Сонник «Порятунок»

Сонник Лоффа

У снах про порятунок ви виступаєте в ролі рятівника або людини, яка потребує порятунку?

Якщо ви рятуєте інших, можливо, що ви бачите себе в ролі ГЕРОЯ, батька або наставника. Хто ці інші, від чого ви їх рятуєте і за допомогою чого? Відповіді на ці запитання дадуть вам можливість зрозуміти ту роль, яку в певній системі відносин ви відводите собі.

Якщо рятують вас, можливо, ви відчуваєте себе пригніченим або некомпетентним у певній сфері реального життя. Вам здається, що наслідки будь-якого прорахунку можуть призвести до фатальної помилки.

Якщо ваш рятівник - знайоме вам з реального життя особа, то варто запитати його ради щодо стратегії боротьби, яку вам належить вести.

Порятунок було чимось очікуваним і тому не викликало ніякої ТРИВОГИ (хвилювання)? Проходило чи порятунок, незважаючи на перешкоди;

Увінчалося воно успіхом, або провалилося?

Якщо Вам приснилося, що Вам вдалося врятуватися від якоїсь небезпеки, то будьте готові до того, що Вам уготовані серйозні випробування, однак Ви з честю їх витримаєте.

Сон, в якому Ви рятуєте інших, означає, що Ви досягнете поваги в суспільстві завдяки тому добру, яке Ви робите для інших.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Вас треба рятувати. Ви відчуваєте, що не в силах впоратися з обставинами свого життя. Вам здається, що ваша безпека і доля знаходяться в чужих руках. Ця точка зору характерна для жертви. Запам'ятайте, не буває жертв. Є лише добровольці. Візьміть на себе відповідальність за своє життя і все, що в ній відбувається.

Якщо ви когось рятуєте - значить вам здається, що комусь потрібна допомога.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Чи відчуваєте ви, що нездатні управляти власним життям і що потребуєте спасіння? Чи відчуваєте ви, що ваша безпека і доля знаходяться в чужих руках? Ця точка зору характерна для жертви. Однак жертв немає. Є тільки добровольці. На глибинному рівні ви - єдиний, хто може врятувати себе. Візьміть на себе відповідальність за своє життя і все, що в ній відбувається.

Якщо ви весь час займаєтеся порятунком інших - знайте, часом цей стереотип поведінки може призвести до дисфункції. Перевірте, наскільки ваші емоційні потреби задовольняються при цьому.

Якщо ви відчуваєте незадоволення, виберіть іншу лінію поведінки.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево, вогонь, земля. Стихії - вітер, жар, вологість. Емоції - радість, гнів, задума. Органи - жовчний міхур, тонка кишка, шлунок. Планети - Юпітер, Марс, Сатурн.

Сон являє собою яскравий зразок перевертиванія ситуації догори ногами. Це один із загальнолюдських архетипів мислення за типом Трикстер-блазень, тобто це така організація сну, коли все слід читати навпаки:

Силу трактувати як слабкість, темний як світле і так далі. Таким чином, рятувати когось уві сні - це пошук допомоги собі самому. Бажання врятувати себе і невіра в свої сили. Активні, яскраві події у сні протиставлені пасивному, невиразно від страху поведінці днем, в ситуаціях, які передбачають активність. Cостояние - подолання, безстрашність, незалежність, прагнення вперед без оглядки. Рятувати когось уві сні / бути самому врятованим - активні дії ян. Рятувати уві сні когось без акценту на особистість-сон говорить про приховані і необгрунтованих амбіціях бути вище, сильніше інших, які не можуть обійтися без такої допомоги. Насправді, як уже говорилося, все навпаки:

Під силою сну - безсилля в реальності. Культивування в душі власної незамінності і щедрості призведе до неприємного почуттю і відстороненню від сновидца оточуючих, до їх недовірі і стриманості у відносинах, що сприймається в реальності абсолютно вивернуто:

Як невдячність (за нереальне порятунок) і брехливість по відношенню до сновидінню (стан аж до манії. Результатом вивернутого погляду на світ буде розвал в справах і відносинах. Результат медичний - на грунті чергується з емоційними злетами депресії, розлад травного тракту і жовчного міхура (болі в правому боці, порушення зору і сну, стомлюваність, нудота, блювання). Рятувати уві сні когось близького і дорогого означає в більшості випадках складається навколо них несприятливу ситуацію, наявність злої цілеспрямованої волі або близьке нездоров'я. Варіант сну посилається як попередження про це.

Американський сонник

Порятунок — вас треба рятувати. Ви відчуваєте, що не в силах впоратися з обставинами свого життя. Вам здається, що ваша безпека і доля знаходяться в чужих руках. Ця точка зору характерна для жертви. Запам'ятайте, не буває жертв. Є лише добровольці. Візьміть на себе відповідальність за своє життя і все, що в ній відбувається.

Якщо ви когось рятуєте - значить вам здається, що комусь потрібна допомога.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Врятуватися або бути врятованим у сні - добрий знак.

Сон підказує, що якась ситуація, яка наяву представляється вам нерозв'язною або дуже важким, насправді такою не є. Удача неодмінно посміхнеться вам, якщо тільки ви самі не впадете в зневіру і не опустите руки.

Самому врятувати когось уві сні - передвіщає вам успішне вирішення якогось важкого питання або проблеми.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити, як вас врятували - до погибелі.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Побачити в сні своє спасіння - до катастрофи на дорозі.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити в сні своє спасіння в критичний момент - увірувати в Бога.

Сонник Мандрівника

Спасаєш самнагорода чи невдячність;

Рятують теберозплата;

Вихід з кризи;

Допомагають тобі або ти - неприємності, перешкоди, претензії;

Духовний розвиток, наставництво.

Теткінскій сонник-2012

Порятунок — потреба в допомозі. Необхідність надати допомогу.