Тлумачення сну «Підошва»

Сонник Цветкова

Побачити підошву — до дороги, обидві - до довгого подорожі. Приснилася з діркою - ви розірвете з кимось взаємини і будете цим вкрай пригнічені. Ставити латку на підошву - сон пророкує вашу майбутню оригінальну спробу їх відновити. Її успіх залежить виключно від вашої наполегливості і фантазії. Відривати підошву від взуття - це сон до хворобливого конфлікту.

Український сонник

Підошваяк присниться, що підошва отпасла від чобота, черевика, то це погано - до смерті, хтось «отпасет». «Як присниться, що підошви відпадуть, - помре батько або мати.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Суть явища.

Ісламський сонник ібн Сирина

Різана рана в підошві ноги віщує горе і велику біду.

Якщо рана отримана внаслідок нападу, то що бачить сон стане жертвою нещастя з боку кривдника, а останній, у свою чергу, буде об'єктом ненависті з боку скривдженого.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля. Стихії - вологість. Емоції - впевненість, задумливість, сумніви, що переходять у страх. Органи - селезінка, підшлункова залоза, шлунок. Планети - Сатурн. Відірвану підошву уві сні бачити - відірвана підошва є символом втрати зв'язку з землею, втрата адекватного сприйняття і, значить, втрата захисту стопи. На стопу і варто звернути головну увагу. Стопа - проекційна зона всіх внутрішніх органів людського тіла, і будь-який з них може в будь-який момент піддатися негативному впливу. Який саме орган постраждає, на це вказують емоції (гнів - печінка, страх - нирки, сумніви - селезінка, смуток - легкі). Але одна вказівка безсумнівно:

Стопа — проекційна зона статевих органів;

Оголення стопизагроза сечостатевій системі і виникнення протиріч з партнерами (секс, сімейні відносини). Відірвана уві сні підошва (особливо якщо сновидець уві сні її сам відриває) - це відірвані суперечності, тобто небажання приховувати від самого себе давно накопичилися образи і суперечності (протиріччя з партнером в цьому випадку ведуть до хвороби сечостатевих органів).

Підошва черевика - підошва, прихована у звичайному положенні від очей, внутрішня частина інь - символ зв'язку з землею і рівноваги фізичного, психологічного і ситуаційного. Боса стопа - інь встає на землю-інь, щоб енергія рухалася правильно, потрібно інь і ян. Боса стопа з демонстрацією її оголення, що стоїть на землі уві сні, - це символ зниження потягу до партнера, можливі наслідки - розрив відносин.

Бачити , як хтось відриває підошву / без підошви, - сон відноситься до нього.

Бачити відірвану, вже лежала на землі підошву - повертатися до нежиттєздатним старим відносинам. Підбирати підошви ні уві сні, ні наяву не слід - це проектує минуле в майбутнє, що сприятливим бути не може. Підшивати відірвану підошву - означає бажання зберегти відносини, готовність позбавитися від власних сумнівів і комплексів.

Сон дозволяє очікувати подібної поведінки і від партнера. У деяких випадках сни з підошвою можуть відноситися не до відносин з партнером, але до дружби з аналогічними тлумаченнями.

Підошва на очах відвалюється від впливу першоелементів і стихій - це чітка вказівка на ураження внутрішніх органів:

Підошва відвалюється від води (у сні гілі по воді. ) - Вражені нирки (емоції - страх);

Підошва відвалюється від ходіння по камінню або бруду - не в порядку селезінка;

Підошви горять — уражено серце і нирки, особливо якщо і наяву бувало відчуття жару підошов ніг.

Американський сонник

Підошва — суть явища.

Імператорський сонник

Відірвана підошває символом втрати зв'язку з землею, втрата адекватного сприйняття і, значить, втрата захисту стопи. На стопу і варто звернути головну увагу.

Відірвана уві сні підошва (особливо якщо сновидець уві сні її сам відриває) - це відірвані суперечності, тобто небажання приховувати від самого себе давно накопичилися образи і суперечності (протиріччя з партнером в цьому випадку ведуть до хвороби сечостатевих органів).

Підошва, прихована у звичайному положенні від очей - внутрішня частина інь - символ зв'язку з землею і рівноваги фізичного, психологічного і ситуаційного.

Бачити, як хтось відриває підошву / без підошви - сон відноситься до нього.

Бачити відірвану, вже лежала на землі підошву - повертатися до нежиттєздатним старим відносинам.

Підбирати підошви — ні уві сні, ні наяву не слід це проектує минуле в майбутнє, що сприятливим бути не може.

Підшивати відірвану підошву - означає бажання зберегти відносини, готовність позбавитися від власних сумнівів і комплексів.

Сон дозволяє очікувати подібної поведінки і від партнера. У деяких випадках сни з підошвою можуть відноситися не до відносин з партнером, але до дружби з аналогічними тлумаченнями.

Малий сонник Велесів

Підошванагорода;

Втратити — в родині смерть буде;

Підошва діряварозставання.

Сонник XXI століття

Побачити в сні, що ви вбивали в підошву багато цвяхів - означає, що наяву вам буде потрібно максимум передбачливості, обережності й уважності щоб уникнути образ.

Діра в підошві - до розрив відносин.

Підметки бачити або знайти уві сні - до веселощів.

Якщо вам сниться, що відпала підошва (та ще з правої ноги) - значить, обов'язково буде якась пропажа, нещастя.

Бачити себе в сні в самих дружніх стосунках з жінкою, яка називає себе подругою вашого життя - означає наяву наразитися самому нахабному обдурюванню.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Якщо у черевик відірвалася підошва - це до невдалої операції.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо у туфель продірявилася підошва - ви наживете собі ворогів.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Якщо уві сні відвалилася підошва - це до невиліковної хвороби.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви міняєте підошви у свого взуття - це віщує хворобливу, немічну старість і самотність у бідності. Ставити на цілі підошви - до марнотратства там, де передбачалося заощадити.

Знайти уві сні підошву - передвіщає, що вам доведеться прийняти вимушене участь в нудному заході. Носити взуття з дірявими підошвами - до хвороби, яка надовго звалить у ліжко. Світлі підошви у темній взуття або навпаки - будете мати справу з людиною, не розуміючим жартів і гумору.

Сонник Мандрівника

Підошву бачитисварка, образа;

Відлетілаудача;

Із діркою — промах у справі;

Кінець любовному зв'язку.

Давньоруський сонник

Діра в підошві - розрив відносин.

Як присниться, що підошва отпасла від чобота, черевика, то це погано - до смерті, хтось "отпасет". "Як присниться, що підошви відпадуть, - помре батько або мати.

Загальний сонник

Побачити в сні, що ви вбивали в підошву багато цвяхів, - означає, що наяву вам буде потрібно максимум передбачливості, обережності й уважності, щоб уникнути образ. Діра в підошві - до розриву відносин. Підметки бачити або знайти уві сні - до веселощів.

Якщо вам сниться, що відпала підошва (та ще з правої ноги), - значить, обов'язково буде якась пропажа, нещастя.