Сонник «Пекло»

Сонник Цветкова

Візьмете участь у гулянці.

Сонник Міс Хассе

Побачити пекло — належить пережити докори сумління і каяття у скоєному. Потрапити у сні в пекло - сон попереджає про заздрісників, яким не дає спокою ваше майно. Перебувати в ньому - ваші життєві умови погіршаться, але довго цей важкий період не триватиме. Крім того, сон передвіщає ризик спокуси і спокус, які можуть згубити вашу душу і привести вас до розорення.

Якщо вдалося покинути пекло в цілості й схоронності, це означає, що ви благополучно врятуєтеся від якоїсь небезпеки.

Езотеричний сонник

Побачити пекло в її «класичному» вигляді - з чортами, киплячими котлами і палаючими грішниками - такий сон видає вашу надмірну вразливість, здатність занадто легко "заражатися" чужими емоціями. Вам належить стати жертвою конфлікту інших людей.

Якщо ви знали уві сні, що це і є пекло, то наяву вам випаде несподівана можливість знайти знання про паралельні світи і вимірах. Робити що-небудь, перебуваючи в пеклі, - як би не складалися обставини, ви не виявите розгубленості. Приснився страх опинитися в пеклі - сон попереджає, що все скоєне вами зло змусить вас страждати. Вже зовсім скоро таємне стане явним, а тому наслідків чекати довго не доведеться.

Англійський сонник

Приготуйтеся до фізичних страждань і душевної агонії через підступи невгамовних ворогів. Є ймовірність втрат у торгівлі, важких втрат та інших великих неприємностей.

Сонник Фен-шуй

Пекло — якщо уві сні ви бачите себе в пеклі, то це передвіщає Вам.

Сонник Симона Кананіта

Пеклобути в небезпечному становищі.

Український сонник

Присниться пекло із чортами - веселі пригоди;

Потрапити в пекло - вам заздрять;

Вийти з пекла - врятуватися від небезпеки.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Труднощі, які ви переживаєте в даний момент.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це може бути символом тих труднощів, які ви переживаєте в даний момент. Безвихідних положень не буває, постарайтеся подивитися на ситуацію в іншій перспективі.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам в цьому місці комфортно, то скоро ви знайдете душевний спокій і знайдете відповіді на багато питань. Намагайтеся уникати шкідливої їжі і побільше їжте кукурудзи в будь-якому вигляді. Погане значеніеЕслі вам в цьому місці недобре і ви хочете звідси втекти, то найближчим часом ви потрапите в скрутну ситуацію і вам доведеться робити дуже непростий вибір. Щоб уникнути цього, пийте вранці чашку міцної кави з шматочком лимона, а перед сном з'їдайте злегка підсолену часточку лимона.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Цей сон передвіщає фізичні страждання і душевну агонію, заподіювані підступами невгамовних ворогів. можливі втрати в торгівлі, важкі втрати і т.

Східний жіночий сонник

Побачила себе в пеклі? Бережися - великий ризик піддатися спокусам, які майже розорять тебе і знищать твою душу.

Бачити в пеклі інших означає, що тобі або твоїм близьким уготовані серйозні випробування.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

У тому разі, якщо хтось побачить себе у сні в пеклі, то, відчуваючи себе боржником перед Богом, та залишить він тут же все гріховні справи свої!

Якщо ж сновидець з числа людей, що користуються благами життя, то йому належить захоплююча і незабутня подорож.

Якщо комусь привиділося уві сні, що він повернувся з пекла назад, це-до необхідності вести благочестивий і стриманіший спосіб життя. Коли вам сниться, що ви перебуваєте в якості бранця в пеклі, знемагаючи від жахливих мук, то подібний сон вказує на майбутні вам страждання і життєві проблеми. А якщо хто побачить уві сні Страшний суд - це до несправедливого правлінню володаря тієї країни, де він проживає.

Якщо хто побачить, що його на Страшному суді закликають до відповіді за скоєні ним непристойні діяння, однак закликають, не чинячи насильства і без гніву, то подібний сон виключно сприятливий, оскільки віщує вам швидке втілення в життя всіх ваших бажань! Але якщо зі сновидців обходяться суворо, то наяву його мрії в результаті все одно збудуться, але це відбудеться не відразу, а багато пізніше.

