Сонник «Підв'язка»

Сонник Міс Хассе

Приснилася витончена, красива підв'язка - значить, ваше особисте життя буде складатися неймовірно благополучно, в любові ви будете дуже щасливі. У сні купували або знайшли підв'язки - значить, якісь приємні події відбудуться завдяки вашим зусиллям або вашим достоїнств. Таке ж значення має сон, в якому ви надягали цей аксесуар і милувалися ним. У сні втратили свою підв'язку - значить, позбудетеся сприятливого шансу влаштувати особисте життя. Жінкам, у яких вже є кохана людина, таке сновидіння може передвіщати тимчасову холодність у відносинах з ним або його невірність.

Побачили підв'язку у весільному вбранні нареченої - цей сон означає, що вам незабаром належить веселитися на якомусь святі.

Якщо вам вдалося доторкнутися до цієї штучці чи вам дала його винуватиця торжества, таке сновидіння віщує вам великі зміни в особистому житті. Не виключено, що любовний зв'язок, яка з'явиться у вашому житті через якийсь час після цього сну, буде виглядати в очах суспільства дивною, забороненою, негожої. Бути свідком весільного обряду зняття підв'язки - такий сон означає, що вам належить позаздрити подій в особистому житті когось із близьких знайомих. Те ж чекає вас, якщо ви бачили, як підв'язки надягає якась інша дівчина чи жінка.

Якщо ви уві сні вкрали підв'язки (наприклад, в магазині або з наряду підготовлювану до весілля нареченої), то в житті ви ризикнете зазіхнути на чуже щастя, але за це вам потім доведеться розплатитися власним.

Якщо сон про підв'язках приснився чоловіку, значить, в його відносинах з прекрасною статтю з'явиться більше чуттєвості.

Циганський сонник

Символ високого соціального становища та визнання. Ви просунетеся по службовій драбині, але станете більш уразливим. Вам доведеться бути набагато обережніше, думаючи про наслідки своїх слів і вчинків.

Сонник Симона Кананіта

Підв'язки — сімейні сварки через ревнощі;

Знайти — доможетеся підлещування;

Втратити — зуміти знайти власний шлях у житті;

Золотий — нетривке подружжя.