Тлумачення сну «Палац»

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви ходили по палацу і ніщо в ньому не справило на вас величезного враження, це означає суттєве покращення вашого майбутнього життя;

Вам пощастить отримати нову посаду або звання.

Побачити і почути у сні прекрасних жінок і чоловіків, які розмовляли і танцювали в палаці, - станете членом приємного спільноти, що принесе вам і матеріальну вигоду. Небагата молода жінка побачила себе у сні рівноправною учасницею блискучих світських розваг - значить, завдяки заміжжю або щедрості рідні її чекають успіхи в суспільстві. Такі сни нерідко брехливі, особливо для бідних дівчат, оскільки після цього деякі з них, володіючи ледачим і порожнім розумом, починають витати в хмарах. Молодій жінці необхідно після таких снів скромно жити і чесно працювати, позбувшись непотрібних амбіцій і дотримуючись порад матері і друзів.

Сонник Цветкова

Гряде несподівана удача.

Езотеричний сонник

Приснився сучасний палац - це знак того, що перешкодою для вас є порожні мечтанья.

Сонник Міс Хассе

Побачити палац — до незадоволеності;

Володіти ним — будуть заздрісники;

Жити в палаці - доможетеся ласкавого і шанобливого ставлення до себе;

Розоряти — розлучитеся з пошаною і авторитетом;

Отримати в дар - гряде несподівана радість. Крім того, приснився палац може передвіщати успіхи і підвищення на роботі.

Англійський сонник

Побачити в сні, що Ви живете в палаці - хороший знак, що передвіщає, що Ви знайдете вихід із своєї відчайдушній ситуації і знайдете стан і вагу в суспільстві.

Для закоханих цей сон - означає згоду і взаєморозуміння з коханою істотою, щасливий шлюб.

Сонник Симона Кананіта

Палацбачити - незадоволеність, до дороги - володіти - мати заздрісників - жити в ньому - доможетеся ласки - розоряти - втрата пошани і значення - отримаєш у дарунок - несподівана радість.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

См. "Будинок". Ваше відчуття справжньої величі.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

У древній традиції Каббали священний палац знаходився на перетині шести напрямків і називався "срібним палацом". Він символізував початок творіння. У чарівних казках всього світу в палаці перебували магічні кімнати і двері, що ведуть в інші виміри.

Палац може символізувати ваше справжнє внутрішнє магічне царство і ваша особиста велич. (См. також Будинок і Замок).

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі палац зруйнований, дуже скоро ви зможете знайти свободу. Візьміть аркуш паперу, в кожен кут капніть своєї крові і складіть гармошкою, після цього обв'яжіть чорною стрічкою і носіть з собою протягом тижня. Погане значеніеЕслі палац цілий, то зараз не самий відповідний час для реалізації своїх задумів, краще трохи почекати. Проткніть цибулину чорним пером і поставте в воду. Як тільки з'являться перші паростки, негативний період пройшов.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Палац чи розкішний замок - тіло, в якому живе душа / властиві тобі уявлення про щастя, їх правильність і неправильність - це символізують особливості палацу / сновідческіе споглядання свого образу і його моральна оцінка. Зруйнований покинутий палац - печаль, жаль / докори сумління / безумство або сильна душевна депресія.

Бачити зовні все, що відбувається всередині, а там натовпи народу - великі зміни в способі життя. Похмурий замок зовні, прекрасний палац всередині - щаслива, але відчужена життя. У прекрасному палаці багато тісних і маленьких камер - оманлива мета, яка не принесе щастя. Здалеку палац бачити - дорога.

Новий сімейний сонник

Якщо ви бродили уві сні по палацу і не знайшли в ньому нічого доброго, означає, що ваші перспективи значно розширяться. Побачили розмовляли і танцюючих прекрасних жінок і чоловіків - опинитеся в приємному товаристві.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона рівноправна учасниця блискучих розваг, її чекають успіхи в суспільстві завдяки заміжжю або щедрості родичів.

Циганський сонник

Палац у сні - підвищення вашого рівня життя. Остерігайтеся жити не за коштами.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Побачити в сні, що ви живете в палаці, - хороший знак, що передвіщає, що Ви знайдете вихід із своєї відчайдушній ситуації і знайдете стан і вагу в суспільстві.