Ведичний сонник Шивананда

Якщо Вам приснився такий сон, він говорить про те, що Ви фізично і емоційно страждаєте, по причині підступів ворогів або смерті Ваших родичів.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви побачили себе в пеклі, передвіщає, що в реальному житті Ви піддастеся спокусам, які майже розорять Вас і погублять Вашу душу.

Бачити в пеклі інших означає, що Вам чи Вашим близьким уготовані серйозні неприємності.

Ісламський сонник ібн Сирина

Розповідав Мухаммад, якому повідав Мухаммад Ібн Яакуб аль-Карабісі, який чув від Мухаммада Ібн Абі Бакра аль-Мукаддамі, що передав слова аль-Хакама Ібн Захіра, якому розповів Сабіт Ібн Абдулла Ібн Абі Бакр від свого батька, а той від діда, який стверджував, що.

Якщо ж хтось побачить, ніби Малик взяв його за волосся і кинув у вогонь, то його сон передвіщає йому приниження.

Якщо хтось побачить у сні Маліка, стража вогню, веселим, усміхненим, то він буде втішений поліцейським або катом правителя.

Якщо побачить пекельне полум'я поблизу, то він потрапить у біду або тяжке випробування, від якого він не врятується, згідно зі словами Аллаха Всемогутнього:

"І побачили грішники вогонь і подумали, що вони туди потраплять. І не знайшли від цього рятування ". І він потерпить непомірні збитки, за словами Його, Велик Він і Славен:

"Адже покарання їм - лихо". Його сон - умовляння йому, щоб він покаявся у гріху, який він скоїв.

Якщо хтось побачить у сні, ніби потрапив до геєнни, то він зробить непристойності і смертні гріхи, які вимагають покарання. І кимось було сказано, що він раптово помре в присутності людей.

Якщо він побачить, ніби він укинений в пекельний вогонь, то той, хто його кинув у вогонь, зіб'є його з шляху і призведе до вчинення непристойного вчинку. А якщо він побачить, ніби він вийшов з вогню неушкодженим, то його здолають турботи цього життя.

Якщо ж побачить, ніби п'є пекельний окріп або їсть з пекельного дерева, то він буде прагнути дізнатися те, що виявиться для нього нещастям. І кимось було сказано, що його справи утруднився, і цей сон вказує на те, що він проллє кров.

Якщо хтось побачить у сні, ніби його обличчя почорніло в пекельному вогні, то це вказує на те, що він буде спілкуватися з ворогом Аллаха і буде задоволений його поганими справами, і його обличчя буде нікчемним і чорним в очах людей, а наслідки цих.

Якщо хтось побачить у сні, ніби він все ще продовжує знаходитися в геєні, і не знає, коли він потрапив в неї, то вона в цьому житті залишиться нещасним злидарем, що залишив молитву, піст і всі обов'язки. А якщо він побачить, ніби проходить по розжареному вугіллю, то він буде навмисно переступати голови людей на зборах і зустрічах. Кожен сон про пекельному вогні віщує швидку смуту, за словами Всевишнього:

"Скуштуйте наше випробування! Це те, з чим ви квапили!". А якщо побачить, ніби він увійшов туди з посмішкою, то він буде распутничают і радіти земним насолодам.

Нумерологічний сонник Піфагора

Пекло і рай - якщо уві сні ви бачите себе в раю, то це означає, що наяву опинилися в складній ситуації і без сторонньої допомоги не зможете в ній розібратися.

Якщо вам добре в раю, то через два дні ви зустрінете давнього знайомого, який підкаже вам, до кого звернутися за підмогою.

Якщо ж вам не подобається рай, то ви повинні бути готові до неприємного події, яка позбавить вас спокою і наповнить душу сум'яттям.

Якщо уві сні ви потрапили в пекло і намагаєтеся з нього бігти, то наяву ви позичите своєму знайомому велику суму грошей і довгий час будете безуспішно намагатися повернути її назад.

Якщо вам вдасться втекти з пекла, то ваш боржник надасть вам відповідну послугу і зведе з людиною, у якої ви зможете отримати цінну консультацію по цікавить вас питання. Можливо, ця зустріч відбудеться 20 числа цього місяця або 2 - в наступному.

