Сонник «Погода»

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні ви звертали особливу увагу на погоду, це говорить про те, що ваша удача досить нестабільна. Зараз ви везунчик, але все може обернутися провалом, причому абсолютно несподівано. Читати прогноз погоди - таке сновидіння означає, що після тривалих і болісних роздумів ви можете змінити місце проживання, від чого тільки виграєте. Приснився людина, що може передбачати погоду, - вдома станеться те, що змусить вас засмутитися.

Сонник Лоффа

У снах може бути дуже дивна погода. Може світити сонце і гриміти грім, може лити як з відра скрізь, крім того місця, де ви стоїте. Образи погоди, як правило, відображають ваше бачення себе у відносинах зі світом. Ви можете вважати, що світ не дає здійснитися вашим цілям - і уві сні буде погана погода. І навпаки, приємні сни, коли в житті все йде добре, зазвичай характеризуються гарною погодою.

Погода в снах, як правило, не має такого великого значення, як інші образи, якщо тільки мова не йде про якесь відхилення від норми в реальному світі. Перешкодила Чи погода статися чогось доброго, якогось запланованого події?

У сні звернути увагу на погоду - означає нестійкість удачі. Поки Вам надзвичайно везе, але зненацька все може обернутися сумнівами і гірким провалом.

Бачити у сні, що Ви дивитеся зведення погоди, означає, що Ви можете поміняти місце проживання після довгих стомлюючих міркувань. Але від переїзду Ви тільки виграєте.

Бачити провісника погоди - передвіщає Вам прикрі домашні події.

Звернути увагу на погоду - нестійкість удачі, поки Вам надзвичайно везе, але зненацька все може обернутися сумнівами і гірким провалом;

Читати зведення погоди - Ви можете поміняти місце проживання після довгих стомлюючих міркувань, від переїзду Ви тільки виграєте;

Бачити провісника погоди - прикрі домашні події.

Погода прохолодна і приємна - до заспокоєння і радості.

Погода бурхлива і курна - до біди.

Сни про погоду віщують мінливі перспективи.

Якщо сьогодні у Вас все в порядку, то завтра на рівному місці може виникнути серйозна проблема.

Якщо уві сні Ви дивитеся прогноз погоди, то наяву Ви будете довго вагатися, але в кінцевому підсумку прийміть рішення змінити місце проживання. І правильно зробите.

Сонник Міс Хассе

Приснилася дощова погода - стан справ буде непостійним.

Мусульманський сонник

Погода прохолодна і приємна - до заспокоєння і радості.

Погода бурхлива і курна - до біди.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Погода означає ваш емоційний стан, а також здоров'я. Ясна погода означає міцне здоров'я. Штормова погода говорить про те, що деяким областям вашого тіла потрібно приділити увагу.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Погода може знаменувати ваш емоційний стан. Штормова погода може свідчити про бурю в душі. Дощ може символізувати печаль або емоційне очищення. Туман може вказувати на те, що ви втратили ясність бачення.

Сонник Шеремінской

Погода відображає наш настрій і передчуття. Хороша сонячна погода говорить про хорошому самопочутті і сприятливому перебігу справ. Похмурі, похмурі дні - про тривогу і можуть бути ознакою невдач і проблем.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви звернули увагу на погоду, то удача - рідкісна гостя в вашому домі. Ваше надзвичайне везіння може обернутися сумнівами і гірким провалом.

Приснилося , що читаєте зведення погоди, - можливо, доведеться поміняти місце проживання. Але майте на увазі, що переїзд піде вам на користь. Сон, в якому ви побачили провісника погоди, віщує не дуже приємні домашні події.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементивода, дерево, земля, вогонь, метал. Стихії - холод, вітер, спека, сухість. Емоції - страх, гнів, сумнів, радість, смуток. Органи - нирки, печінка, селезінка, серце, легені, сечовий міхур, жовчний міхур, тонка кишка, товста кишка, шлунок. Планети - Меркурій, Юпітер, Марс, Сатурн, Венера. Відчувати погоду - відчувати переразвитые до небезпеки першоелементи і первостихии. Відповідно до китайської філософії, пер-востихии - основа життя, але розвинене надмірно пригнічує все інше, гомеостаз природи порушується:

Холод і вода необхідні природі, але вічна мерзлота млява і повінь згубно;

Теплоджерело життя, але засуха вбиває. Все природне, не переразвитое зазвичай не звертає на себе увагу:

Воно джерело життя і тільки фон для інших подій. Отже, відчуття погоди в сні означає фізичні і психологічні внутрішні недоліки і є знаком неправильного течії енергії ци всередині організму. Погоду уві сні відчувати/відчувати/відчувати сухість або вологість, жар і сухість, вітер-тут, згідно з традиційної китайської медицини, повний набір хвороботворних почав для всіх систем організму. Холод і сирість зі страхом/мучитися від холоду уві сні - означає нестачу внутрішнього тепла нирок, печінки, селезінки, легенів;

Емоційно це страх, гнів, сумнів, смуток і порожнеча енергії серця і енергії крові. Фізично хвороба почалася з недоліків нирок і серця:

Ці недоліки народжують внутрішні страхи, підсилюють один одного. До моменту сприйняття сну холодом вже вражені частково всі системи організму, що може загрожувати життю. Фізично в моменти неспання внутрішній холод виражається страхом холоду з загальною боязкістю, слабкістю, холодними руками і ногами, нудотою, блювотою, пронос, слабкістю і так далі. Психічне початок спільної хвороби холоду - нездатність визначення внутрішніх причин страху і сумнівів;

Така нездатність призводить до гніву на самого себе, але так як усвідомлення власної провини в гніві відсутній, то внутрішній гнів (печінка) звертається на оточуючих:

Дратівливість і запальність з боку сновидця і у відповідь йому зіпсовані відносини, розвал у діловій сфері, яка поступово погіршуючи, ще більш несприятливо впливає на психіку, тобто виходить патологічно замкнуте коло, і його необхідно розірвати. Необхідна зміна світогляду і лікування недоліків кровообігу і внутрішніх органів:

Нирок і серця в першу чергу. Відчуття миттєвого зовнішнього холоду і потреба в ньому - це миттєва активність меридіана сечового міхура, який позбувається, виштовхує назовні накопичені нирками страхи. Потреба організму в холоді висловлює стан рішучості, сміливості і відчуття внутрішньої сили (усі ян - стану і відчуття), що вказує на надлишки спека в організмі і необхідність від них позбавитися, але у організму достатньо своїх сил для самовідновлення:

Сприятливий сонсвідоцтво того, а внутрішня сила завжди веде до успіху. Відчувати холод і радіти цьому - до усвідомлення і отримання власної сили, здоров'я і успіху. Жар і сухість у сні відчувати і мучитися від нього, ніби дихаєш уві сні таким сухим повітрям, що він застряє в горлі, - надлишок внутрішнього тепла-спека, що теж означає порушення кровообігу і часткове поразка всіх п'яти життєвих систем організму (ендокринна, травна, імунна, дихальна і видільна). Психологічні причини хвороби:

Переоцінка власних сил, невідповідність цілі і так далі.

Сон і з фізичної і психічної боку несприятливий:

Нездоров'я, неуспіх тощо. Порочне коло рветься усвідомленням своїх реальних можливостей і лікуванням серця і кровообігу в першу чергу. Насолоджуватися після холоду теплом уві сні - означає самовідновлення організму внаслідок що народжується більш адекватного світогляду.

Сон сприятливий. Вітер підсилює і сприятливі і несприятливі тлумачення (вітер передає інформацію, як переміщує хмари). Вітер має самостійну символіку (см. соотв. статтю).

Сонник Здоров'я

Погода змінна — до життєвих змін або погіршення самопочуття;

Погода стійка — до стабільного періоду життя і до хорошого здоров'я.

Американський сонник

Погода — означає ваш емоційний стан, а також здоров'я.

Ясна погода — означає міцне здоров'я.

Штормова погода — говорить про те, що деяким областям вашого тіла потрібно приділити увагу.

Ідіоматичний сонник

«Сонячний настрій»удача;

«над головою згущуються хмари» - майбутні погані події;

«робити погоду»керувати подіями;

«відлига» — потепління у відносинах з кимось;

«холод у відносинах», «погана дощова погода» -.