Для закоханих цей сон означає згоду і взаєморозуміння з коханою істотою, щасливий шлюб.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Входити в імператорський палац - велике щастя;

У критій частині палацу з'являється яма в землі - горе, втрата матері.

Неждана удача.

Побачити в сні, що Ви живете в палаці, - хороший знак, що передвіщає, що Ви знайдете вихід із своєї відчайдушній ситуації і знайдете стан і вагу в суспільстві.

Для закоханих цей сон означає згоду і взаєморозуміння з коханою істотою, щасливий шлюб.

Палац, як будинок з прикрасами, є символом жіночих статевих органів.

Якщо чоловік перебуває у палаці, повному красивих жінок, то він впевнений у своїх сексуальних можливостях, може вести активну і різноманітну сексуальне життя.

Якщо чоловік знаходиться в порожньому палаці, то йому вдасться домогтися прихильності дами своїх мрій.

Якщо чоловік не може потрапити в палац, то навряд чи він досягне своєї мети.

Якщо чоловік виходить з палацу, то він прагне до зміни сексуального партнера.

Якщо чоловік хоче напаскудити в палаці, що-небудь поламати або зруйнувати, то це говорить про його садистські схильності, про прагнення заподіяти біль близькій людині.

Якщо жінка перебуває у палаці повному гостей і слуг, то вона впевнена у своїй красі і сексуальної привабливості, але поки не поспішає віддавати перевагу будь-кому з своїх залицяльників.

Якщо жінка перебуває в порожньому палаці, то вона страждає нарцисизмом.

Якщо жінка не може потрапити в палац, то це говорить про її можливу фригідності.

Якщо жінка виходить з палацу, то вона схильна до лесбійських зв'язках.

Бачитинезадоволеність володіти - мати заздрісників жити в ньому - доб'єшся ласки розоряти - втрата пошани і значення отримати в дар - несподівана радість.

Бродити уві сні по палацу і не знайти в ньому нічого чудового - означає, що Ваші перспективи значно розширюються і Ви зумієте взяти на себе нове звання.

Побачити і почути уві сні розмовляють і танцюючих прекрасних жінок і чоловіків - означає, що Ви вступите в прибуткове і приємне співтовариство. Молодій жінці з помірними засобами побачити уві сні, що вона рівноправна учасниця блискучих розваг, - цей сон передвіщає успіхи в суспільстві завдяки її заміжжя або щедрості родичів. Часто це дуже оманливий і що вводить в оману сон, особливо для молодої особи в скрутних обставинах, так як він заповнює нереальними мріями її ледачий порожній розум. Вона повинна намагатися після таких снів жити, чесно працюючи і уникаючи брехливих амбіцій, слідувати довірчим радам матері і друзів.

Часто це дуже оманливий і що вводить в оману сон, особливо для молодої особи, так як він заповнює нереальними мріями її ледачий порожній розум;

Бродити по палацу і не знайти в ньому нічого чудового - Ваші перспективи значно розширюються, Ви зумієте взяти на себе нове звання;

Бачити і чути у сні розмовляють і танцюючих прекрасних жінок і чоловіків - Ви вступите в прибуткове і приємне співтовариство;

Для молодої жінки - бути учасницею блискучих розваг - успіхи в суспільстві завдяки її заміжжя або щедрості родичів.

Також Див. Танці, Вечірка.

Несподівана удача;

Бути в палаці - щастя, радість;

Розвалений — неприємності в родині, печаль чи жалю.

Сон, в якому Ви прогулюєтеся по палацу, захоплюючись його пишнотою, означає, що Ваше життя зміниться в кращу сторону і Ви підніметеся на вищий щабель по службовій драбині.

Якщо, перебуваючи у палаці, Ви бачите або чуєте чоловіків і жінок, танцюючих і розмовляють між собою, то незабаром Ви знайдете корисні знайомства.

Для молодої жінки, яка змушена вести скромний спосіб життя, побачити себе в палаці на балу означає, що вона вдало вийде заміж і займе високе місце в суспільстві.

Знайомство і дружба зі знатної особливою;

ПАЛАЦ розвалюєтьсябідність і хвороба.

Східний жіночий сонник

Сниться до змін в кращу сторону. Перебуваючи у палаці, ти бачиш або чуєш чоловіків і жінок, танцюючих і розмовляють між собою?

Для молодої жінки, яка змушена вести скромний спосіб життя, побачити себе в палаці на балу означає:

Вона вдало вийде заміж і займе високе становище в суспільстві.

Ведичний сонник Шивананда

Якщо у сні Ви живете в палаці, - це хороший сон. Це означає, що Ви станете багаті і досягнете високого становища в суспільстві.

Ісламський сонник ібн Сирина

Хто побачить, ніби він в одному з палаців Раю, той придбає верховенство і одружується на красивій рабині, за словами його Всевишнього:

"чорноока, приховані в шатрах".

Сонник Данилової

Якщо ви бачите уві сні шикарний палац, ходите по ньому, розглядаючи його оздоблення, це означає, що в найближчому майбутньому ви потрапите в гучне і різношерсте суспільство, яке здасться вам дуже цікавим. У вас з'являться перспективи нових знайомств, які можуть плавно перерости в тривалі і стійкі відносини.

Американський сонник

Палац — ваше відчуття справжньої величі.

Східний сонник

Палац — сниться до змін в кращу сторону. Перебуваючи у палаці, ти бачиш або чуєш чоловіків і жінок, танцюючих і розмовляють між собою?

Для молодої жінки, яка змушена вести скромний спосіб життя, побачити себе в палаці на балу - означає:

Вона вдало вийде заміж і займе високе становище в суспільстві.

Малий сонник Велесів

Палацпочесті, щастя, несподівана удача, знайомство з впливовим людиною;

Бути тамщастя, радість;

Руїни — неприємності в родині, печаль, хвороба, бідність.

Новітній сонник

Палац — слушна і своєчасне придбання в своє житло.

Снотолкователь

Бродити уві сні по палацу і не знайти в ньому нічого чудового - означає, що Ваші перспективи значно розширюються і Ви зумієте взяти на себе нове звання.

Побачити і почути уві сні розмовляють і танцюючих прекрасних жінок і чоловіків - означає, що Ви вступите в прибуткове і приємне співтовариство.

Молодій жінці з помірними засобами побачити уві сні, що вона рівноправна учасниця блискучих розваг - цей сон передвіщає успіхи в суспільстві завдяки її заміжжя або щедрості родичів.

Часто це дуже оманливий і що вводить в оману сон, особливо для молодої особи в скрутних обставинах, так як він заповнює нереальними мріями її ледачий порожній розум. Вона повинна намагатися після таких снів жити, чесно працюючи і уникаючи брехливих амбіцій, слідувати довірчим радам матері і друзів.

Сучасний сонник

Прогулюватися у сні по палацу, захоплюючись його пишнотою - означає, що Ваше життя зміниться в кращу сторону і Ви підніметеся на вищий щабель по службовій драбині.

Бачити і чути прекрасних чоловіків і жінок, танцюючих і розмовляють між собою - пророкує, що Ви придбаєте нові корисні і приємні зв'язку.

Молодій жінці, обмеженої в засобах, побачити себе рівноправною учасницею балу в палаці - знак її піднесення в суспільстві за допомогою шлюбу або благородства родичів. Часто подібні сни вводять скромних молодих жінок в оману і є породженням дозвільних денних мрій. Сни такого роду служать попередженням про необхідність жити просто і чесно, викинувши з голови марні мрії.

Сонник XXI століття

Бачити у сні палац - передвістя виконання задуманого, володіти ним - до виграшу чи прибутку, замок, оточений водою - до майбутніх проблем, стукати вночі в ворота палацу - отримати своєчасну та дієву допомогу.

Знаходитися у сні в прекрасному, але безлюдному палаці, в якому ви сумуєте - означає, що ви повинні проявити особливу обережність при укладанні угод або при виконанні відповідальної роботи.

Будувати уві сні палац - означає, що ваші надії оманливі, довго ходити по палацу - вас чекають марні намагання змінити ситуацію на краще.

Сонник майбутнього

Палац — ваші життєві перспективи значно розширюються, можливо, ви отримаєте нову, більш прибуткову посаду, або вас чекає знайомство і дружба з вельми впливовою, багатою, високопоставленої особливою;

Якщо вам сниться палац разрушающийся або руїни палацу - це до бідності і хвороби.

Сонник для стерви

Палац замокуспіх, зростання кар'єри.

