грошову винагороду. Але для отримання всього цього потрібно докласти певних зусиль.

Якщо на середу снилося, що ви розстеляють палас, то сон попереджає:

Наяву вам доведеться виконати неприємне доручення. Відмовитися від нього ви не зможете, так як це накличе на вас гнів начальства.

Якщо у сновидіннях на неділю ви вибиваєте з паласу пил, то насправді ви неправильно оціните навколишнє вас обстановку і отримаєте удар нижче пояса.

Сон на четвер або понеділок зобов'язує вас бути гранично уважними, так як правильна оцінка можливостей і точний розподіл сил дозволить вам не наробити дурниць.

Якщо на середу сниться, що ви звертаєте палас, значить, ваш партнер посвариться зі своїми батьками через вашої поведінки.

Якщо ви вільні, то сварка з батьками відбудеться через ваших нових знайомих.

Вимазаний вами палас сниться до необачних кроці. Щоб врятувати становище, ви будете змушені виконувати малоприємну для вас роботу.

Східний жіночий сонник

Якщо наснилося, що ти зіпсувала палас, - чекай втрати, які, незважаючи на свою незначність, розбудують тебе дуже сильно. Ти пилососом або чистиш палас - твої зусилля виявляться не марними.

Східний сонник

Якщо наснилося, що ти зіпсувала палас - чекай втрати, які, незважаючи на свою незначність, розбудують тебе дуже сильно.

Ти пилососом або чистиш палас - твої зусилля виявляться не марними.

Новітній сонник

Палас — без всяких передвісників несподівано втратите свідомість;

Впадете.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви зіпсували палас, то наяву Вас очікують втрати, які, незважаючи на свою незначність, розбудують Вас дуже сильно.

Якщо у сні Ви пилососите або чистите палас, то в реальному житті витрачені Вами зусилля виявляться не марними.

Сон, в якому Ви розгортаєте палас і виявляєте в ньому якийсь сюрприз, означає, що Ви більше схильні вірити в очманілу удачу, ніж у повсякденну працю, який приносить успіх.

Загальний сонник

Якщо уві сні ви купили красивий палас, стало бути, ваші надії исполнимости, потрібно лише докласти трохи зусиль і набратися терпіння. Розстилати уві сні палас - наяву вам доручать виконати неприємне для вас завдання. Сон, в якому ви вибиваєте пил з килима, означає, що ви не зможете правильно оцінити ситуацію і отримаєте важкий урок.

Якщо уві сні ви забруднили палас, то через вашого неправильної поведінки вам належить займатися складним і обтяжливим справою.

Якщо уві сні моль зіпсувала новий палас, значить, вам слід більш критично поставитися до своїх слабкостей, щоб не допустити промахів.

Бачити у сні, як ви скочується свій палас, - через свою необачність ви можете потрапити в сумнівну компанію.

Якщо цей сон присниться чоловікові, значить, він познайомиться з жінкою, яка буде причиною його сварки з близькими.