Азбука тлумачення снів

Пекло — сон закликає переглянути життєві цінності.

Якщо ви не зміните спосіб життя, вас чекають великі неприємності.

Американський сонник

Пеклотруднощі, які ви переживаєте в даний момент.

Східний сонник

Побачила себе в пеклі - бережися, великий ризик піддатися спокусам, які майже розорять тебе і знищать твою душу.

Бачити в пеклі інших - означає, що тобі або твоїм близьким уготовані серйозні випробування.

Ісландський сонник

Спускатися в пекло - до майнового шкоді.

Мусульманський сонник

А якщо хто побачить себе в пеклі - відчуваючи себе боржником перед богом, та залишить все гріховні справи.

Якщо хто побачить, що він повернувся з пекла назад - до благочестивому і утриматися житію і означає також повернення з подорожі.

Якщо ж хто побачить, що він, полонений в пеклі, терпить муки - це вказує на майбутні страждання і тягаря житейські.

А якщо хто побачить уві сні страшний суд - це до несправедливого правлінню царя тієї країни.

Якщо хто побачить, що його на страшному суді залучають до відповіді за скоєні діяння, але без насильства і гніву - це означає досягнення бажань, як у справах релігії, так і в справах мирських.

Снотолкователь

Пекло бачений у сні з усіма муками і вогнем - означає бачив його, щоб він змінив своє погане поведінка, розкаявся і звернувся до бога з щиросердним каяттям;

Із пекла піти - передвіщає багатому несчастие і печаль, а бідному розраду і полегшення в його долі.

Суміщений сонник

Якщо ви просто бачите пекло - вас будуть мучити докори сумління за виголошені раніше слова або скоєні вчинки.

Якщо ви відчуваєте свою присутність в пеклі - в майбутньому ви знайдете віру в Бога і позбавитеся від докорів сумління.

Сонник Азара

Бути в небезпечному становищі.

См. Шеол.

Цей сон передвіщає фізичні страждання і душевну агонію, заподіювані підступами невгамовних ворогів. Можливі втрати в торгівлі, важкі втрати і т.

Бути в ньому - швидкоплинне погіршення умов потрапити в пекло - заздрять, що ти володієш відомим майном вийти з нього неушкодженим - врятуватися від небезпеки.

Примарилося диявол — дуже погане сновидіння.

Бачити у сні пекло таким, яким ми звикли уявляти його собі, чути стогони і скарги мучимих грішників є застереження понад тому, хто бачить такий сон, щоб він виправився, розкаявся у своїх поганих вчинках і звернувся до милосердя Бога. Говорити з дияволом у сні означає спокусу, обман, зраду і часто розорення для того, кому це приснилося.

Бачити себе уносимой нечистою силою - ще гірший сон. Цербер, якого поети зображають охоронцем входу в пекло в снах означає собою судилище, тяжбу, процес. Гідра чи змія сім головах означає зваба.

Іноді приснившийся пекло і великих мук грішників у вічному вогні і полум'я обіцяють бачив сон тугу, нудьгу, каяття, меланхолію і взагалі деякі симптоми душевних хвороб. Хто побачить у сні риса, яким його зображають поети і художники (чорним, огидно потворним, з рогами, кігтями і довгим хвостом), того чекають фізичні страждання або муки совісті. Гарпії (пекельні потвори, полуженщіни, фурії і полузмеі), якими їх малюють поети, означають в снах печаль і неприємності через якихось заздрісників, які намагаються нашкодити тій людині який бачить сон, але їм не вдасться зробити йому цього зла.

Бачити себе в сні повернувся з пекла знатним і багатим передвіщає втрати, бідним і незначним людям - прибуток. Хто побачить у сні, що вдарив диявола, звільнився від його влади і переміг його, той пересилить своїх ворогів і восторжествуе над ними.

А якщо хто побачить себе в пеклі, то, відчуваючи себе боржником перед Богом, та залишить все гріховні справи.

Якщо ж він з числа людей, що користуються благами життя, то йому належить подорож.

Якщо хто побачить, що він повернувся з пекла назад, це - до благочестивому і утриматися житію і означає також повернення з подорожі.

Якщо ж хто побачить, що він, полонений в пеклі, терпить муки, це вказує на майбутні страждання і тягаря житейські. А якщо хто побачить уві сні страшний суд, - це до несправедливого правлінню царя тієї країни.

Якщо хто побачить, що його на страшному суді закликають до відповіді за скоєні діяння, але без насильства і гніву це означає досягнення бажань - як у справах релігії, так і в справах мирських.

Якщо ж побачити, що при вимозі від нього звіту з ним поводяться строго, це означає уповільнення у здійсненні бажань.

Печаль;

Випробувати муки в пеклі - втрата здоров'я і апетиту, іноді докори сумління;

Звільнитися з пекла - виплутатися з біди, одужати.

Докори сумління, каяття у вчинку.

Присниться пекло із чортами - веселі пригоди;

Потрапити в пекло - вам заздрять;

Вийти з пекла - врятуватися від небезпеки.

Сонник для стерви

Пекло — постарайся не здійснювати прикрих помилок, щоб потім не переживати і не каятися в них.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бути в пеклі - втратити майно і здоров'я.

Вийти з пекла - до перемоги і одужанню.

Побачити в пеклі батьків - до великого горю.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бути уві сні в пеклі - наяву може призвести до зворотного, тобто вас чекає спокійне, розмірене життя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бути уві сні в пеклі - значить, найближчим часом ви будете позбавлені спокою через неприємності на роботі.

Сонник Міллера

Сон, в якому Ви побачили себе в пеклі - передвіщає, що в реальному житті Ви піддастеся спокусам, які майже розорять Вас і погублять Вашу душу.

Бачити в пеклі своїх друзів - пророкує біди і важкі турботи. Можливо, Ви почуєте про нещастя, що сталося з кимось з Ваших друзів.

Кричати в пеклі - знак того, що Ваші друзі виявляться не в змозі допомогти Вам вибратися з пастки, в яку Вас заманили вороги.

Сонник від А до Я

Якщо приснилося, ніби ви опинилися в пеклі - остерігайтеся піддатися спокусі, бо це підірве вашу ділову і моральну репутацію. Побачений з усіма жахами і тортурами пекло як би закликає вас очистити душу каяттям в поганих вчинках.

Зустрівши в пеклі своїх друзів, чекайте нещасть і обтяжливих турбот;

Крім того, ви дізнаєтеся про тяжке становище когось з близьких.

Потрапити в пекло під впливом якоїсь вищої сили - викликати заздрість оточуючих власним досягненням успіху. Знаходитися в пеклі і кричати, не в силах стримати страх, - значить, наяву щось не заладиться, а друзі будуть безсилі допомогти вам.

Якщо вам вдалося вибратися з пекла неушкодженою і цей кошмар скінчився сам собою - стало бути, і в реальному житті вам вдасться уникнути небезпеки, що загрожує.

Сонник Соломона

Пекло — докори сумління, каяття у вчинку.

Сонник Мандрівника

Пекло — греховодние дії і вчинки, почуття провини;

Тривале важке негативний емоційний стан під тиском обставин;

Болісна хвороба.

Тлумачний словник сновидінь

Пеклопечаль;

Бути мучений в ньому означає втрату здоров'я або апетиту, а іноді докори сумління;

Позбавлення від пекла - звільнення, виплутатися з біди, одужати;

Бути в пеклі - неприємність.

Універсальний сонник

Наше уявлення про рай і пекло настільки ж індивідуально, як і відбитки пальців. Що саме, рай чи пекло, ви бачили уві сні? Хто заслуговує там перебувати? Як ця людина туди потрапив? Кого чекає нагорода, а кого - покарання? Які почуття ви переживаєте, коли бачите пекло чи рай? Без раю не було б пекла - можливо, ваш сон говорить про те, що рай буде чекати вас, якщо ви витримаєте те пекло, в якому перебуваєте?

Теткінскій сонник-2012

Пекловідображення завищення значення поточних труднощів (також боязнь їх). Безвихідних положень не буває, необхідність подивитися на ситуацію в іншій перспективі.

Жіночий сонник

Потрапити у сні в пекло - до швидкоплинному погіршення обставин вашого життя.

Вийти з пекла неушкодженим - знак спасіння від небезпеки.