Сонник «Померлі»

Англійський сонник

Нічого хорошого не обіцяє сон, в якому Вас відвідують Ваші померлі рідні чи друзі.

Якщо вони сумні, сон означає, що Вас чекають душевні терзання і тяжкі роздуми. Однак якщо померлі люди сняться Вам веселими і щасливими - значить, все у Вашому житті складеться якнайкраще.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Нічого хорошого не обіцяє сон, в якому вас відвідують ваші померлі рідні чи друзі. якщо вони сумні, сон означає, що вас чекають душевні терзання і тяжкі роздуми. проте якщо померлі люди сняться вам веселими і щасливими - значить, все у Вашому житті складеться якнайкраще.

Загальний сонник

Якщо Вам присниться мертвим хтось із Ваших близьких - сон є попередженням:

Ви повинні стійко зустріти якесь випробування, може бути, навіть втрату. Почути в сні голос померлого друга - до поганим вістям. Людині, що бачить сон про смерть, таке сновидіння посилається як попередження. Говорити уві сні з померлим батьком - це спонукання Вам ретельно продумати починати справу, всі пов'язані з ним операції.

Сон попереджає про задумують кимось інтригах проти Вас. Чоловіки і жінки після такого сну повинні з більшою розважливістю обмірковувати свою поведінку, берегти репутацію. Бесіда в сні з померлою матір'ю сприймається як заклик контролювати свої схильності, звернути увагу на здоров'я. Бесіда з померлим братом є знаком того, що хтось потребує Вашої допомоги і співчуття.

Якщо хтось померлий є до Вас у сні веселим і жвавим - це означає, що Ви неправильно організували своє життя, що можливі такі серйозні помилки, які вплинуть на всю Вашу долю, якщо тільки Ви не мобілізуєте волю для їх усунення.

Якщо в бесіді з померлим родичем той намагається виривати у Вас якесь обіцянку - попередження полягає в тому, що Ви повинні протистояти прийдешньому зневірі, періоду занепаду в справах і більш уважно прислухатися до мудрих порад. Голос у сні, що належить померлому родичу, є тією єдиною реальною формою попередження, що посилається зовнішньою силою з близького майбутнього, яку може сприйняти наш сплячий мозок. Ще в Парацельса ми знаходимо пораду з більшою увагою ставитися до того, що говорять нам у сні явилися тіні померлих близьких:

Сплячий може отримати уві сні навіть поради від померлих, і досвід показує, що їх використання приносило бажані результати;

Тінь близької нам померлої людини всього.