Старий — ти-дуже романтична, будь обережна при виборі супутника життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Палац у сні, якщо його вигляд приємно дивує і радує вас - передвістя дуже хорошого течії ваших справ. Можливо, незабаром ваше становище помітно покращиться.

Якщо розкішний вигляд палацу дивує вас і засліплює своєю пишністю - такий сон, навпаки, є відображенням ваших надмірних бажань. Схоже, ви звикли більше мріяти, ніж діяти, домагаючись свого щастя.

Примарний палац з неясними обрисами - знак того, що ваші надії на краще життя настільки ж примарні, наскільки неясні і невизначені ваші плани.

Сон як би пропонує вам бути конкретніше і целеустремленнее.

Пожежа в палаці - вказує на те, що своїми небезпечними пристрастями ви ризикуєте самі зруйнувати своє щастя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Побачити себе в сні в палаці - хтось хоче ввести вас в оману брехливими обіцянками.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Палац — до порожніх мріянь.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Палац — до порожнім обіцянкам, нездійсненним зобов'язаннями, до втраченим надіям.

Сонник від А до Я

Палац у сні віщує знайомство і дружбу з багатим і високопоставленим людиною.

Бачити палац зовні - до незадоволеності, бути в ньому на запрошення - на щастя. Порожній усередині палац означає, що ваші можливості значно зростуть і ви просунетеся по службовій драбині.

Отримати палац у власне володіння - до несподіваної радості, бути господинею палацу - наяву мати заздрісників, жити в палаці - бути приголубленою.

Руйнувати палацвтрата довіри і поваги, бачити зруйнований палац - передвістя бідності і хвороби. Споруджувати палац - сум'яття в сімействі, фінансові проблеми і жаль про необачних вчинків.

Бачити уві сні відбувається про палац бал означає, що ви приймете участь в прибутковій справі, яке принесе вам солідні дивіденди. Бути господинею балу і його королевою в усій красі своєї краси та розкоші - такий сон віщує успіх на терені суспільної роботи.

Сонник Соломона

Палацзнайомство і дружба зі знатної особливою;

Розвалюєтьсябідність і хвороба.

Сонник Мандрівника

Палацсимвол і уявлення про щастя, бажане простір для душі (виходячи з зовнішнього та внутрішнього вигляду).

Бачити красивийщастя близько.

Увійти — виконання бажань (по ситуації).

Для жінки — набуття любові і сімейного щастя.

Зловісний або зруйнований замок - небезпека;

Крах планів.

Сонник Фрейда

Палац, як будинок з прикрасами - є символом жіночих статевих органів.

Якщо чоловік перебуває у палаці, повному красивих жінок - він упевнений у своїх сексуальних можливостях, може вести активну і різноманітну сексуальне життя.

Якщо чоловік знаходиться в порожньому палаці - йому вдасться домогтися прихильності дами своїх мрій.

Якщо чоловік не може потрапити в палац - навряд чи він досягне своєї мети.

Якщо чоловік виходить з палацу - він прагне до зміни сексуального партнера.

Якщо чоловік хоче напаскудити в палаці, що-небудь поламати або зруйнувати - це говорить про його садистські схильності, про прагнення заподіяти біль близькій людині.

Якщо жінка перебуває у палаці повному гостей і слуг - вона впевнена у своїй красі і сексуальної привабливості, але поки не поспішає віддавати перевагу будь-кому з своїх залицяльників.

Якщо жінка перебуває в порожньому палаці - вона страждає нарцисизмом.

Якщо жінка не може потрапити в палац - це говорить про її можливу фригідності.

Якщо жінка виходить з палацу - вона схильна до лесбійських зв'язках.

Середньовічний сонник

Ходити по палацу - до праць.

Митися в палаці - до задоволень.

Універсальний сонник

Палац — ви вважаєте, що єдині заслуговують уваги речі, це ті, заради яких треба наполегливо працювати, а не ті, які підносять вам на блюдечку з блакитною облямівкою?

І ще:

Ваш палац — це ваш будинок. Можливо, сон говорить про те, що вам слід цінувати те, що у вас є.

Сонник для закоханих

Якщо не дуже багатій дівчині сниться, що вона розважається в палаці, це означає, що вона потрапить в суспільство багатих і впливових людей завдяки вдалому заміжжю. Проте їй слід побоюватися безглуздих надій і намагатися зробити все для свого благополуччя.

 
Відноситься до тем: