Тлумачення сну «Пошуки»

Сонник Лоффа

Пошук об'єкта, постійно міняє своє місце, може розсерджений, зате знахідка може стати приємною несподіванкою.

Для визначення значення сновидіння про пошук чогось важливо, закінчується сюжет знаходженням предмета чи ні.

Якщо сон закінчується успішно, важливо відзначити, що чи кого ви шукали і як ці об'єкти були знайдені. Подумайте про зв'язок, що існує між об'єктом і тим, хто допоміг його знайти (якщо така особа була). У багатьох випадках об'єкт, який втрачається, відображає ту сферу життя, в якій ми відчуваємо себе невмілими і некомпетентними.

Пошуки його в компанії з іншими можуть бути підказкою про те, що слід звернутися за мудрою порадою для дозволу ситуації, що склалася. 48-річний чоловік розповідає свій сон:

"Я шукаю ключі від своєї машини і ніде не моту їх знайти. Я перевертаю всі в будинку догори дном, кричу на свою дружину і взагалі виходжу з себе. Моїй доньці немає вдома, і я у всьому починаю винити її. Раптово входить її друг і радить подивитися в замку вхідних дверей. Я так і роблю. Мої ключі там. "Цей сон про пошук цікавий тим, що у своєму докладному оповіданні чоловік показав, як сильно він турбується з приводу того, що його дочка водить машину. Відчуття втрати контролю над життям своєї дочки поглинало велику частину його емоційної енергії. Після з'ясування сенсу цього сну він усвідомив, що причиною більшості домашніх конфліктів було його власне ТУРБОТА, а не реальне непокору з боку дочки. Вироблене сном розуміння, призвело до нормалізації відносин з дочкою і, як наслідок, до світу в родині.

Сон про що закінчився безуспішно пошуку, як правило, ілюструє потребу в заліковують емоційної травми. Об'єктом безуспішного пошуку може бути предмет або людина. До поширених варіантів сну про пошук людини відносяться плачущий ДИТИНА, якого не можуть знайти, гонитва за втікачем, місцезнаходження якого не вдається визначити, або отримання повідомлення, на яке не можна відповісти Такі сни можуть снитися в періоди тривалого емоційного спаду, викликаного непересічною подією, наприклад,. Ще одним сценарієм безуспішного пошуку є безрезультатні пошуки місця або предмета. Наприклад, у сні у вас може бути план, який нікуди не веде, або, можливо, ви не можете знайти предмет, після того як залишили його на столі. Сни такого роду можуть допомогти знайти розуміння цілей вашого життя і того, наскільки ефективно ви їх здійснюєте.

Якщо вам часто сняться такі сни, можливо, вам слід перевірити чи узгоджуються між собою ваші цілі і поведінку, або вони є взаємовиключними.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви збилися з ніг у пошуках зниклої дитини, передвіщає, що в реальності вас спробують втягнути в аферу, яка може привести вас або до великих грошей, або до великого терміну ув'язнення.

Приймати участі в пошуках зниклих і терплять лихо людей - до збитків, які можна понести, отримавши навмисне неправдиву інформацію від своїх помічників.

Якщо уві сні ви перевернули догори дном всю квартиру в пошуках зниклої речі, та й так не змогли її знайти, - значить, наяву вас чекають реальні втрати не тільки матеріального, але і морального порядку.

Сон, в якому ви зайняті пошуками необхідного вам людини в незнайомому місті, означає, що вам доведеться пройти через перешкоди і позбавлення, щоб досягти поставленої перед собою мети.

Якщо ви розшукуєте когось із своїх родичів - значить, наяву будете вражені звісткою про трагічну кончину когось із них.

Сон, в якому ваші пошуки увінчалися успіхом, означає тимчасове незадоволення ходом справ, на зміну чого прийде повне достаток і благополуччя.