Імператорський сонник

Відчувати погодувідчувати перерозвиненого до небезпеки першоелементи і первшостихії. Згідно китайської філософії, первшостихії основа життя, але розвинуте надмірно пригнічує все інше, гомеостаз природи порушується:

Холод і вода необхідні природі, але вічна мерзлота безжиттєва і повінь гибельно;

Тепло джерело життя, але засуха вбиває. Все природне, не перерозвиненого зазвичай не звертає на себе увагу:

Воно джерело життя і тільки фон для інших подій.

Отже, відчуття погоди у сні - означає фізичні і психологічні внутрішні недоліки і є знаком неправильного течії енергії ци усередині організму.

Погоду у сні відчувати / відчувати / відчувати - сухість або вологість, жар і сухість, вітер тут, згідно традиційній китайській медицині, повний набір хвороботворних почав для всіх систем організму.

Малий сонник Велесів

Погода похмурасправа зведеться, сонячна - справа піде.

Новітній сонник

Прогноз погоди — до обману;

Допустите серйозну помилку, яка позбавить вас преміальних.

Снотолкователь

У сні звернути увагу на погоду - означає нестійкість удачі. Поки Вам надзвичайно везе, але зненацька все може обернутися сумнівами і гірким провалом.

Бачите уві сні, що Ви дивитеся зведення погоди, означає, що Ви можете поміняти місце проживання після довгих стомлюючих міркувань. Але від переїзду Ви тільки виграєте.

Бачити провісника погоди - передвіщає Вам прикрі домашні події.

Сучасний сонник

Сон про погоду - пророкує мінливі перспективи в майбутньому.

Якщо зараз Ваші справи йдуть чудово - несподівано Ви можете відчути сумніви і близьке передчуття насування невдачі.

Якщо Вам сниться, що Ви вивчаєте зведення погоди - в реальному житті Ви зміните місце проживання після часу тривалих роздумів, але ця зміна виявиться вигідною для Вас.

Бачити відьму, яка передбачає погоду - пророкування сімейних розбіжностей.

Бачити, як відьми чаклують над погодою - передвіщає сварки у Вашому будинку і розчарування в справах.

Сонник для стерви

Погода — будь уважна, удача може залишити тебе в будь-який момент.

Передбачати погоду — сумні домашні події.

Почути зведення погоди - тебе чекають зміни місця проживання.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Чути в сні прогноз погоди - до зміни життя.

Похмурий день — сниться до сонливий стан.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні похмуру погоду, з Дрібні, дощів - до надзвичайної удачі в справах.

Побачити в сні похмурий день - до ясного погожого дня.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні сонячну погоду - до гарного настрою на весь день.

Побачити в сні похмурий день - до поганого настрою.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви хочете дізнатися погоду по прогнозам барометра - це віщує швидкі зміни в справах, які принесуть прибуток і дозволять тим самим розрахуватися з кредиторами. Слухати зведення погоди віщує непередбачуваність у вчинках і поведінці.

Якщо уві сні прогноз погоди не виправдався і ви потрапили через це в безглузду ситуацію - значить, наяву введете своїх друзів в оману щодо своїх дійсних планів, чого вони вам не пробачать.

Сон, в якому несподівана зміна погоди зіграла вам на руку, віщує, що наяву будете щасливі в своєму новому починанні. Ясна сонячна погода під час пікніка віщує в реальному житті знайомство з чоловіком, яке переросте в тісні дружні і любовні відносини.

Похмура погода означає можливість інфекційного захворювання в сім'ї, непогідна і дощова - до неприємного і небажаного розмови з начальством, вітряна і холодна - вам завдадуть незаслужену образу близькі люди, сира, вогка по-осінньому погода - наяву все обернеться на краще. Циклон, передвіщений синоптиками, обіцяє вам довге і щасливе життя. Ураган, що не дозволяє висунути носа з дому - наяву вас чекають обман і шахрайство. Негода, застала вас у дорозі, - до невдачі, викликаної віроломством ділових партнерів.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви стежите за погодою, це означає, що ваші стосунки з обранцем нестійкі, можливі сварки і суперечки.

Теткінскій сонник-2012

Погодавідображення душевного стану.

 
Відноситься до тем: