Тлумачення сну «Переписувати»

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви переписували якийсь текст, то наяву вам буде досить складно здійснити свої плани, як би добре продумані вони не були. Молода жінка, що побачила себе за переписуванням листи, повинна знати, що оточуючі вважають її любов помилкою.

Сонник Міллера

Бачити у сні переписування якогось тексту - означає невдале здійснення добре розроблених планів.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона переписує лист - означає, що в очах певних людей любов її є помилкою і здатна завдати їй тільки шкоду.

Сонник для стерви

Переписувати — ти дуже добре продумані майбутня справа, але виникнуть несприятливі обставини і перешкодять тобі його здійснити.

Переписувати заново лист - хоча твій обранець не до душі багатьом твоїм родичам і друзям, для тебе він є найкращим і близькою людиною.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви переписуєте ділову папір - значить, вас можуть запідозрити в чомусь бридкому і низькому, але ваша непричетність і невинуватість стануть очевидні, як тільки ви пред'явіть залізне алібі.

Переписувати величезну рукопис означає, що ваші труди не принесуть значущих результатів, а оточуючі люди не проявлять до вас належної поваги.

Переписувати лист - в реальності вас чекає повне задоволень життя і дружня прихильність впливових осіб.

Вести уві сні переписку з далеким другом - наяву вас спіткає розчарування.

Снотолкователь

Бачити у сні переписування якогось тексту - означає невдале здійснення добре розроблених планів.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона переписує лист, означає, що в очах певних людей любов її є помилкою і здатна завдати їй тільки шкоду.

Теткінскій сонник-2012

Переписка — потреба в спілкуванні.

Переписувати текствідображення жалю про сказане /, зробленому.